Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Šta fali, zanima ga šta će biti kada i ako reši da prestane da bude njihov klijent.

Ja ne bih bio klijent banke koja naplaćuje takvu stvar, ma kako povoljni ostali uslovi i usluge bile.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Ni ne mozes, jer je NBS zabranila naplatu zatvaranja racuna, mislim da ima nekih 5-7 godina od tada.
Tako da ni ne mozes da budes klije t u takvoj banci u Srbiji.
 
Pa napisao sam to i ja post pre toga :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ni ne mozes, jer je NBS zabranila naplatu zatvaranja racuna, mislim da ima nekih 5-7 godina od tada.
Tako da ni ne mozes da budes klije t u takvoj banci u Srbiji.

Zatvaranje mozda ne naplacuju ali u nekim bankama pre par dana su mi trazili 300-400 dinara da mi izdaju potvrdu da je racun zatvoren,sugava OTP banka npr
 
  • Like
Reagovanja: M J
Zatvaranje mozda ne naplacuju ali u nekim bankama pre par dana su mi trazili 300-400 dinara da mi izdaju potvrdu da je racun zatvoren,sugava OTP banka npr
Pa pricamo o zatvaranju racuna ne potvrdi.
Pa sve skoro banke naplacuju te potvrde, TB 400 din, MTS 300 mislim da RF ne naplacuje, za prve dve znam 100%.
 
Na kurs koji je postavio Marko tu treba dodati proviziju 0.5%
 
Koju proviziju, xa MTSB?
Da, imam besplatan racun zbog nekih povoljnosti u RF.
 
Nema provizije.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Na ovo sam mislio:

Kursna lista za efektivu
Pregled minimalnih i maksimalnih iznosa po jedinici inostrane valute po kursnoj listi na dan 26.05.2017.
Šifra valute
Oznaka valute
Paritet
Kupovni kurs za efektivu umanjen za iznos provizije
Prodajni kurs za efektivu uvećan za iznos provizije
978
EUR
1
120,3644
124,6692
 
Otvorih račun oko 14h, istina malo konfuzno ono oko korisničkih imena, pri registraciji sam ukucao jedno, da bi kasnije uzeo privremeno pa birao ponovo korisničko ime i naravno nisam bio u mogućnosti da biram ono što sam prvi put odabrao pošto je "zauzeto" :)
OK, sve ostalo je prošlo dobro, ljude može odbiti slanje fotografisane lične karte, ali sve ostalo izgleda dobro...i što je najvažnije brže od TB. Kada će mi stići kurir i kartica, koliko vremena treba da prođe?
 
  • Like
Reagovanja: M J
То је у експозитури курс.
 
Да не заборавим, звали ме јутрос, кажу да су одмах ујутру одрадили моју пријаву пошто је јуче мало запело. Отишао око подне и завршио остало. Добио ~6 папира које тек планирам да читам.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pa pricamo o zatvaranju racuna ne potvrdi.
Pa sve skoro banke naplacuju te potvrde, TB 400 din, MTS 300 mislim da RF ne naplacuje, za prve dve znam 100%.

Tako su meni zatvarali racun u Pireus i Otp banci i odem ja posle par meseci kad ono racun nije zatvoren,znaci ne naplacuju zatvaranje ali ti i ne zatvore racun sve dok ne platis potvrdu
 
Да не заборавим, звали ме јутрос, кажу да су одмах ујутру одрадили моју пријаву пошто је јуче мало запело. Отишао око подне и завршио остало. Добио ~6 папира које тек планирам да читам.
Ма шта има да читаш,ионако ништа није као што је написано.:D
 
Otvorih račun oko 14h, istina malo konfuzno ono oko korisničkih imena, pri registraciji sam ukucao jedno, da bi kasnije uzeo privremeno pa birao ponovo korisničko ime i naravno nisam bio u mogućnosti da biram ono što sam prvi put odabrao pošto je "zauzeto" :)
OK, sve ostalo je prošlo dobro, ljude može odbiti slanje fotografisane lične karte, ali sve ostalo izgleda dobro...i što je najvažnije brže od TB. Kada će mi stići kurir i kartica, koliko vremena treba da prođe?
Kurir treba sutradan da stigne, kartica od momenta potpisivanja otprilike 7 dana mada su se ugovorom obavezali do 15 dana ali posto smo mi pioniri banke i malo nas ima za sada, cenim da ce im trebati 5-7 dana, kasnije malo cise kad krenu ljudi da otvaraju racune.

Da ja sam se nasao sa kurirom oko 13h i potpisao ugovor na parkingu, sve zavrseno za 2 minuta.
 
Otvorih račun oko 14h, istina malo konfuzno ono oko korisničkih imena, pri registraciji sam ukucao jedno, da bi kasnije uzeo privremeno pa birao ponovo korisničko ime i naravno nisam bio u mogućnosti da biram ono što sam prvi put odabrao pošto je "zauzeto" :)

Ја употребио корисничко име и лозинку које сам дефинисао сам, пре одласка да отворим рачун. Њихове привремене сам занемарио. Сви подаци о рачуну су ми придружени уз налог.
 
Kurir treba sutradan da stigne, kartica od momenta potpisivanja otprilike 7 dana mada su se ugovorom obavezali do 15 dana ali posto smo mi pioniri banke i malo nas ima za sada, cenim da ce im trebati 5-7 dana, kasnije malo cise kad krenu ljudi da otvaraju racune.

Da ja sam se nasao sa kurirom oko 13h i potpisao ugovor na parkingu, sve zavrseno za 2 minuta.
Aktiviran?

I ja potpisah u toku dana ali ništa. Izgleda im to nije stiglo nazad.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
I pretpostavio sam da će tako neka varijanta da bude. Nema veze u svakom slučaju bolje nego da 2h čekam u poslovnici.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Koji je kurs trenutno za USD i CHF?
 
Inače konačno je puštena za iOS aplikacija, za neke koji su čekali.

mts mBanka by Telekom Srbija
https://appsto.re/us/RXPRjb.i


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
dde89e57b406eb0bdf0c3580f2f738b8.png


[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
U MTSB, bre :) O tome pricamo valjda ;)
 
Za alfu [emoji3]

f8050c79c1ab35dd8f3679241331144d.png
 
E sad smo duplirali, ja mu postavio tamo u temi gde je pitao :)
 
Tnx. Bolji od bilo koje druge banke.

Nedovoljno dobar da ne idem u menjacnicu i dalje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno