Šta je novo?

VIP FIXNI

Pustite sta pise, hteo sam da probam u praksi :)
Zato sam pitao dali neko mozda ima...
 
Jel moze kartica od vip fiksnog da se ubaci u neki drugi telefon, pošto u vipu ne daju Huawei koji bi trebalo za dinar uz ugovornu obavezu, već traže 3600 za taj isti...

Sent from my LG-P768 using Tapatalk
 
Zbog cega ti traze 3600din, koji je razlog? Ne znam da li hoce kartica da radi kada se ubaci u mobilni, ali mislim da ne mozes da uzmes karticu bez telefona...
 
Zbog cega ti traze 3600din, koji je razlog? Ne znam da li hoce kartica da radi kada se ubaci u mobilni, ali mislim da ne mozes da uzmes karticu bez telefona...
Kao to je maloprodajna cena tog telefona, i drugačije ne može, ja kazem, na sajtu vam piše da je telefon za dinar uz ugovor od 24 meseca, odgovor, sajt se ne ažurira redovno, zvao cc rekoše mi zbog kreditnog biroa, ne znam ko koga tu j....

Sent from my LG-P768 using Tapatalk
 
Njihov fixni jedino ima smisla kod ljudi koji ne mogu na neki drugi način da dođu do kućnog broja... verovatno je to i bio plan pošto će teško oni nešto da naprave u većim mestima.
 
u vecim mestima nemaju ni dozvolu da prodaju "fiksni".. samo u manjim mestima, valjda do 1500 stanovnika.. besmisleno skroz. ali to je zbog monopola telekoma, iz istih razloga ni telenor fiksna nike zazivela, iako su dobili licencu..

Sent from Galaxy S8
 
Nazad
Vrh Dno