Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^misli se na expoziture BANKE (bivsa Dunav Banka), ne na poslovnice MTSa. U njima se nista ne moze po pitanju novca.
 
Нема разлога да у банци све не функционише како би требало,платни промет,уплата и исплата девиза.Није банка од јуче.Можда неки радници јесу,али ваљда знају бар основне ствари.
Ово за купопородају девиза и промјену на рачуну,нисам баш сигуран.У принципу новац је на истом рачуну,не иде нигдје па не би ни требало бити наплате за одржавање,мада,не знам,требало би провјерити.
 
A za postojece korisnike nista!
Ja sam se bas u pogresno vreme prebacio kod njih, zaj#$$ me komercijalna.
Nit sam imao džaba održavanje,nit ovih 5000, mada nisu sigurni kao svojevremeno kod RB, ne znam koji % dobija

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Jel zna neko da li mogu da iskoristim ovu akciju pošto sam otvorio račun pre nekih 15m, a prebacio platu pre 10m? Stim sto nisam predao u mts onaj papir za prenos zarade već sam samo mom racunovodstvu dostavio nov tekući na koji hoću da mi uplaćuju platu.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Koliko ja vidim na sajtu, ovo vazi za bilo koji PRENOS zarade/penzije, nije bitno kada je otvoren racun.
Ali ko je vec prebacio - *mjau**mjau**mjau* :(

Ja se bas racunam da li se mojima isplati da se prebace (2x500 ce ih kostati kartice, 2x500 opet kada se prebace posle u Telenor, ako ostane besplatan racun, i mozda 2x6x100, ako postoji obaveza da se ostane godinu dana u MB). Dakle za 8000 (ili 6800, zavisi), treba otici i zatvoriti racune u prethodnoj banci, otvoriti racun u MB (OK, donese kurir, nije problem..), odneti u PIO fond, kroz 6/12 meseci opet zatvoriti u MB, otvoriti u TB (Ili RF, ako bude opet neki promo tamo), opet u PIO...
 
@ironmanbg
Za sve je korisnike, ja sam korisnik već godinu dana i odobrili su mi.

@MightyOutlaw
Moraš poslati skenirano na mts banku na email [email protected] (zamoli ih da potvrde da li su prihvatili).



@alfaunits
Zašto da zatvaraju u telenoru račun? Neka ostane račun, a u MB nema potrebe da se zatvara kasnije, jer održavanje je besplatno AKO nema nikakvih promjena na računu.
4500 RSD si u plusu po glavi. Ne treba nositi u PIO, samo se pošalje računovođi.
 
Poslednja izmena:
Колико видим њима је битно овлашћење за пренос,имао рачун код њих или не,јер се може отворити.Рокови су дуги тако да није као прошлог пута кад су били само за раднике телекома и добро обавјештене.
 
@alfaunits
Zašto da zatvaraju u telenoru račun? Neka ostane račun, a u MB nema potrebe da se zatvara kasnije, jer održavanje je besplatno AKO nema nikakvih promjena na računu.
4500 RSD si u plusu po glavi. Ne treba nositi u PIO, samo se pošalje računovođi.
? Pa moji su penzioneri, moraju u PIO :) I PIO zahteva potvrdu o gasenju prethodnog racuna, kada se menja racun :(
Ajde zatvaranje u MB nije neophodan korak (ali bi uradili, ne zelim da im ostaje racun tamo gde ga ne koriste, treba stalno da se pazi da ne izmene praksi naplate odrzavanja), ali ostalo jeste.
Znaci 2x4000. Da je samo prenos plate, to bi bilo lako :)

BTW, ne vidim nigde, da li ovo vazi i za samozaposlene, da li MB omalovazava samozaposlene kao Telenor ili ne?
 
Poslednja izmena:
Aha, nisam znao.
Kapiram da, ako su penzioneri, značiće im što mogu podizati novac sa bilo kog bankomata, pa se tih 100 din isplati na kraju.
 
Ma kakvi ;) Oni su u Nisu, podignu novac 2-3x godisnje sa Telenor bankomata (koga ima u Mercatoru i kod Kalce, njima je svejedno dalje od toga, jer svi bankomati u Nisu su otprilike samo na ta dva mesta :D)
 
Da, ali ja vec primam zaradu kod njih, ima 2 meseca i slao sam to ovlascenje vec.
 
@ironmanbg
Za sve je korisnike, ja sam korisnik već godinu dana i odobrili su mi.

@MightyOutlaw
Moraš poslati skenirano na mts banku na email [email protected] (zamoli ih da potvrde da li su prihvatili).



@alfaunits
Zašto da zatvaraju u telenoru račun? Neka ostane račun, a u MB nema potrebe da se zatvara kasnije, jer održavanje je besplatno AKO nema nikakvih promjena na računu.
4500 RSD si u plusu po glavi. Ne treba nositi u PIO, samo se pošalje računovođi.
A jel ima veze to što u dokumentima na app "mts banka" u delu gde su popunjeni moji podaci stoji datum iz maja 2017 tj. datum kada sam otvorio racun+?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Znači, da pošaljemo, pa šta bude...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Постоје људи који примају плату у МТСБ и без тог овлашћења.За њих би требало да важи.
Da, ali ja vec primam zaradu kod njih, ima 2 meseca i slao sam to ovlascenje vec
Објасни им ситуацију.Глупо би било да ти је не уваже,само зато што си играо по нечијим правилима.
 
Da, all ovo je očigledno promocija za privlačenje novih korisnika, kao kad novi korisnik mtsa dobije 3 meseca gratis, a stari ništa.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Sigurno radi za sve korisnike koji u datom periodu (20.6-31.7) pošalju dokumentaciju. Potvrđeno od mts banke.
 
Da, all ovo je očigledno promocija za privlačenje novih korisnika, kao kad novi korisnik mtsa dobije 3 meseca gratis, a stari ništa.
Мени изгледа да је промоција за тренутне кориснике(највише),да не гасе рачуне од 1.7. кад почиње наплата текућег.
 
Ja sam tamo u decembru, kada je bilo isto prenos za 5.000 rsd , ali firma nije na vreme uplatila i onda nisam dobio tih 5.000. I sta sada da radim?! Nista...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Za sta su trazili, da bi dobio nesto?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno