Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
master se aktivira tako što se podigne novac ili se ide na upit, ja se sećam da sam podigao pare i niakkvih problema nema
jedino ako se nešto nije promenilo
 
Zvao sam kontakt centar i kaže mi žena da mora prvo upit . A prvo probao u prodavnici pa onda podizanje novca pa tek onda upit .
 
meni su u kontakt centru rekli kad sam hteo prvi put onlajn da platim nešto da to ne može i da moram u pošti da uplatim
a ustvari samo sam kucao broj računa sa sve crticom a treba bez njih

nedo bog da ti zatreba njihova podrška
 
Zanimljivo je da master radi za online kupovine bez aktivacije u bankomatu.
Supruga i ja imamo oko dva meseca nove kartice i još ih nigde nismo fizički koristili, niti stavljali u bankomat, a plaćamo sve online bez problema.
Probaću da platim nešto u radnji, da proverim da li ipak treba aktivacija u bankomatu da bi radila kartica i "offline".
 
Na IOS stigla nova verzija aplikacije. Sada se zove Mobi BPS. Sem što su promenili boju i logo na prvu ne vidim neku izmenu. Inače logo aplikacije je BPŠ pa se onda vrati na stari mts, ili je to neki bug kod mene.
 
Stigla i na Android upravo. Logo je jos uvek mts, ali se zove mobi BPS ali ne moze da se udje jos u aplikaciju vidi me kao novog korisnika a posto otkucam pin, svasta.
 
Zanimljivo je da master radi za online kupovine bez aktivacije u bankomatu.
Supruga i ja imamo oko dva meseca nove kartice i još ih nigde nismo fizički koristili, niti stavljali u bankomat, a plaćamo sve online bez problema.
Probaću da platim nešto u radnji, da proverim da li ipak treba aktivacija u bankomatu da bi radila kartica i "offline".
Nece ti raditi, nemoj da se ispalis kada ti bude trebalo.

To sto placas on line odradjuje banka a ne sama kartica.
 
Stigla i na Android upravo. Logo je jos uvek mts, ali se zove mobi BPS ali ne moze da se udje jos u aplikaciju vidi me kao novog korisnika a posto otkucam pin, svasta.
Dakle dobio sam update, usao, trazili mi kod iz poruke, zatim da se ulogujem, zatim da ce mi biti podaci uklonjeni sa starog uredjaja i na kraju da kreiram novi pin, kada sam ga kreirao izbaci mi doslo je do prekida pokusajte kasnije....to kasnije traje vec 40 minuta i nista se ne desava, zvao sam korisnicki servis i tretiraju te kao a ne znas da upalis telefon.... ovo je stvarno katastrofalno a hitno mi je potrebno da posaljem neki novac
 
Dakle dobio sam update, usao, trazili mi kod iz poruke, zatim da se ulogujem, zatim da ce mi biti podaci uklonjeni sa starog uredjaja i na kraju da kreiram novi pin, kada sam ga kreirao izbaci mi doslo je do prekida pokusajte kasnije....to kasnije traje vec 40 minuta i nista se ne desava, zvao sam korisnicki servis i tretiraju te kao a ne znas da upalis telefon.... ovo je stvarno katastrofalno a hitno mi je potrebno da posaljem neki novac
Znam isto i meni se sve desavalo kao i tebi sem sto nisam nikog zvao trenutno mi ne treba pa imam srece da sacekam i da zavrse ocito prebacivanje podataka na novi sistem/app.
Pa idi preko weba i plati to.
 
@Dwyane Wade Ja sam odradio i kod mene je sve prošlo kako treba. Ulogovao sam se nekoliko puta, ali evo sad vidim da neće, izgleda da je neki problem sa serverom.
 
ludara ako nisu ništa unapredili već samo boju promenili
bar da su sredili neke bagove, nekad mi se dešava kada hoću da uplatim nešto da ne mogu iz prve da odaberem model već moram da izlazim iz aplikacije, nekad se dešava da crashuje sama od sebe itd itd
a da ne pričam da su mogli i neke nove stvarčice da ubace ili jednostavno da je malo ubrzaju pošto je troma dosta (doduše meni su sve mts aplikacije trome)
 
ludara ako nisu ništa unapredili već samo boju promenili
bar da su sredili neke bagove, nekad mi se dešava kada hoću da uplatim nešto da ne mogu iz prve da odaberem model već moram da izlazim iz aplikacije, nekad se dešava da crashuje sama od sebe itd itd
a da ne pričam da su mogli i neke nove stvarčice da ubace ili jednostavno da je malo ubrzaju pošto je troma dosta (doduše meni su sve mts aplikacije trome)
Jesu unapredili su ime aplikacije pored boje🤣
Istini za volji nikad nijedan problem sa bilo kojom mts app sve brzo rade i nikad mi nijedna nije crashovala narocito ne mts banka app, ona perfetktno i brzo radi ili radila sad videcemo dal ce nesto zeznuti.
To je verovatno nesto do tebe tj tvog fona.
 
Dakle dobio sam update, usao, trazili mi kod iz poruke, zatim da se ulogujem, zatim da ce mi biti podaci uklonjeni sa starog uredjaja i na kraju da kreiram novi pin, kada sam ga kreirao izbaci mi doslo je do prekida pokusajte kasnije....to kasnije traje vec 40 minuta i nista se ne desava, zvao sam korisnicki servis i tretiraju te kao a ne znas da upalis telefon.... ovo je stvarno katastrofalno a hitno mi je potrebno da posaljem neki novac
Obriši sve podatke aplikacije i ponovo registruj nalog, meni je tako proradilo.

Aplikacija radi primetno brže od prethodne verzije.
 
Jesu unapredili su ime aplikacije pored boje🤣
Istini za volji nikad nijedan problem sa bilo kojom mts app sve brzo rade i nikad mi nijedna nije crashovala narocito ne mts banka app, ona perfetktno i brzo radi ili radila sad videcemo dal ce nesto zeznuti.
To je verovatno nesto do tebe tj tvog fona.
ma i mts-ov sajt preko kompa kad otvaram mi je spor
ažurirala mi se sama aplikacija tako da sam obrisao i skinuo svežu sa gogle play
potpuno mi isto radi kao i pre, čak mi je i krešovala kada sam odabrao ips pokaži. Isto sve samo su boju i naziv promenili
 
Poslednja izmena:
Ovi BPŠ debil* čim su preuzeli stvar u svoje ruke, sve je prestalo da radi.
Sad ne mogu da se ulogujem u aplikaciju.
 
Da, mora da se sve ponovo odradi, kao kada prvi put pokrećeš aplikaciju.
 
Obrisi podatke i uloguj se ponovo sa kor imenom i lozinkom u app i odradi pin ponovo i moci ces.
To sam, upravo, krenuo da odradim . Hvala ti, svakako.
Hvata me jeza od logoa BPŠ.
I dalje živim u neverici da su, uopšte, prihvatili GPay.
Najozbiljnije razmišljam da pređem u Apple ecosystem, taman, ujedno, da zamenim i banku, zbog ApplePay.. MTS banka, dok su radili samostalno, bili su banka sa najboljim uslovima, u svakom smislu, čak je i održavanje računa bilo besplatno, jer sam kod njih od početka. Sad, kad okrenem BPŠ CC, prvo me siluju sa ovom budalaštinom.
Smeši im se gašenje računa, uskoro.
 
Poslednja izmena:
Sto brate, ako ne okreces milione i dalje su najbolji (ako si stari MTS korisnik), ne znam kakva je situacija kad odes da otvoris novi racun kod njih posle integracije....
 
To sam, upravo, krenuo da odradim . Hvala ti, svakako.
Hvata me jeza od logoa BPŠ.
I dalje živim u neverici da su, uopšte, prihvatili GPay.
Najozbiljnije razmišljam da pređem u Apple ecosystem, taman, ujedno, da zamenim i banku, zbog ApplePay.. MTS banka, dok su radili samostalno, bili su banka sa najboljim uslovima, u svakom smislu, čak je i održavanje računa bilo besplatno, jer sam kod njih od početka. Sad, kad okrenem BPŠ CC, prvo me siluju sa ovom budalaštinom.
Smeši im se gašenje računa, uskoro.
Nema na cemu. I ja sam stari korisnik od prvog njihovog dana rada do danas. Jeste u pocetku je bilo free pa je bilo free za nove korisnike 6 meseci i pazi meni je totalno isto sluzi mi extra za ono za sta ja koristim.
Svakako kapiram da nekima nesto sad ne odgovara a ja za ovih koliko godina nijednom nisam imao potrebu da nazovem CC tako da ne znam kakvi su uopste i bas me briga jer kontam da ako mi za ovih par godina koriscenja nisu trebali ovi iz CC, nece nadam se i na dalje.
Svakako apple ne mogu da smislim odlicno plivam u android ecosystemu prvi smo dobili Gpay sto mi je bilo najbitnije i to je to.
Od mene cistu 10ku imaju za sve moje potrebe, ali kapiram da mnogi ne mogu da ih smisle, sto je potpuno OK, nemamo svi iste potrebe niti nas zadovoljavaju iste stvari.
 
@Nista Tako je, korisnik si BPŠ, ali kao da nisi.

Informacije o Računu plus su ovde: https://www.posted.co.rs/stanovnistvo/platni-racuni/racun-plus/index.html
Web banking je ovaj: https://online.mtsbanka.rs/webapp/Identity/Login
Ako ti, ne daj bože, treba ekspozitura moraš u ove Plus: https://www.posted.co.rs/site/poslovnice-plus.html
Tarife i naknade su ti ove: https://www.posted.co.rs/korisno/doc/PUN/PUN-Racun-plus.pdf
Hvala. 🙂🍻

Ne kapiram zbog čega su odredili premalo filijala, a ih ima na svakom ćošku. Meni sa spiska u blizini filijala najbliža 5 stanice, a obična samo dve ulice dalje.
 
Meni jutros iskočio update, zajedno sa još 10 drugih i pustio da to sve odradi dok kuvam kafu.
Dok sam kuvao skapiram da sam video i banku među njima i odmah sam znao da će biti problema i da sam se zeznuo. Isto puca na koraku sa PIN-om.
 
Meni jutros iskočio update, zajedno sa još 10 drugih i pustio da to sve odradi dok kuvam kafu.
Dok sam kuvao skapiram da sam video i banku među njima i odmah sam znao da će biti problema i da sam se zeznuo. Isto puca na koraku sa PIN-om.
Obrises podatke stigne ti kod upises, kucas korisnicko ime i lozinku tvoju, uneses pin 2 puta, i sve radi.
Pola minuta posla
 
iOS, update, logovao se bez problema. Ali sama aplikacija je pateticna :D
 
Obrises podatke stigne ti kod upises, kucas korisnicko ime i lozinku tvoju, uneses pin 2 puta, i sve radi.
Pola minuta posla
Pročitao sam uputstvo i uspešno sve uradio. Ali, da li je realno da to tako mora da bude kod ažuriranja aplikacije radi promene boje okruženja i logoa. Da je prelaz na potpuno drugu aplikaciju i platformu, ok. Poenta je da smo se mi korisnici toliko navikli da moramo da se dovijamo i snalazimo kako bismo koristili osnovne usluge, koje plaćamo (ne mislim samo na PŠ i druge banke imaju ovakve bisere). To smo prihvatili kao normalnost.
 
IOS 16 beta, update automatski nocas, a hteo sam da iskljucim jer uvek nesto zeznu, ali nisam ocekivao nikakav update... Nije proslo prvo logovanje, proslo drugo i radi ok, primetno je brze... App kao app radi posao, moze mnogo bolje ali sta da se radi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno