Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Не знам да ли иједна банка то ради.Мора бити евидентирано негдје,на изводу или ...Овако тренутно,кроз поруку,не.
 
RF, BIB, TB- nema poruka.
 
Sto se tice nagrada, provereno je da vazi samo za nove prebacene plate.
Ako je neko bilo kada pre promocije imao platu u mts-u (pre god dana na primer, cak i privremeno), ispada iz igre.
 
Nikada, do sada, se nije desilo da mts mBanka aplikacija zabaguje, prijavljuje pogrešan PIN. Proradilo tek nakon kompletnog brisanja i instalacije sa PS.
 
Dao kevi da otvori racun... toliko mi je zao te zene, kada sam video koliko vremena treba i koliko lako se zezne covek i mora sve ispocetka....
Mozda bi vec imali >100.000 korisnika do sada da nisu ovako napravili otvaranje racuna, i obavezu da to korisnik mora sve rucno pre potpisivanja ugovora.
 
Dao kevi da otvori racun... toliko mi je zao te zene, kada sam video koliko vremena treba i koliko lako se zezne covek i mora sve ispocetka....
Mozda bi vec imali >100.000 korisnika do sada da nisu ovako napravili otvaranje racuna, i obavezu da to korisnik mora sve rucno pre potpisivanja ugovora.

Samo jos da zazivi elektronski potpis pa ce i to da proradi sve kako treba.
 
Poslao(ponovo) ovlašćenje za ovih 5000, potvrdili prijem, a dal ću videti te pare, čekamo avgust.
Inače, bio juče u centrali, i nije baš neki utisak, maltene je bolje u Makedonskoj.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Meni nije izgledalo komplikovano, ali je nepotrebno puno informacija trazeno... da li bi u poslovnici sve sami uneli ili bi svejedno korisnik morao to da ukucava?
Jer da nismo nasli sat vremena danas, ja garantujem da bi digli ruke od MTSB...
A mojima je izgledalo komplikovano, jer malo-malo, nesto nema smisla, ne zna gde da klikne (a ne moze nigde, ima bug za unos adrese za ugovor recimo..).

Jednom pitao status zaposlenog, drugog roditelja nije...
 
Уносе радници,али то никако није гаранција да би завршио у разумном року.
 
Zasto i mts banku ne prebacite u Forum: OnLine kupovina?
 
Daleko je mts još uvek od online banke.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Jel neko od paušalaca uspeo da uzme ovih 5k ''prebacivanjem'' zarade?
 
Jel se igde vidi da li su skinuli naknadu? Sve transakcije - nema nista.
Vazi ono ako "ima promena"? Menjali nesto?
Nisam siguran koliko je bilo novca tacno, ali rekao bih da nisu skinuli, mada je vrlo slabo koristim, tek par puta mesecno. Nedostaje im kolona prethodno/novo stanje u izvestaju. Samo uplata/isplata, datum ...
 
U transakcijama mora da postoji, ne dobijas SMS obavetenje samo.
 
Nema ...
Filter, svi tipovi, od pocetka godine, sve valute ...
Ne znam ima li veze mts postpaid na moje ime, pa placanje tog racuna.
 
Ne sme da se skine naknada i da je nema u transakcijama ;)
Od kada imas racun?
 
Od sep 2017.
Ja bih rekao da nije skinuto. Nekako se secam iznosa iz juna koji je bio. Startujem app, proverim kurs, pa se vidi i cini mi se da je to to, minus racun od ponedeljka.
Sad pogledah "preciscen tekst o tarifama", ne pominje se telekom i/ili popust zbog toga.
Setice se sledeceg meseca.
 
Poslednja izmena:
Iskreno, zato sam i svratio na temu, mislivsi da su promenili odluku pa nema naknade ili mozda vise od N promena samo ...
 
Poslednja izmena:
Mozda su zaboravili. Servis im je svakako los, ne bi bilo čudno da zaborave da naplate. Nije ni to skupo.
Ako nema u izveštaju, nisu skinuli.
Kod mene su izveštaji bili veoma nepregledni. Po 20 I vise puta ista transakcija u listi. Za mesec dana u kom je bilo 5 transakcija, imao sam listu od preko 100 unosa, sve duplirano. Daleko su oni još od prave usluge.
 
Nema tu zaboravili. Ide job koji skida. Zbog necega moj racun nije u njihovom filteru.
Setio sam se pre 10ak dana da naplacuju, prvo mislio da je od jula, pa onda ajd mozda skidaju do 5. u mesecu ... Nije da se zalim, ali posle ce biti neki problem. To je sigurno.
 
Sve izgleda prosto, a interfejs medju najmodernijima - ali nikada vise peripetija, nelogicnosti, nepreciznosti, problema, sporih putanja.. nisam video kod neke banke.
U stvari za ovih manje od nedelju dana sto imam "iskustvo" sa MTSB, nisam video toliko problema sa svim ostalim bankama ukupno, a jos nisam ni video kako rade uplate, isplate, listing transakcija i izvodi :)

Telenor banka je losa, previse sitnih problema, transakcije koje ne postoje se knjize nekad... ali MTS je uspeo da ih daleeeeko preshisha :)
 
Nisam mislio da ručno skidaju, samo nisi u grupi za naplatu. Skida se poslednjeg dana u mesecu. Za 100 dinara neće ni tebi ni njima ništa biti.
 
Sve izgleda prosto, a interfejs medju najmodernijima - ali nikada vise peripetija, nelogicnosti, nepreciznosti, problema, sporih putanja.. nisam video kod neke banke.
U stvari za ovih manje od nedelju dana sto imam "iskustvo" sa MTSB, nisam video toliko problema sa svim ostalim bankama ukupno, a jos nisam ni video kako rade uplate, isplate, listing transakcija i izvodi :)

Telenor banka je losa, previse sitnih problema, transakcije koje ne postoje se knjize nekad... ali MTS je uspeo da ih daleeeeko preshisha :)
Slažem se. Mts je rekorder.
 
Ja iskreno nisam primitio neke probleme. Interfejs jeste najmoderniji, cak je i odziv medju brzim.
Placam neke stvari pleko direktnih procesora ovde, i nekad lokalno ako se prodavci pozale "imas sitno". Mislim da nikad nisam platio mtsb neku uplatnicu. Ove komunalne racune zena regulise, ja ostatak.
Nikad nepostojeca transakcija, narocito prema inostranstvu. Povezana sa paypal od aktivacije. I uplate neke primao, refund od osiguranja. Prebacim iz glavne banke dinare besplatno, pa kupim evre, pa net kupovina.
Salju mi mailove, ni jedan ne otvorih ... Radi na drugim bankomatima. Mada sam sve to probao prvih meseci, nova igracka. Evo sad gledam u junu samo jedna kupovina "preko" i postpaid racun. Isao tri puta na sluzbeni put, no domacini ni jednom mi nisu dozvoljavali da se uhvatim za dzep. Nisam je ni probao direktno u insotranstvu. Sad cu.
Dakle, nisam pratio koje probleme ljudi imaju. Ja nisam video nista st bi im zamerio, sem toga da u izvestaju ne postoji staro/novo stanje nakon transakcije. Inace sam dzangrizav korisnik. Dok je bilo dzabe nisam ni razmiljsao da se zalim sve i da je bilo potrebe, videcu bas u narednom periodu.
Ljdui cesto grese kod aktivacije. Samo treba pozvati onaj broj sa kasrtice. Prosle godine su se javljali neki koji su znali sta pricaju.
 
Poslednja izmena:
Ja nisam ni stigao do svega toga, nemaju moji kartice jos, tek su vraceni ugovori :)
40 minuta za otvaranje racuna, plus odlazak u poslovnicu ili dolazak kurira, dakle 40 minuta da se popuni sve ono kako treba. Trazis "ovlascenje za prenos penzije", oni ti daju onaj NEOVEREN obrazac za prenos plate i kazu "ma to je to"... a PIO fond u Nisu ne prihvata neovereno, i trazi bas zahtev za prenos penzije ;)

OK, ovde kod mene (BG) iako rade neke "modelsice", izgleda da umeju da rade, ali sveukupno... ne bi mojima dozvolio da predju u MTS, da sam znao da ce ovoliko vremena izgubiti. I da je 500din jeftinije odrzavanje racuna od svih ostalih :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno