Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mozda su im ostali stari uslovi?
 
Sta je bilo na kraju sa onim najavljenim placanjem QR kodom, bio je rok 1. april ako se ne varam?
 
Cao, ljudi...

1. Da li neko zna, da li mogu da podizem eure, sa mts-ovom debtnom, na bankomatima drugih banka, i da li se, ukoliko postoji ta mogucnost, naplacuje neka provizija?

2. Ukoliko otvorim neki depozitni racun (dinarski, devizni, nebitno), pored RACUNA PLUS, da li ce mi se onda naplacivati sms i email poruke? Za PLUS stoji da se ne naplacuju, ali u tarifniku pise da se za ostale racune naplacuju. Sta se desava ako prebacim neki iznos sa tekuceg (PLUS) na neki depozitni, i obrnuto...? Da li mi onda uopste stizu poruka o odlivu/prilivu sa depozitnog i da li se naplacuju, ili se racuna da sam vec PLUS korisnik, pa se ne naplacuje?

P.S. Ukoliko je vec odgoverno na ova pitanja, pardon, nisam uspeo da nadjem...

Pozdrav svima!
 
Jel vam radi banka? Kartica? Meni odbija transakcije, kad udjem na mbank kaze nemam aktivnih racuna....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Rade na odrzavanju.
 
Gde to pise? Nikakvo obavestenje nisam dobio?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na eBankingu. Nije mi hteo mBamking uopste da javi ista, pa probah eB.
Cudno stvarno.
 
Jel vam radi banka? Kartica? Meni odbija transakcije, kad udjem na mbank kaze nemam aktivnih racuna....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam ima taj problem pre par meseci. Trenutno je ok
 
@ owim

Nisi pazljivo pratio , pa nisi shvatio.... ;):p
Izvini, zaista nisam.

Nego vidim da je kamata na oročenu dinaraku štednju sada 3,5% a bila je 4% za 12 meseci - kada sam poslednji put gledao, skoro, jer sam tamo hteo da prebacim parice. Izgleda da su i oni smanjili kamate preko noći. Uvek zakasnim. Grrr.
 
Ja vec mesecima ne mogu na mobilnoj aplikaciji da promenim datum.
 
Da li je mts još uvek bolje rešenje od Telenora za plaćanje MC u inostranstvu? Nema provizije onih 1%.
Konverzija dinara u neku drugu valutu bi bila još uvek ovako: dinar u evro po kupovinom kursu mts banke, pa po MC kursu u tu drugu valutu (krune, forinte i slično)?
 
A ako vec imas evre na MTS racunu i placas karticom u EU, da li skida evre direktno ili radi tu konverziju? Sto je najgore u Holandiji sam placao njihovom MC karticom i cini mi se da mi je skinulo direktno evre (bez ikakvih drugih troskova) ali nisam siguran, davno je bilo :S:

Izvinjavam se sto postavljam ovo pitanje, jer kapiram da je bilo 100 puta do sada, ali tema je prevelika da bih trazio po njoj.
 
Direkt evre, ako imas dovoljno. Ne znam sta se desava kada nemas dovoljno, ali imas evara nesto (zavisi od kartica, ne isprobavam nikada to).
 
Platih porez preko e-bankiga. Kako da odštampam uplatnicu ? Ranije je bila opcija za štampanje, sada je ne vidim kada odem u listu transakcija pa zatim u detalje transakcije.

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Pa odštampaj odmah nakon placanja
Tj skines pdf pa odštampaj njega

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Čekao sam da transakcija bude izvršena i prozor nakon plaćanja sam zatvorio. Kasnije u listi transfera nema opcije ni za pdf ni da se štampa.

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Klikni na izvršeni transfer, zadnja opcija dole desno.
 
Nađoh, hvala !

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
MTS banka od danas ponovo oborila kamate na dinarsku oročenu štednju. :(
Ali je malo povećala na oročenu štednju u evrima.
 
Poslednja izmena:
Razmišljam da promenim banku, pa mi je sad postalo zanimljivo i ovo mts čudo, najviše zbog mogućnosti korišćenja svih bankomata. Koliko vas prima platu preko ove banke i kako ste zadovoljni sa njom? Pročitao sam poslednjih 50-ak strana ove teme, video sam da se više ljudi žalilo da nije radio e-bank a ni kartice tokom nekog održavanja... Da ne počnu i tu radovi kao na mts telekom aplikaciji, pa da ništa ne radi mesecima.

I za mene jedna veoma bitna stavka, da li je u e-bankingu moguće promeniti ime i prezime uplatioca?
Hvala unapred na odgovorima.
 
Razmišljam da promenim banku, pa mi je sad postalo zanimljivo i ovo mts čudo, najviše zbog mogućnosti korišćenja svih bankomata. Koliko vas prima platu preko ove banke i kako ste zadovoljni sa njom? Pročitao sam poslednjih 50-ak strana ove teme, video sam da se više ljudi žalilo da nije radio e-bank a ni kartice tokom nekog održavanja... Da ne počnu i tu radovi kao na mts telekom aplikaciji, pa da ništa ne radi mesecima.

I za mene jedna veoma bitna stavka, da li je u e-bankingu moguće promeniti ime i prezime uplatioca?
Hvala unapred na odgovorima.

Koristim mts banku skoro od samog početka. Plata sve vreme leže na račun u mts banci.

Za dve godine nisam imao nijedan problem. Održavanje se uvek dešavalo u noćnim satima i nikada nisu probili bilo kakav rok. Najveći radovi su bili skoro kada se menjao ceo sistem NBS oko plaćanja.

Moguće je promeniti uplatioca.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Svi odgovori na moja pitanja, za 7 minuta. Zato volim ovaj forum. Hvala ti!
 
Ima li problema sa plaćanjem mts mastercard karticom u inostranstvu? Idem u septembru u Grčku, pa bih je koristio tamo, evre pre toga uplatio na račun naravno. Hvala.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Prošle godine bez problema, ove u Bugarskoj isto.

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Osim za rentacar, nema problema do sada. Za rentacar previse cesto ne mogu debitne kartice uopste, zato i ne moze MTS MC.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno