Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U petak ujutru sam popunio zahtev za otvaranje računa preko websajta, a malopre (ponedeljak prepodne) mi je kurir doneo dokumentaciju na potpis. Pohvale MTS banci za ekspeditivnost.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Баш су ажурни, јутрос ми стигли и СМС и мејл да сам у минусу 500 кинте. :)
 
U petak ujutru sam popunio zahtev za otvaranje računa preko websajta, a malopre (ponedeljak prepodne) mi je kurir doneo dokumentaciju na potpis. Pohvale MTS banci za ekspeditivnost.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
A jos brze je kad sam ja otvorio online racun u cetvrtak popodne, a kurir stigao u petak prepodne :)
To je brzina.
Dal ce biti tako azurni sutra kad krenu moguci problemi? Cisto sumnjam.
 
@bobster, prosao sam sva dokumenta koja imam, za svaki slucaj. Mozda je kasnije dodato.
 
Ko slučajno ne zna,mogu se vršiti uplate na račun preko pošte isto bez provizije,ali preko ove uplatnice.

Nalog za uplatu MTS banci free.jpg
 
Tako je, SAMO na ovaj nacin je bez provizije kad se uplacuje u Posti.
Kad bi stavili svoj TR provizija ce biti naplacena.
Da znate, da ne bude posle nismo znali :)
 
Tamo gde piše partija MVR se upisuje svoj broj TR.
 
Mene danas zvali da ponovo popunim obrazac u aplikaciji jer nije prošlo kako treba sistem tj. po njihovim rečima nisam lepo slikao LK ili tako nešto.. :trust:
 
U petak otvorio racun u poslovnici na Tasmajdanu. Danas stigao mail da sam u nedozvoljenom minusu 500 din. (naplata za izdavanje kartice), sada mi ostaje samo da cekam karticu... :)
 
Sjajno. Eto kako sve ide kako treba. Meni nije, znači moram sutra da ih zovem.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Danas bio i ja u poslovnicu.... Gde svi, tu i mali Mujo... :):)

Sve odrađeno iz prve, čekam karticu, stavio broj kao i u zelenor banci, tako d ami središni broj račun aisti... : ) :) :)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Znaci unesem onaj broj: "Banka u skladu sa podnetim Zahtevom otvara Korisniku Racun Plus broj: (Pa taj broj)?

Znaš valjda broj tekućeg računa.To se upiše,kako inače da ti legne novac na račun.
 
Da, da. Gledao sam racun primaoca i poziv na broj pa pomesao tu neke stvari.
 
Danas bio i ja u poslovnicu.... Gde svi, tu i mali Mujo... :):)

Sve odrađeno iz prve, čekam karticu, stavio broj kao i u zelenor banci, tako d ami središni broj račun aisti... : ) :) :)

To je to... račun aktivan :)
 
Nazalost to ne moze, idu na onu adresu iz LK, ne znam zasto bi neko u 21 veku u 2017 god isao u poslovnicu, gubio vreme, smarao se sa radnicima koji jos ne znaju sta i kako ide, bilo brdo primera za ovo kratko vreme, pisali ljudi po 45 min za otvaranje racuna.
Moje otvaranje racuna je trajalo citavih 1,5 min i potpis kuriru 10 sek.
Pritom nisam trosio svoje dragoceno vreme na gluposti.
Uostalom samo je u Srbiji vreme bezvredno(vecini) jer ni nemaju posla a i nista pametno ne rade u svom zivotu, dok je u svetu, vreme novac i jako bitno.
Ali postoje ljudi mazohisti, tako da sve takve razumem, sta ces, nismo svi isti, hvala bogu.

Mogu da dodju na drugu adresu, juce sam ih pitao mejlom, a takodje prilikom popunjavanja zahteva sam odabrao drugu adresu za kontakt i dostavu, u odnosu na LK.
 
Mogu da dodju na drugu adresu, juce sam ih pitao mejlom, a takodje prilikom popunjavanja zahteva sam odabrao drugu adresu za kontakt i dostavu, u odnosu na LK.

Care kao da ja to ne znam i da nisam popunio i pitao?
Pa jesam i pitao CC i napisao moju trenutnu adresu za kontakt i dostavu i opet poslali na adresu iz LK.
Kad sam pitao kurira sto mi nije doneo na naznacenu adresu, kaze TS insistira da se donosi SAMO na adresu iz LK i odbija da mi isporuci na naznacenu.
Kao i to da ne moze niko sem tebe da primi ugovor.
Eto cisto da znas da se nisi ti setio vec je pokusano bezuspesno iako mi obecase da ce moci na trenutnoj adresi.
 
Isteklo vreme za edit.

Napravljena prva transakcija sa RF racuna na MB, u roku od 5 minuta je novac je na racunu.
Sad odoh do prvog bankomata da isprobam na Postinom(trenutno najblizi) bankomatu dal je sve kako bog zapoveda.
Inace, nije mi jos uvek zaduzen racun.
 
Sa čime da probaš na poštinom ?
 
Ako vidim dobro po cenovniku, održavanje računa je 100 odnosno 150 dinara
zavisno od toga da li se koristi e-banking ili ne?
 
0 je održavanje za račun plus.
 
Poslednja izmena:
Ja u pošti pre jedno dva sata uplatio 600, nije bilo provvizije..... Ali još se nije pojavilo na računu....
 
Jedino sto naplacuju je sms o odlivima sa racuna, koji se naplacuje 5din+pdv. To se lepo ugasi u podesavanjima na sajtu i mirna Backa. Takodje naplacuju i podizanje novca na salterima banaka. Pise lepo sve u ugovoru. A nije ni puno strana.
 
Jedina mana ie sto nemaju bankomat za uplatu i isplatu rsd i euro.
 
Aktivirali me. Morao sam da ih zovem pa se ispostavilo da je ipak stigla dokumentacija. Pre toga, na mejlu, bilo je da nije stigla i da je rok tri dana, pa kad stigne eto onda ćemo. Telekom.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ako vidim dobro po cenovniku, održavanje računa je 100 odnosno 150 dinara
zavisno od toga da li se koristi e-banking ili ne?

Ako koristiš samo preko telefona onda je 0. Preko kompa se naplaćuje.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno