Šta je novo?

Aliexpress Hong Kong Goldway dostava u EU zemlje bez carine i poreza (DHL)

Poenta je da se naruči kod prijatelja/rodjaka u EU pa ti on pošalje/donese, jedino se tako isplati ova varijanta.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
@Ilion, ima li najava nekih popusta u Goldway prodavnici za xiaomi telefone (Mi Note3 i Mi6)?
 
Sto se tice Mi Note 3, pratio sam ga 2 mjeseca i vise i koliko vidim konstantno pada cijena, u zadnja 2 mjesca pala je oko 30 mozda i vise eura.
Na Kimovil-u, za ovaj telefon uvjek je HK_Goldway medju najjeftinijima.

Mi Note 3 via Tapatalk
 
Redmi Note 4x stigao u roku od 15 dana. Sve pohvale i na racun podrske i stora ;)
Ovo je vec drugi RN4x da sam narucio, sve super sem silikonske maske koja se dobije gratis. Zbog izreza za blic koji je jako uzak, tokom nocnog slikanja sa blicem dolazi do prelamanja svjetla, cijela maska svijetli i smeta kameri tako sto na slikama pokrije pola kadra bijelom sjenom.
Rijesio sam to izrezivanjem dijela maske, ali mi cudno da to nisu skontali oni sto su je napravili...
Capture.JPG
 
Da li i dalje može kod Goldway-a da se naručuje putem DHL-a sa tax free opcijom za EU? Ne vidim na njihovoj stranici nigde da to piše.
 
Da li i dalje može kod Goldway-a da se naručuje putem DHL-a sa tax free opcijom za EU? Ne vidim na njihovoj stranici nigde da to piše.
Da ponovim pitanje, pošto nije bilo odgovora, u nadi da ipak može i dalje da se prođe tax free :)

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 
@Pera

Pogledaj na KP - preko "madjara" imas vecinu modela po cenama kao da narucujes preko HKGW

edit:
mia2.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno