Šta je novo?

GTX 260 Problem

Nomad89

Poštovan
Učlanjen(a)
17.04.2016
Poruke
384
Poena
80
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel Core™ i9 9900K & NZXT Kraken X62
Matična ploča
Z390 Ultra Gaming
RAM
Kingston FURY™ Beast 2x16 GB DDR4 3200Mhz
GPU
Red Devil AMD Radeon™ RX 5700 XT 8GB GDDR6
Storage
1x Hynix P41 Platinum 1TB 1x Evo 970 Plus 250gb & Toshiba X300 4TB
PSU
Corsair RM850x
Kućište
MasterCase Pro 5
Tablet
iPad 2017
Mobilni telefon
iPhone 12 IOS 15.2 JB Dopamine
Pristup internetu
  1. Optički internet
Imam jedan banalan problem,cim instaliram drajver za GPU izgubim zvuk.
U pitanju je LG TV povezan sa HDMI kablom a zvuk sa 3.5 mm iz maticne ploce.
Znaci imam zvuka sve dok ne isntaliram drajver za graficku.


Da li je neko imao ovakav problem?
 
Verovatno se prebaci da pusta zvuk preko grafike.

Idi u Sound podesavanja i vidi sta je podeseno da pusta zvuk, i podesi da zvucnici pustaju. Ima tu vise stavki sigurno, trebalo bi sa nekom da proradi.

Probaj pri instalaciji drajvera za graficku da ne instaliras HD Audio driver, ako ovo iznad ne pomogne.
 
I ja kada instaliram drajvere automacki mi prebaci zvuk da bude na monitoru ali ga posle podesim da li ce na slusalicama da bude ili na zvucnicima. Mislim da je i kod tebe to problem.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Evo ti slika, i kod mene je tako... kada instaliram nove drajvere uvek je zvuk prebacen na lcd a posle ga prebacim dole na speakers i to je to.

Screenshot (64).png

Desni klik na zvucnik kod sata pa odaberes Playback Devices i tu podesis.
 
Poslednja izmena:
Hmm sve sam ja to uradio ali i dalje nece.
SS.jpg

Kad ubodem slusalice ima zvuka normalno ali na TV nikako da dobijem.
 
To ti je slika sada dok ti je spojen komp na monitor prebaci sliku na tv pa odradi ponovo desni klik na zvucnik kod sata pa prebaci sa tv-a zvuk na ozvucenje koje imas u racunaru.
 
Koristim Bulit-in zvucnike u TV-u,nemam sta da prebacujem.
 
Reinstaliraj drajvere ali ne instaliraj (ides custom da sam odaberes sta ce da instaliras) hdmi drajvere od graficke pa pokusaj tako da vidis hoces dobiti zvuk na tv-u mada opet mi nije logicno u svakom slucaju ti bi zvuk morao da imas ako nista drugo skini najnovije drajvere za tvoju zvucnu pa njih instaliraj pa vidi hoce onda da se pojavi zvuk ali probaj i ono prvo sto sam ti reko.

Ako ni sve to ne pomogne onda pokusaj da skiens neku stariju verzij udrajvera za svoju graficku pa vidi tako, ali drajvere prvo obrises iz windows-a pa onda skines dispey drivers uninstaler pa pokrenes taj program sa desnik klik run administrator pa pokrenes u safe modu pa tamo odaberes prvu stavku da ti obrise sve repove iz registry pa ce se resetuje komp pa sa ccleaner obrises jos dva puta registry pa tek tada instaliraj nove drajvere ili te starije.
 
Nazad
Vrh Dno