Šta je novo?

Tempered Glass kućište za MANJE od 40€? MS Industrial SPECTRUM Video Recenzija (4K)

vladimirdowla

Slavan
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruke
3,463
Poena
270


Pozdrav za Bench ekipu, evo mene nazad sa još jednim kućištem, a ovo je još zanimljivije od onog Winstona baš zbog tih stranica sa KALJENIM STAKLOM. Vrlo prijatnog izgleda, ali sa već dobro poznatim MS(ok SAMA) dizajnom unutrašnjosti tako da u startu znate šta možete očekivati od njega. Primećuju se i blage izmene koje su napravili što se tiče HDD kaveza, metalne bočne stranice, prostora za napajanje ... da skratim - daleko prijatnije iskustvo ubacivanja komponenti i provođenja kablova od onog na Winstonu. Winstona sam držao na podu, ovo držim na stolu i po čitav dan samo gledam u njega - tako da su uspeli! Mnogo je lepše i elegantnije uživo.
 
Odlican video, al ulozi malo u neko napajanje koje nema kecap i senf boju za kablove meni je licno bas odvlacilo paznju a odlicni su kadrovi!
 
Slažem se za to, ali samo napajanje je inače sjajno, samo je kupljeno pre nekih 6 godina kada niko nije ni vodio računa o tome. Za update video spremam nadogradnju sa Mixer kablovima, neke male modove, možda i bolje ventove ... Gledam te kablove sada non stop zadnjih par dana i žestoko mi idu na živce :D :D :D
 
Nazad
Vrh Dno