Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@NorthGate

To je u elektrektronskom servisu besplatno,pogledaj dole tarifarnik za placanje u gotovom i pise da se placa min 30 do 3000din
 
@NorthGate

To je u elektrektronskom servisu besplatno,pogledaj dole tarifarnik za placanje u gotovom i pise da se placa min 30 do 3000din

Pa dobro,šta fali,sve je ok onda.
To što ti kažeš je u expozituri,pa ko hoće neka plaća u expozituri.
 
Ma eto ima i nesto da se placa,da naprave profit,kao da nas to treba zanima.Nas treba zanima dal nam odogovara usluga i to je to.Ja sam za sada zadovoljan.Usput one zene sto su radile me pitale za kredit.Reko ne zanima mene to,ona rece da ima neka segmentacija za korisnike telekoma,a videla je kao da korsitim sve usluge kod njih (box4 plus 4 broja na Kt),Ali bila u nekoj aplikaciji pa kao posle i tako ostalo.Valjda ce kasnije prosiriti ponudu i usluge,za nas koji smo u telekom.
 
Hitni su 50 dinara.Ovo je tarifnik iz mog naloga.
Нисмо се разумјели,код Рачуна плус је све бесплатно(сем хитних налога)Ове накнаде се односе на рачуне који не постоје,тренутно.Да појасним ,мислим на тарифе под бројем 15.:)Уморих се.
Значи битан је Рачун плус и његове провизије.
 
Poslednja izmena:
Dobro je da su uveli to za 30 din minimum. Znam dva dokona lika koji jedan drugog "sprdaju" svaki dan tako sto salju jedan drugom po dinar preko telenor banke. :D
 
Нисмо се разумјели,код Рачуна плус је све бесплатно(сем хитних налога)Ове накнаде се односе на рачуне који не постоје,тренутно.Да појасним ,мислим на тарифе под бројем 15.:)Уморих се.
Значи битан је Рачун плус и његове провизије.

Pa na Račun Plus i mislim,ovo drugo i ne gledam.
 
У реду је то,али остале тарифе...,на то сам мислио ,нпр. под бројем 15. тарифе на сајту,ако ви имате на папиру,што сте отворили рачун онда нешто жешће не ваља.
 
Verovatno je validno ono što smo dobili odštampano i ovo što je u sklopu naloga,a to je jedno te isto.
 
Napisao sam u drugom postu u temi, svi tarifnici su van snage, pa i oni koje vam daju. Nema provizije za interna plaćanja, nema nikakvih provizija, i sve pod tackom 15. biće promenjeno.

Vidim da je pomama za MB - tzv. "early adopters" [emoji335] [emoji389] [emoji14]
 
Тарифник говори све о банци.Оно што је битно за вас(нас) је тај Рачун плус и тарифе везане за њега,ово остало је неки атавизам који још не мијењју а зашто,не знам.Моје питање је ,Како ће ова банка правити профит?Волио бих да знам одговор.Иначе мени одговара да је све бесплатно,али то не гарантује дуготрајност и стабилност,ваљда смо сви свјесни тога.:)
Dao sam misljenje u nekom postu iznad.
Da ce uvesti neke pakete koji ce se placati, bankomate svoje gde ce svima koji su na free racunu biti onemoguceno podizanje na bilo kom bankomatu bez provizije, takodje naplata provizije za placanje sa racuna, pa ce uvesti, kredite...
To je sve vec vidjeno, nego ja nesto mislim da oni ovo uradise da bi Mts-u kao celini uz mobilnu, fixnu, internet podigli cenu i svi znamo da Mts treba da ide na dobos, te ce ovako sa bazom bankarskih klijenata malo povecati cenu Mts-a pred udaju.
 
Eno ga bio kurir, ja naravno nisam kući. Tačno sam znao. Će se nađemo posle :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Otvorih i ja račun. Da probam i mts banku. :)

Da li je svima automatski dodelio broj računa na osnovu broja mobilnog telefona? Ni vama nije nudio mogućnost izbora? To mi se ne dopada, ali sada je gotovo.

Sent from my AT10PE-A using Tapatalk
 
Dosao i kod mene kurir. Potpisao, jos da sacekam karticu i taj pass.
 
Otvorih i ja račun. Da probam i mts banku. :)

Da li je svima automatski dodelio broj računa na osnovu broja mobilnog telefona? Ni vama nije nudio mogućnost izbora? To mi se ne dopada, ali sada je gotovo.

Sent from my AT10PE-A using Tapatalk
Racun ti je broj mobilnog, nema da biras.
 
Oni vracaju, ti potpisujes.
Ali upravo se cuh sa kurirom, naci cemo se lakse mi da izadjem sa posla pa da to odmah zavrsim nego da se makljam po posti.
10 min kolima i cao.
 
Sad sam video u ugovoru. Mi koji smo kreirali pin online, ne dobijamo posebno nikakav pin/pass posle kartice na kucnu adresu, to je prosto to.
PS: Sto se tice uplate 500 din, pise u ugovoru da treba da se uplati izmedju 3 i 30 dana od momenta potpisivanja ugovora. Znaci ne ranije od 3 dana.
 
Poslednja izmena:
Ja sam uplatio isti dan i sutradan mi je skinulo tih 500din "za potrebe izrade plastike", takodje su mi u poslovnici rekli da bez problema mogu odmah uplatiti. Mada nisu nesto bili ubedljivi, jer sam bio prvi koji otvara tamo racun.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Dali i koliko naplacuju zatvaranje racuna ili potvrdu o zatvaranju?
 
Danas sam otvorio racun u MTS banci u poslovnici. Dobio sam uputstvo o uplatama.

Mozemo uplacivati novac na racun MTS banke bez ikakve provizije u Postama. Proverio sam u lokalnoj posti, nema provizije, samo treba popuniti uplatnicu po dobijenom uputstvu.
Aplikacija radi mnogo brze od Telenorove a i e-banking lepo radi.

Sada imam racune u skoro dve onlajn banke :) Na kraju ce ispasti da je Komercijalna od obe bolja. I kod MTS-a sam morao u poslovnicu da potpisem ili da cekam kurira.
 
Uputstva za uplate u posti na racun bez provizije.

2017-05-26_11-55-41.png
 
Gde si bre alfa ? [emoji3]
Dobar kurs...
 

Prilozi

  • IMG_3415.PNG
    IMG_3415.PNG
    347.9 KB · Pregleda: 351
Poslednja izmena:
Meni je CA banka tamo neke 2007-08. naplatila gašenje računa 1300 dinara. Tek nakon par godina je NBS zabranila naplatu gašenja računa, ali potvrdu banke mogu da naplaćuju.

Pitanje je skroz na mestu.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ok. Banka juce pocela da radi, nema ni 99 racuna otvorenih, a covek pita za zatvaranje. Ok. Ako je na mestu, onda...
 
Poslednja izmena:
Šta fali, zanima ga šta će biti kada i ako reši da prestane da bude njihov klijent.

Ja ne bih bio klijent banke koja naplaćuje takvu stvar, ma kako povoljni ostali uslovi i usluge bile.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno