Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Јесте,мора бити једно вријеме.Зато су увели одржавање рачуна(6+ мјесеци).Привукли су клијенте а сад слиједи постепено увођење неких накнада.Надам се само да ће имати осјећаја и равнотеже у томе.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jel ima neko iskustva sa kupovinom kelefona preko alija da li je bolje da ostavim dinare na racunu pa da mi banka konvertuje ili možda da kupim evre preko aplikacije? U pitanju je telefon u vrednosti od 330e

Sent from my LEX626 using Tapatalk
 
Za telenor banku znam da je bolje ako ostaviš dinare...Mislim da je to slučaj i sa mts bankom.
 
mts banku uvek koristim za placanje racuna elektronski veoma brzo kjnizi uplate sve pohvale za mts banku.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jel ima neko iskustva sa kupovinom kelefona preko alija da li je bolje da ostavim dinare na racunu pa da mi banka konvertuje ili možda da kupim evre preko aplikacije? U pitanju je telefon u vrednosti od 330e

Sent from my LEX626 using Tapatalk
Isključivo da sam kupis, € preko menjačnice.
Za telenor banku znam da je bolje ako ostaviš dinare...Mislim da je to slučaj i sa mts bankom.
Pogrešno.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Par informacija koje ne možete pronaći na sajtu MTS banke, barem ne lako.
Počeli su da izdaju kreditne Master kartice. Sa i bez putnog osiguranja (Dunav), mesečno održavanje 195 i 250din, kamata 17,99%, neophodna je administrativna zabrana iz firme. Ako vas još nešto interesuje slobodno pitajte preko call centra ili u ekspoziturama. Neke od ovih detalja možete videti inu ažuriranom tarifniku banke na sajtu.
 
Dal zna neko da li ce jos davati kes kredite sto su nudili letos ljudima koji nemaju platu kod njih ili nisu zaposleni (120000 rsd na 24 rate itd meni je ovo bilo nudjeno predpostavljam i drugima isteklo je 1 januara).
 
Ja ne znam da su nudili nešto slično pogotovo ne keš kredit za nezaposlene?
 
Dal zna neko da li ce jos davati kes kredite sto su nudili letos ljudima koji nemaju platu kod njih ili nisu zaposleni (120000 rsd na 24 rate itd meni je ovo bilo nudjeno predpostavljam i drugima isteklo je 1 januara).
Nije isteklo 1 januara.
Davali su i u januaru.
Samo ne znam po kom kriterijumu rade.

Послато са Moto G (5) Plus уз помоћ Тапатока
 
Nudili su kes kredite znam da neko jos pisao je ovde oko toga da su mu nudili kredit pre koji mesec.

Screenshot_1.png

Ja bio u poslovnici i pitao telefonom meni rekli istekla ponuda 1 januara pa me zato interesuje da li ce opet davati tako nesto
 
Poslednja izmena:
Ili ti:
Što više njihovih usluga koristiš i što duže, to si bliži vrhu liste.
Ja npr. imam sve servise kod njih (IPTV, ADSL, fixni i 3 post paid broja) i još uvek nisam dobio ponudu za "brzi keš kredit" kako nazivaju tu ponudu.
Oni sami biraju kome će ponuditi, ne primaju zahtve za istu.

Nadam se da je pomoglo.
 
Baš im hvala što uvode održavanje računa na mala vrata, onako, tiho, kukavički, funjarski. Kakav fail u poslovanju. A nekako sam verovao u njih, državni projekat, bla bla, šta znam...
Od korisnika nije niko ni obavešten. Što se mene tiče, kako su me privukli kao klijenta laganjem o besplatnom računu, tako će me i izgubiti.
Nikad nisam bio manje u jednoj banci ali za sve postoji prvi put i lični rekord. Da plaćam 100 dinara za uslugu koja je u nekim segmentima još uvek gora od Telenor banke, nema da bude nikad. 31. maja ćemo se pozdraviti.
 
Baš im hvala što uvode održavanje računa na mala vrata, onako, tiho, kukavički, funjarski. Kakav fail u poslovanju. A nekako sam verovao u njih, državni projekat, bla bla, šta znam...
Od korisnika nije niko ni obavešten. Što se mene tiče, kako su me privukli kao klijenta laganjem o besplatnom računu, tako će me i izgubiti.
Nikad nisam bio manje u jednoj banci ali za sve postoji prvi put i lični rekord. Da plaćam 100 dinara za uslugu koja je u nekim segmentima još uvek gora od Telenor banke, nema da bude nikad. 31. maja ćemo se pozdraviti.

Osim u uplati na bankomatima, ja ne vidim neku prednost Telenor banke u odnosu na mts banku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Možda su prednosti koje ja vidim estetske, ali evo:
Kao što si naveo, uplata na bankomatima.
Još uvek nisu najavili naplaćivanje održavanja starter računa.
Daleko ljubaznija i profesionalnija podrška, live chat, Twitter, nekako su uvek bili tu za mene, utisak da brinu o svakom korisniku jer su me zvali par puta kada su im neke transakcije, čak i u sitnijim iznosima bile sumnjive. Drugarica se mučila sa MTS podrškom nedeljama avgusta prošle godine, sve dok nismo doprli do odeljenja za kartice koje je rešilo problem za jedan dan. Tipična državna firma... Takođe joj nisu radila SMS obaveštenja i sa tim su je maltretirali nedeljama.
3D secure code su uvek samo brojevi, nema slova što meni olakšava proces plaćanja.
Nikad nisam imao probleme sa kartičnim plaćanjima, što sa MTS-om i nije bio slučaj.
Mogu da definišem proizvolljne limite za kartice po svakom kanalu pojedinačno a na MTS-u postoje neke grupe limita koje su oni odredili.
Ovo mi nekad baš znači.
Štednju je moguće otvoriti online kao i aplicirati za sve druge usluge, kredite...
Trajni nalozi su dostupni.
MTS mi jedino ima bolje kurseve
stranih valuta, ali ovih 100 dinara će to da pojede.
Pošto novac ne podižem nikada, sve što može plaćam karticama čak i u prodavnicama, restoranima, nije mi teško da kada to baš moram novac podignem na TB bankomatu.
I tako...
Možda sam nešto i zaboravio, ali za mene dovoljno.
 
Imam i ja obe, ali ću itekako da razmišljam, zašto da mi se naplaćuje sto dinara?
 
Možda su prednosti koje ja vidim estetske, ali evo:
Kao što si naveo, uplata na bankomatima.
Još uvek nisu najavili naplaćivanje održavanja starter računa.
Daleko ljubaznija i profesionalnija podrška, live chat, Twitter, nekako su uvek bili tu za mene, utisak da brinu o svakom korisniku jer su me zvali par puta kada su im neke transakcije, čak i u sitnijim iznosima bile sumnjive. Drugarica se mučila sa MTS podrškom nedeljama avgusta prošle godine, sve dok nismo doprli do odeljenja za kartice koje je rešilo problem za jedan dan. Tipična državna firma... Takođe joj nisu radila SMS obaveštenja i sa tim su je maltretirali nedeljama.
3D secure code su uvek samo brojevi, nema slova što meni olakšava proces plaćanja.
Nikad nisam imao probleme sa kartičnim plaćanjima, što sa MTS-om i nije bio slučaj.
Mogu da definišem proizvolljne limite za kartice po svakom kanalu pojedinačno a na MTS-u postoje neke grupe limita koje su oni odredili.
Ovo mi nekad baš znači.
Štednju je moguće otvoriti online kao i aplicirati za sve druge usluge, kredite...
Trajni nalozi su dostupni.
MTS mi jedino ima bolje kurseve
stranih valuta, ali ovih 100 dinara će to da pojede.
Pošto novac ne podižem nikada, sve što može plaćam karticama čak i u prodavnicama, restoranima, nije mi teško da kada to baš moram novac podignem na TB bankomatu.
I tako...
Možda sam nešto i zaboravio, ali za mene dovoljno.

Dobro, svako prema svojim potrebama. Meni je sama činjenica da mogu da podignem keš sa bilo kog bankomata bez provizije, dovoljna da prednost dam mts banci. Nikakve probleme u plaćanju nisam imao. I na mts postoje limiti u plaćanju i koliko mi je poznato isti stepen bezbednosti kao kod Telenor banke. Za 100 din dobiješ i free online plaćanje, što kod Telenor banke postoji samo kod progresiv paketa koji je 3 puta skuplji. Takođe i (kao što sam rekao) podizanje keša na drugim bankomatima bez provizije. Za tako nešto kod Telenor banke, potrebno je preneti platu.
Sa korisničkom podrškom nisam imao iskustva, jer prosto nisam imao nikakvih problema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
TP TB-a zadnji put kada sam slao mail oko problema nije ni imala "ticketing servis", tj. cim odgovore na mail, to je kao da su zatvorili to pitanje... 5x sam ponavljao istu stvar :D

U sustini, kod nasih banaka rade stvari dok rade, ali ako nesto zezne... tu ima dve-tri koje rade i sredice problem (neke brze, neke sporije, neke ce ponuditi workaround), ostalo je "nadaj se da nemas problema, inace si nagrabusao".
 
Интересује ме какав је сајт банке кад се пријављује у ел. банкарство из прегледача мобилног телефона,да ли је прегледан,функционалан за рад,плаћање итд.Значи без мобилне апликације.Овај мјесец ћу прећи код њих,па докле,видјећемо.
 
Kako funkcioniše kliring kod ovih ludaka?
Juče mi je uplaćen novac u pošti na račun, još uvek nije stigao. Neću valjda čekati do ****nog ponedeljka?
 
Možda je problem bio u tom trenutku, i meni radi sada normalno.
 
Kako funkcioniše kliring kod ovih ludaka?
Juče mi je uplaćen novac u pošti na račun, još uvek nije stigao. Neću valjda čekati do ****nog ponedeljka?
To nema veze sa kliringom MTS nego Poste, jer posta prebacuje novac na tvoj racun u MTS banci.
Ni nece ti stici do ponedeljka posle 9h.
Samo jos reci da si uplatio posle 16h juce i da ti onda potvrdim.
 
Могли су с Поштом склопити уговор и продужити вријеме уплате,као што већ Пошта има с неким другим банкама.
 
kliring mts banke radi od 9-16 sati posle toga ide tek narednog dana svakodnevno sam uplacivao iz druge banke na moj racun u mts banci.
 
Ima li neki pausalac iskustva sa MTS bankom?

Zanima me jednostavnost koriscenja preduzetnickog dinarskog i deviznog racuna, i mogucnost jednostavnog prebacivanja putem mobilne aplikacije na moj privatni racun fizickog lica. Ima li neko zamerki na to ili je sve ok za sada?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno