Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja imam račun plus od bivše MTS banke. Imao sam i mobilnu aplikaciju na telefonu koji je ukraden. Znaci reaktivacija ide tako sto upisujem broj telefona kao LIB?
 
To je to. Ja sam onu drugu aplikaciju pokušavao...
 
Još jedno pitanje. Menjao sam adresu u LK sa cipom. Da li može banci da se prijavi nova adresa online ili mora na šalter?
 
Još jedno pitanje. Menjao sam adresu u LK sa cipom. Da li može banci da se prijavi nova adresa online ili mora na šalter?
Ja sam na šalteru menjao, ne može preko aplikacije. Aplikacija daje samo da se menja adresa gde ti stiže pošta od banke (karia, pin, izveštaji...) ali to ne važi za tvoje mesto prebivalište u banci.
 
Ne prihvata Revolut taj format.
1.
Izabrao sam Srbiju za zemlju u kojoj se nalazi banka na čiji račun se šalje novac.
2.
Izabrao sam valutu.
3.
U IBAN polju stoji već RS, ali kada ukucam 35, prijavi..
Incorrect IBAN format for the selected country

Znači, postoje sva ta polja u formatu :
RSxx xxxx xxxx xxxx xxxy xx
.. ali kada pored RS ukucam 35, odmah dobijem to upozorenje..
isti problem imam i ja pise ne tacan iban format i ne prihvata dalje nista
 
Ne prihvata Revolut taj format.
1.
Izabrao sam Srbiju za zemlju u kojoj se nalazi banka na čiji račun se šalje novac.
2.
Izabrao sam valutu.
3.
U IBAN polju stoji već RS, ali kada ukucam 35, prijavi..
Incorrect IBAN format for the selected country

Znači, postoje sva ta polja u formatu :
RSxx xxxx xxxx xxxx xxxy xx
.. ali kada pored RS ukucam 35, odmah dobijem to upozorenje..
Isti problem .ili ako snimim broj kartice sa kamerom preko revoluta .kaze ova katica nije podrzana
 
Copy-paste iban, u svakom slucaju to pise dok ga kucate.
Ne prihvala karticu nikako vise. Moze da se doda i preko NFC i to ne radi ...pise ne podrzana kartica ...od kad su presli u postansku nista....cak i ove nisu unale iz col centra da kazu bilo sta...kao umesto dinare ukicajte evro itd...koja god opcija postanska ne ide na revolut
 
@nino77ns u Revolut temi je rečeno da za karticu banka mora da podržava instant transfer. mts za Master nije podržavala to ni onda, niti Poštanska podržava sad ni za jednu, osim za Visa internet (čak i Visa Business mislim da ide standard). Kartice i banke za koje znam da postoji ta mogućnost su:
Raiffeisen: sve Visa i Master
NLB: samo Visa
OTP: sve (Master i Visa infinite za stanovništvo, Visa Business Platinum za pravna lica)
UniCredit: Master (za Visu nisam siguran, ide kao dodatna uz mesečnu članarinu)
Mobi (obračunavaju proviziju za uplatu na karticu od 3%, izbegavati)
Erste (Master omladinska i Visa tekućeg, za Visu Business nemam informaciju), Master devizna samo za transakcije u evrima
AIK, Addiko, EuroDirekt nemaju sigurno
Za Halk ne znam ništa
 
Poslednja izmena:
Ja sam pokušao sa PayPal-a da prebacim na Master deviznu u Erste pocetkom 2022 i nije htelo da prođe, pa sam na kraju otvorio u NLB Komercijalnoj račun da bih bio siguran da će proći. Ali moguće da je bio neki bag.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Pokušao sam sa PayPal-a da prebacim na Erste Master deviznu i nije htelo da prođe.
Zato sam i naglasio, samo za transakcije u evrima. Svakako, PayPal forsira dinare za Master i zbog toga Erste devizna ne funkcioniše.
 
Dada taj deo me je i zbunilo, znači na master mogu evri ako idu preko nekog drugog servisa. PayPal standardno samo dinari. 🫡
 
  • Like
Reagovanja: uji
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno