Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moze sve online.
Ugovor ce mi stici na kucnu adresu. Uneo preko Chrome-a prednju i zadnju stranu licne karte u .jpeg formatu. Aktivirao ebanking takodje.
 
Dzabe pokusavas, procitaj sta sam napisao.
Nisam mogao da zavrsim prijavu dok se prednja i zadnja strana lk ne upload-uju. Stalno mi je prijavljivao nesto tipa "morate ucitati lk". Iz ne znam kojeg puta je prosla prijava. Mada vidim u profilu na sajtu da nista ne stoji pod Moja dokumenta. Raspali mts, nista ne moze da im radi kako treba iz prve. Zato me i iznerviraju, ali ih i dalje koristim. krastavac, sta cu kada sam mazohista. :D
 
Poslednja izmena:
@cole85

Ja ne, mada ne vidim koja je svrha toga.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Јел боље да одем у пословницу или у банку? Ионако су у комшилуку
У банци се боље разумију у материју,тако...
 
A poslovnice duže rade pa sam odluči.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Može li neki skrin šot iz mobilne ili web aplikacije?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
^ Tu se zaista ništa korisno ne vidi.
Znači, zaposleni su im bili zamorčići? :)
 
Ja sam dobio informaciju u poslovnici da tek kada uplatiš pare na račun počinje izrada kartice.
 
Ал су се зато почели рекламирати свугдје,а за функционисање,па то ће онако успут,у ходу.
 
Sto bi isao igde?
Да потпишем уговор или шта се већ потписује?
Ja sam dobio informaciju u poslovnici da tek kada uplatiš pare na račun počinje izrada kartice.
Значи уплатим паре и онда чекам недељу, две, три ... а паре чекају? Онда можда уплатим 500 колико да не буде ништа. ;)
Ипак је боље да одем у банку, можда они другачије мисле. :)
 
Ti mozes da uplatis pare i mozes da koristis ebank bez kartice. Za to ti ne treba kartica (placanje racuna...). Kartica ti treba samo za narucivanje putem neta i da placas po prodavnicama

Послато са Lenovo K50a40 уз помоћ Тапатока
 
SMS obaveštenje o odlaznoj transakciji je 5din+pdv
mtsodlazna.png
 
Malo su im nejasne ove kategorije za notifikacije tipa Proizvodi u korišćenju, Mobilno bankarstvo. Takođe nigde ne vidim push notifikacije za odlazne transakcije što je veliki minus.

Za ove koji pitaju za 500din za karticu. Ja sam malopre uplatio pare na račun i odmah mi je odbijeno tih 500din. U poslovnici mi je rečeno da se kartica pravi bez obzira da li ima na računu 500din ili ne a da će račun biti zadužen za taj iznos kada kartica bude gotova (meni je zadužen i pre nego što je kartica gotova).

d7e74225e70d7f36995f62bb95db1af2.jpg


Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Realno, nisu trebali to da naplaćuju sve dok ne uvedu push notifikacije al dobro, valjda će i to u nekom od sledećih updejtova.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Da si procitao od pocetka temu, znao bi pisao sam o tome.
Bezveze gomilate postove i pisete duplo nesto sto je obradjeno par postova ranije.
Nemam nista protiv ali bude nepotrebno, samo se procita od pocetka tema, za sad nema mnogo postova.
Jel ti bio kurir? Jutros sam popunio online pa čisto po tebi da se ravnam kad da ga očekujem jer ti si prvi otvorio...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Nije bio, mislim da u roku od 3 dana donose na k. adresu.
 
Да потпишем уговор или шта се већ потписује? Значи уплатим паре и онда чекам недељу, две, три ... а паре чекају? Онда можда уплатим 500 колико да не буде ништа. ;)
Ипак је боље да одем у банку, можда они другачије мисле. :)

Pa to su mi tamo i rekli.

I jako je glupo što mora da se ide u poslovnicu za otvaranje štednog računa,tako mi rekoše u CC.
Kopiraju TB,ali ne iskopiraju kako treba.
 
Poslednja izmena:
Ja potpisah ugovor u poslovnici (forum-nis) i boglme nacekasmo se ja i zena.Jesam i online otovorio racuin,ali reko ko zna kad ce to stici kuci,dal cu biti tu i u poslovnici zavrsio.Tako ko ce ici u poslovnicu ,nema potrebe da otvara online racun.Inace ima i poslovnica banke u sedistu dunav osigurannja,pa moze i tamo.Ali tamo bacih pogled 1000 ljudi ima.Gde je brze bolje svako neka proceni.Radnici u poslovnicama jos neupuceni i neuigrani.Prilikom sklapanja ugovora automatski se odradjuje kartica,koja stize na kucnu adresu,sto se meni bas ne svidja.Da mi se seta kartica i pin u par dana posebno,ali to mu je.Usvakoj posti se moze uplatiti na racun bez provizije,da se ne ide bas u jedinu poslovnicu.U svakom slucaju konacno jedna dobra stvar od mts-a. :D
 
Ja kad sam vec isao online sve, online do kraja.
Cekam kurira, a i da vidim placa li se postarina.
Cenite da cu cekati nekih 3 radna dana da dodje?
Donosi li on karticu i placam mu na licu mesta 500 kinti i potpisujem ugovor?
 
Bolje, lakse je online, dobro si postupio.
Ne placa se postarina, sacekaj kurira, rok je 3 dana za dostavu.
Najkasnije tri RADNA dana.
Ne donosi on karticu sada ti ces dobiti na kucnu adresu za max 15 dana po ugovoru, mada ce ti biti gotova za najvise 5-7 dana.
Ne placas nista na licu mesta vec u roku od 30 dana treba da se plati, ili da ostavis u tom roku 500 kinti i oni ce sami povuci.
A drugacije mozes putem uplatnice iz Poste recimo(free).
Napominjem da je samo placanje za izradu kartice free, kad uplacujete sebi na racun provizija u Posti je 3%.

******************************************
Da, moram da pohvalim da imaju bolje kurseve od TB i kad kupijete € i kad kupujete $ i svajcarce.
$ je 2 din jeftiniji, euro za 0.30...
 
Poslednja izmena:
Ne, nema nikakvog plaćanja na licu mesta.

500din se zadužuje tekući račun čim potpišete ugovor. Nema plaćanja kuriru, zaposlenima u poslovnici itd.

Ispišete uplatnicu i pravac pošta (nema provizije), ili još bolje preko mBankinga druge banke pa na tekući račun u mts Banci.

Inače u ugovoru stoji da će uplate do 17:30h biti izvršene istog dana. Čini mi se da je to bolje nego Telenor Banka (tamo je ako se ne varam do 14h).

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
To ti je primer kako bi u Posti uplatio.
O tome sam pisao u predhodnom postu.
Mislio sam da postavim primer, ali si ti to uradio.
 
Spomenuo si 3% provizije u pošti, ovde piše bez provizije, na to ciljam.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
A to, tako sam ja dobio info iz CC, ako oni lazu, i ja lazem.
 
Hvala @MisaLion na detaljnom objasnjenju. Sad mi je sve jasno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno