Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam danas dobio sms sa navodnim prilivom na račun...

[emoji854]
97c373e378996215da399c4d78080fc7.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Ja 2 puta sms isto sa 15.09.2017, sta im bi?
 
Mislim da radi, jako sam brzo presao po meniju, ali mislim da kada sam isao na opciju za uplatu da mi je ponudio da izaberem da li zelim dinare ili eur. Probacu bas sledeci put i da uplatim, a i da podignem evre, nadam se da ih pune i eur novcanicama u zadovoljavajucim apoenima i adekvatnoj kolicini.
 
Poslednja izmena:
@stopke @somakoma Ko zna kakav je ovo bag u sistemu bio.

U prvi mah sam pomislio ko je sada uplatio pare i gde je nestao ostatak mojih "miliona" [emoji28]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Mislim da radi, jako sam brzo presao po meniju, ali mislim da kada sam isao na opciju za uplatu da mi je ponudio da izaberem da li zelim dinare ili eur. Probacu bas sledeci put i da uplatim, a i da podignem evre, nadam se da ih pune i eur novcanicama u zadovoljavajucim apoenima i adekvatnoj kolicini.

Extra. Kad isprobas, molim te napisi ovdje na temi. Hvala unaprijed.
 
Sad sam bio u mts banci, na bankomatu je moguće uplacivati i podizati sredstva u valutama RSD i EUR sa bilo kog računa.
Nisam izvršio ni jednu transakciju ali te opcije sam isprobao i deluje da radi, bar prikazuje stanje, za EUR nudi čini mi se da se izabere do 500€ ili da se unese drugi iznos.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
To za BG, pretpostavljam?! downtown je pisao za NS, a za nas je to znacajno jer trenutno nema nijedne druge opcije da se radi (offline) sa devizama (NS nema nijednu pravu "bankarsku" poslovnicu, pa nije moguce ni uplatiti ni podici devize).
 
Da da, Beograd, verujem da je isto i u NS.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Bulevar kralja Aleksandra 84, neko je pisao par postova iznad. Ne znam da li ima još, pročitao sam ovde da je postalo i to dostupno pa sam u prolazu svratio, nalazi se u okviru MTS poslovnice. Samo sam proverio koje sve opcije postoje mada nisam ni jednu koristio, po onome što sam video, može da se i uplaćuje i isplaćuje i RSD i EUR, ja konkretno imam jedan račun plus i imam jedan devizni. I oba su dostupna, na oba može odmah da se proveri stanje, uplate sredstva itd. Nisam koristio slične bankomata drugih banaka(samo za Mobi banku znam da ima ovo od ranije) pa mi je interesantno, fino deluje.

Edit: postoji takođe opcija konverzije novca na bankomatu, kao online.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@stopke @somakoma Ko zna kakav je ovo bag u sistemu bio.

U prvi mah sam pomislio ko je sada uplatio pare i gde je nestao ostatak mojih "miliona" [emoji28]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Isto pomislismo.
Ne uplata bese 24000 a ja na racunu 3 puta vise, u sekundi mi nije bilo jasno cak nisam ni provalio da je u pitanju 2017 godina i su sekundi mi se slosilo kako bre samo 24K kad znam da imam dosta vise onda posle par trenutaka pogledam bolje poruku odem na app kad sve u redu.
Zatim stize jos jedna poruka iz 2017 ali taj drugi put se nimalo nisam strecnuo nego se nasmejao i krenuo dalje.
 
Imao si priliv taj dan tada 2017te u tom iznosu, tako je barem meni :D

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Da, tada jesam. Znam to nisi razumeo ja sam procitao da mi je trenutno stanje 24K a trenutno je tu oko 100K nisam skapirao da je 2017 god u pitanju.
Ucinilo mi se da mi je neko skinuo cca 75K kapiras.
 
Jel ima mts banka jos negde svoje bankomate da proverimo jel moze uplata? Ajmo jednu akciju da napravimo da proverimo jel ima i gde moze pa da okacimo u prvi post posto je jedna od najvaznijih opcija... :)
 
Prva tri bankomata se nalaze u okviru mts poslovnica u Novom Sadu, Beogradu i Nišu. Lokacije možeš pogledati na linku ispod.

Sajt / Korisnički centar / Bankomati

Ali kad se klikne nema da se odaberu bankomati na mapi nego samo ekspoziture i poslovnice...
 
Ok, znaci tri za sada, znamo lokacije za Bgd i Ns, samo jos Nis... nadam se da ce se brzo prosiriti i sa ove strane reke :)
 
Istekao je edti, evo lokacija mts bankomata gde se mogu izvrsiti sledece radnje: isplata u dinarima i evrima, uplata u dinarima i evrima, menjačnica, interni prenos sredstava, upit stanja, upravljanje PIN-om.

Novi Sad, Zmaj Jovina 4
Beograd, Bulevar Kralja Aleksandra 84
Niš, TC Forum, Obrenovićeva 42
 
Svaka cast za listu.
Zamolio bih takodje da cim neko isproba u praksi uplate/isplate u EUR-ima, napise ovdje iskustvo.
 
Uplatio sam nesto evra na bankomatu i na istom razmenio u dinare (ima opcija menjacnica), mislim da je kurs isti onaj povoljan kao u app, i podigao sam dinare. Jos samo nisam evre podizao, ali uglavnom sve fino radi.
 
Podizao evre danas, zamenio preko app, max 500 e po transakciji može. Radi fino, nakon transakcije ne izbacuje odmah karticu, ponudi odmah još jednu posle prve. Nisam probao uplatu.
39f34751502075ace8a08b8dcb26535c.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Kljucna stvar je koliki je dnevni limit za podizanje evra. U RF banci je 1000 (ili 1200, ne secam se najbolje) dnevni limit za podizanje evra, pa pretpostavljam da MTS ima isto neki limit.

Edit: Vidim sada da su kod mobi banke dosta veci limiti (4950 evra po transakciji, odnosno max ~9000 evra na mesecnom nivou). Ako neko sazna ovu informaciju za MTS neka napise :)
 
Poslednja izmena:
Super. Nek svako pise primere iz svojih iskustva, npr u kojim apoenima su raspolozive evro novcanice za isplatu?
Isto tako, posto sam uplacivao samo probe radi jednu novcanicu, interesuje me kako ide (ovde ili na slicnim bankomatima drugih banaka), kada hocu da uplatim neki veci iznos tj vise novcanica, posto bankomat kroz onu fiouku uvuce jednu novcanicu i onda drlja neko vreme i analizira je, pa napise iznos, pa kontam da ako bih npr. hteo da uplatim 10.000 sa hiljadarkama, trebalo bi podosta vremena da ponavljam proceduru 10 puta? Pretpostavljam da ne moze u fioku da se ubaci vise novcanica odjednom?
 
Poslednja izmena:
U RF mozes da ubacis odjednom vise novcanica (do 90 po transakciji). Nije valjda da kod MTS banke otvor fizicki ne moze da prihvati vise od jedne novcanice? Mada meni uplata i nije toliko bitna. Isplata je kljucna stvar :d
 
Ne znam zato sam i pitao. Verovatno onda moze, velik je ono otvor, probacu sledeci put da vidim. Kod mts mogucnost uplate bas znaci s obzirom da nemaju bas nesto poslovnica po zemlji i nijednu u NS, tako da je ovo s bankomatom najbolja varijanta.
 
Poslednja izmena:
Ako je mts jedina banka koju koristis slazem se da je mogucnost uplate bitna. Medjutim ja ih uglavnom koristim kao menjacnicu za kupovinu deviza + za podizanje kesha u dinarima na bankomatima drugih banaka. S obzirom da mi nisu primarna banka, dinare uplacujem prebacivanjem sredstava sa racuna druge banke putem e-bankinga.
 
@downtown Hvala puno na informaciji iz prve ruke za NS.
 
Podizi, uplacuj, menjaj na klik. Novi bankomati mts Banke na 3 nove lokacije:
NS / Zmaj Jovina 4
BG / Bul. Kralja Aleksandra 84
NIS / TC Forum, Obrenoviceva 42


Dobih sms od mts banke.
 
Večeras otišao do poslovnice, ne radi im uplata. Dečko pre mene pokušao da podigne 500€, sistem otišao u Shutdown, pa u DOS cmd.exe, pa se povratio u sistem i to je to. Dečko proverio na kartici, uredno mu skinuli taj novac u rezervisana sredstva. Nisam se usudio da ubacim karticu, samo sam se beskontaktno ulogovao i izlogovao, eto.. da nisam džabe dolazio.
 
Je l' koristite plaćanje preko QR koda? Meni se prilično svidelo, olakšalo mi je plaćanje računa, ali poslednji za struju neće da mi očita. Kad probam za prethodni mesec očita ga odmah, kao i sve ostale, ali na ovaj uopšte ne reaguje.
 
Koristim i meni se svidelo, kome ne bi?
Brze, lakse...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno