Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Procitao skoro celu temu - sve je super, i vec vidim da otvaram racun, jedino je bzvz sto je 5din sms kad se desi odliv sa kartice - prosto mi nije jasno zasto to naplacuju, ali dobro.

I da, malko mi je lose sto nema filijale u NS... Ima u manjim gradovima, kod nas - ne. Jasno, otvorio bih racun online, ali nije zgoreg imati poslovnicu.

Račun možeš da otvoriš i u poslovnici MTSa(telekom operatera), ne striktno u poslovnici banke. Poslovnica banke ti je potrebna ukoliko baš hoćeš uplatu/isplatu u MTSu na šalteru banke. To ne može u običnim MTS poslovnicama.
 
Zavisi kada se radi transfer, postoje tacno odredjeni termini medjubankarskih kliringa... Vikendom ih nema.

Sent from my MI 3W using Tapatalk
U isto vreme poslati iz RF deo para u TB deo u MTSB.
Na racu u u TB za 10 min za preko 2 sata na racunu u MTSB.
 
Račun možeš da otvoriš i u poslovnici MTSa(telekom operatera), ne striktno u poslovnici banke. Poslovnica banke ti je potrebna ukoliko baš hoćeš uplatu/isplatu u MTSu na šalteru banke. To ne može u običnim MTS poslovnicama.

Zbog toga bi mi i trebala poslovnica (u perspektivi), tako da bi ipak bilo dobro da je otvore u jednom trenutku.
 
I to stigla poruka o prilivu. A u opcijama sam ugasio da ne bih plaćao 6din. Lepo. :D čini mi se da je kod još nekog to slučaj.
 
Ta opcija se odnosi na odliv sa računa. Sms o prilivu novca na račun je besplatan.
 
Zbog toga bi mi i trebala poslovnica (u perspektivi), tako da bi ipak bilo dobro da je otvore u jednom trenutku.
Можеш уплаћивати у пошти ,без провизијена свој рачун, а исплата на банкомату.
 
Juce sam podneo zahtev za racun plus preko neta, pa cu da odem do Aviv parka na Zvezdari da potpisem ugovor. Ne gledajte tarifnik ako je netacan, imate opste uslove poslovanja kada otvarate racun i tu su cene.
Sada sam video Preciscen cenovnik kaze da je vodjenje racuna sa pristupom ebank 300 dinara mesecno!? Videcu danas u poslovnici dal je tako, ako jeste odustajem, ja to imam u Credit Agricole za 100 dinara.

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Kapiram, ali pazi to gledam u tarifniku koji ce se primenjivati od jula meseca zato me buni. **** lud zbunjenog.

Sent from mTalk
 
što ste se svi uhvatili za taj tarifnik i još tvrdite da je netačan, a ne čitate šta piše u njemu, isto

trenutno:
2.1. Текући рачуни
2.1.1 Без приступа е-банкинг сервису 100,00 динара месечно
2.1.2 Са приступом е-банкинг сервису 150,00 динара месечно
2.2. Динарски депозитни рачуни Без накнаде
2.3. Девизни депозитни рачуни Без накнаде
2.4. Текући рачун Плус Без накнаде

od 26.07.2017.
2.1. Текући рачуни
2.1.1 Без приступа е-банкинг сервису 300,00 динара месечно
2.1.2 Са приступом е-банкинг сервису 300,00 динара месечно
2.2. Динарски депозитни рачуни Без накнаде
2.3. Девизни депозитни рачуни Без накнаде
2.4. Текући рачун Плус Без накнаде

ali pretpostavljam da svi otvaraju Текући рачун Плус tako da čitajte tarife za to ;)
 
Можеш уплаћивати у пошти ,без провизијена свој рачун, а исплата на банкомату.
Мени су и пошта и мтс банка ту негде тј ако одем до поште, лако да одем још мало ... јел може у банци као што је некад било, одеш на шалтер, даш картицу и паре и они уплате без писања уплатница и осталог замајавања?
 
Meni stizu sms notifikacije za odlazne transakcije. A iskljucio sam to cim sam napravio nalog.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Мени су и пошта и мтс банка ту негде тј ако одем до поште, лако да одем још мало ... јел може у банци као што је некад било, одеш на шалтер, даш картицу и паре и они уплате без писања уплатница и осталог замајавања?
Требало би да може.То су безготовинске трансакције али пошто су у пословници наплаћују се по одређеној провизији(физичко,правно лице,екстерно...),слично ТБ.Наравно на сопствени рачун је бесплатна уплата на овај начин.:)
 
Poslednja izmena:
34peyp0.jpg

Da otklonimo nedoumice, sad sam bio do banke u Avivu, i receno mi je da ne znaju ni oni sta je to na sajtu, uglavnom, vazi ono sto odstampaju prilikom potpisivanja ugovora, a to je ovo.

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Требало би да може.То су безготовинске трансакције али пошто су у пословници наплаћују се по одређеној провизији(физичко,правно лице,екстерно...),слично ТБ.
Значи одем у мтс банку, платим на свој мтс рачун и наплате провизију??
 
od 26.07.2017.
2.1. Текући рачуни
2.1.1 Без приступа е-банкинг сервису 300,00 динара месечно
2.1.2 Са приступом е-банкинг сервису 300,00 динара месечно

Odakle si ovo izvuko sto uopste nije tacno?
 
@calexx
Не на сопствени рачун.
 
od 26.07.2017.
2.1. Текући рачуни
2.1.1 Без приступа е-банкинг сервису 300,00 динара месечно
2.1.2 Са приступом е-банкинг сервису 300,00 динара месечно

Odakle si ovo izvuko sto uopste nije tacno?

pošto pišeš ovde dakle imaš internet, ima jedan sajt mtsbanka.rs ako nisi znao :)

https://www.mtsbanka.rs/o-nama/tarifnik

i direktni linkovi
https://www.mtsbanka.rs/docs/tarifnik/Tarifnik.pdf
https://www.mtsbanka.rs/docs/23. Prečišćen tekst Odluke o tarifi u primeni od 26.07.2017..pdf

e sad ako to nije tačno to je drugo, a ako vi čitate samo prva 3 reda a ne i četvrti to je treća stvar
 
Stigla kartica.
Juče pisalo da nije aktivna, danas stigla. Račun aktiviran 1.6.
Aktivirao u sistemu, videćemo na bankomatu.
 
Da li se plaća neko mesečno održavanje Račun Plus-a? Dvoumim se da li je bolje ići na mts Banku ili u Komercijalnoj uzeti Visa One & Only.
 
Ne placa se nista samo izrada plastike jednokratno 500 din.
 
Da li je onda bolje ići na mts banku? Prednost mts-a jeste besplatan e-banking i m-banking. Ali kod Komercijalne je olakšano napraviti karticu za mlađe od 18. Jel zna neko kakva je procedura u mts banci, jel uopšte moguće napraviti račun i karticu na moje ime (uz potpis roditelja, naravno)?
 
pošto pišeš ovde dakle imaš internet, ima jedan sajt mtsbanka.rs ako nisi znao :)

https://www.mtsbanka.rs/o-nama/tarifnik

i direktni linkovi
https://www.mtsbanka.rs/docs/tarifnik/Tarifnik.pdf
https://www.mtsbanka.rs/docs/23. Prečišćen tekst Odluke o tarifi u primeni od 26.07.2017..pdf

e sad ako to nije tačno to je drugo, a ako vi čitate samo prva 3 reda a ne i četvrti to je treća stvar

A ti onda pogledaj ili pozovi 0800 103 103 pa pitaj.
 
@NorthGate i šta se ne slaže u tarifniku i youtube reklami?
 
Jel ovo neka skrivena kamera :D

Ljudi besplatno je i otvaranje i vodjenje i mbank i ebank, 500 dinara je kartica i važi 5 godina. Račun plus je u pitanju. Batalite te tarifnike



 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno