Šta je novo?

NZXT by SS

Kraken G12 and Kraken X42 montage on Sapphire GPU :)

NZXT-by-SS-107.jpg

NZXT-by-SS-108.jpg

NZXT-by-SS-109.jpg

NZXT-by-SS-110.jpg

NZXT-by-SS-111.jpg


 
I ja sam isekao jedan stari box na pola kao ti, cekam termalnu trakuda stigne da zalepim. BTW, lepo sve izgleda ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
I ja sam isekao jedan stari box na pola kao ti, cekam termalnu trakuda stigne da zalepim. BTW, lepo sve izgleda ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Pa to sa starim boxevima je jedino resenje, jer dimenzije nisu standardne kod svake karte a i gde sad da nadjem bas za ovu, tako da parola snadji se kao i sve u moddingu, btw stigla mi i traka danas sa hladnjacima za RAM, za vikend pustanje sve u rad, zatim jos neke maske da se upristoji ovo seckanje i voila :)

RAM coolers and sticky termal pad has arrived :)

NZXT-by-SS-116.jpg
 
Poslednja izmena:
Super je ispalo. Ja koristim g10 kraken odusevljen sam temperaturama kartica ne prelazi 50c za 100% opterecenja u igrama sada kada zahladnelo 40-45c, isto na memorije nakacio te hladnjake.
 
Super je ispalo. Ja koristim g10 kraken odusevljen sam temperaturama kartica ne prelazi 50c za 100% opterecenja u igrama sada kada zahladnelo 40-45c, isto na memorije nakacio te hladnjake.

I ja sam zadovoljan kako je ispalo sve na kraju, hladjenje odlicno radi, i karta je bukvalno mlaka i posle visesatnog igranja, e sad zbog seckanja itd, moram da napravim cover za ceo ovaj sklop sto se privodi kraju :)

NZXT-by-SS-119.jpg
 
Maske su brutalno ispale :)
 
:banana: bravo odlicno izgleda bas ekstra prodaj ovima nacrte iz NZXT obogati se :d
 
Vrhunski izgleda ovaj shroud :) A kao kolega vlasnik S340 jedva čekam da vidim šta ćeš uraditi sa sidepanelom :D
 
Baba roga :d, sve sve ali grafiku si skockao vrhunski.
 
Svaka cast Neso, izgleda brutalno!
 
:Klanjanje
 
Odlican mod, pogotovo sto je mid range pc.
Svaka cast.
 
Nazad
Vrh Dno