Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Identican problem sa adresom sam imao i ja kada sam podnosio zahtev. U 3 poslovnice nisu uspeli nista da rese. Resenje je da pozove korisnicki servis banke i da kaze da izbrisu nalog i da pokusa ponovo. Dok ne izbrisu ne moze da se zavrsi status registracije. U banci pojma nemaju veruj mi. Kad kazes mts, hvataju se za glavu.
Hvala, sledećeg puta će pokušati registraciju preko aplikacije pa će možda imati više sreće.
 
Da li je neko skoro otvarao Račun Plus u poslovnici koja radi sa bivšim mts klijentima? Kakva je procedura, jel treba da se traži neki poseban šalter?

Brat pokušao da podnese zahtev za Račun Plus preko sajta, na poslednjem koraku gde se unosi adresa za dostavu ugovora je formular ubagovao i kada pokuša ponovo da podnese zahtev, piše da je zahtev već podnet. Može da se uloguje u nalog sa korisničkim imenom i šifrom. Tako da izgleda da će morati da ide lično u poslovnicu.

Identican problem sa adresom sam imao i ja kada sam podnosio zahtev. U 3 poslovnice nisu uspeli nista da rese. Resenje je da pozove korisnicki servis banke i da kaze da izbrisu nalog i da pokusa ponovo. Dok ne izbrisu ne moze da se zavrsi status registracije. U banci pojma nemaju veruj mi. Kad kazes mts, hvataju se za glavu.
Ja isto imao problema na poslednjem koraku pre tri meseca zabagovalo. Cekao sam da me oni zovu mesec dana , ali nisu. Ja sam njih zvao i uputila me u najbližu poslovnicu da tamo rešimo. Ja nisam otisao. Nije mi bas blizu, pa nisam jos otisao. Ne znam da li da pisem mejl da gase ili da zovem neki broj da gase ili da odem, pa sta bude. Nekako mi je glupo da odustanem dao sam sve podatke, a bankomat mi je najbliži.
 
Zbog toga su mene slali od poslovnice do poslovnice dok nisu rekli, a da vi otvorite neki drugi racun osim tog mts racuna?? Jednostavno oni u poslovnici nista ne mogu da urade po tom pitanju. Nazoves korisnicki servis banke PŠ i kazes da izbrisu nalog i pokusas ponovo da se prijavis za racun. Srecno
 
Zbog toga su mene slali od poslovnice do poslovnice dok nisu rekli, a da vi otvorite neki drugi racun osim tog mts racuna?? Jednostavno oni u poslovnici nista ne mogu da urade po tom pitanju. Nazoves korisnicki servis banke PŠ i kazes da izbrisu nalog i pokusas ponovo da se prijavis za racun. Srecno
Ok, hvala. 🙂🍻 Na ovaj broj 011 20 20 292?
 
Pitanje za Vas koji ste otvorili Račun plus posle pripajanja sa Poštanskom štedionicom, da li vam broj tekućeg računa počinje sa 360 ili sa 200 ?
 
Brat je uspeo iz trećeg pokušaja da podnese zahtev za otvaranje Računa Plus, i dva dana nakon podnošenja zahteva je kurir doneo ugovor. Nakon prvog pokušaja otvaranja računa preko sajta je formular ubagovao, zatim je zvao korisnički servis da ponište zahtev (nalog nisu obrisali), zatim je pokušao da podnese preko aplikacije i tu je zabagovalo, ponovo ih je zvao da ponište, i onda je uspeo preko sajta da podnese zahtev.

@Iggyvlay ono što nije uspeo da pronađe među papirima jeste iznos i na koji račun treba da uplati novac da bi izradili MasterCard debitnu karticu, da li znaš gde to može da pronađe?
 
Ceo dan ne uspevam da dobije autorizacioni kod da platim racun kroz web e-banking. Ne vredi ovo tih para, mora da se menja...
 
Takodje, znaci u najgorem trenutku mi se ovo desilo....Ne dobija se cak ni izvestaj o transakciji...znaci nesto im sistem ne radi kako treba
 
Da li se za racun plus naplacuje svakog meseca odrzavanje racuna, ili samo u mesecima u kome ima priliva ?
 
Pozdrav ljudi,

Ja sam pre neki dan otvorio Račun plus u BPŠ međutim nije mi baš najjasnije koje sve usluge JP Pošte Srbije i na koji način mogu da koristim u smislu uplate-isplate na tekući račun na šalterima Pošte širom Srbije? I da li mogu da otvorim i štedne račune sa tim paketom pa da internim prenosima prebacujem pare sa tekućih na štedne kada ne želim da mi veća količina novca leži na tekućem računu.

Takođe meni je mesečno održavanje u slučaju da ima promena na računu 250 RSD a ne 175 RSD kako sam na njihovom sajtu video.

Za sada sam zadovoljan kako radi aplikacija i očekujem da mi kartice Dina Discover i MasterCard stignu uskoro.

Hvala svima unapred!
 
Jos je neko to pisao skoro, kod mene je stizalo odmah, tako i sad rade otp poruke instant, dakle nije to kod njih na globalnom nivou, vec o izgledno kod pojedinih korisnika, e sad zato da li je do banke ili korisnika ne znam, znam da nije na globalnom nivou do banke jer svi bi imali taj problem, a nemaju.
Pozovi ih i vidi sta je problem.
 
@aki28 Plaćao si danas račune i radilo je?

Juče sam plaćao i stizale su, 15 minuta pre toga mi stiglo korišćenje kartice, ali OTP za plaćanje računa neće. Srećom, samo jedan račun, pa sam ga platio kroz m-bank.
 
Treba da mi legne jedna transakcija iz inostranstva. Da li mi banka daje IBAN kod i kako da ga dobijem?
 
Pošalji im mejl (nađi na sajtu) i daće ti sve info. Ja sam pre x meseci imao jednu deviznu refundaciju i sve su mi poslali za 5 minuta.
 
Zvao sam i sad mi je rečeno do poslovnice ili preko mog naloga ko sto sam slikao samo da nastavim od 3. koraka. Evo sad izbacuje error.🙄

Screenshot_20230123-204634.pngScreenshot_20230123-204657.pngScreenshot_20230123-204822.pngScreenshot_20230123-205145.pngScreenshot_20230123-205214.png
 
Ovo je greska do servera kod njih. Kad idete na x onda vas pita da prekinete postupak otvaranja ili da nastavite.
Pokušaću još par puta , ako ne, gasim postupak.
 
Prebacivanje evra sa MTS računa plus na račun druge banke je moguće , naravno uz proviziju ..?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno