Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li je neko uzimao dodatnu karticu na tudje ime? Zanima me kako se ta kartica aktivira?
 
Za dodatnu karticu treba neko da se ovlasti da može da koristi račun i dobija ju na svoje ime. Ne sećam se samo da li treba lično da dođe taj koji se ovlašćuje ili može samo sa njegovom ličnom kartom i popunjenim formularom.
 
To je sve vec bilo odradjeno. Kartica je stigla, samo nisam znao kako da je aktiviram. Na kraju se ispostavilo da su poslali podatke za aktivaciju na mail, a da mail niko nije proveravao :)
 
Jel zna neko kad ce uvesti placanje QR kodom u prodavnicama, ono "IPS pokazi"? Ovi agenti sa sajta nemaju informacije, izgleda nece skoro. Nekoliko banaka je najavilo opciju vec kroz par dana, Erste, AIK, NLB pa cak i Direktna banka.
 
Zasto banka salje izvod iako nema prometa na racunu?
 
Možda mora po regulativi? Ili im je lakše tako, naprave izvode za sve račune, umesto da prvo provere da li je bilo prometa.
Pozdrav
 
Ne mora po regulativi, takav im je sistem... Inace danas imaju problema sa funkcionisanjem placanja preko app...
 
08.03.2020. od 10 do 16h online aplikacije banke, instant placanja i SMS poruke bice nedostupne. Mozete koristiti Vase platne kartice. Vasa mts Banka


Sad mi stigla poruka.
 
Radi li vam aplikacija, ja ne mogu da se logujem na app a na sajtu mi kaze da nemam odgovarajuce racune [emoji53]....rasulo
 
Kod mene radi.
 
Ne radi juce radilo.
Sad cu da ih zovem
Edit:
Radovi na sistemu su produzeni do kraja danasnjeg dana
 
Poslednja izmena:
Drugi put u zadnjih nedelju dana imam problem sa karticom...danas konkretno problem u komunikaciji, intezina prosla odma. Jos jedan kiks i odo da ugasim karticu.
 
Ne radi im ni aplikacija trenutno.
Čekam novu master karticu od 31.01. (Tada je prijavljen gubitak kartice).
Pre neki dan su mi rekli da je kartica izrađena 07.02. i da je zakonski rok 30 dana za dostavu. Prođe i taj zakonski rok...
 
Kako ne radi online banking ja sinoc platio racun negde oko 21h, jer preko apo nece da radi.
Po mom iskustvu m-bank ne radi, a e-bank radi odlicno i odmah je prosla uplata jer sam stavio hitno.
 
Sa ovim problemima samo mogu biti backup Banka, ništa više...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Za ono što je meni trebalo, a to je izvod, nije radilo. Ima problema dakle, ali samo u nekim stvarima
 
Ne radi aplikacija ni kod mene, opet pokazuje da nemam aktivne racune...mislim da su zavrsili pricu kod mene.
 
Proradilo! Uspešno izvršena uplata maločas.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ma dzabe ja li cu da gledam u pasulj kad radi kad ne radi.
 
Uvece ti je najsigurnije da radi, jer preko dana nesto menjaju na sistemu pa ne rade sve opcije.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Odužilo se ovo unapređenje od nedelje. Samo da ne bude kao sa app za telefoniju.

Sinoć sam normalno plaćao račune, uz ignorisanje poruke da e-bank ne radi.

Danas isto, ali ne mogu da vidim listu plaćanja i preuzmem pdf potvrdu, koju treba da pošaljem kao dokaz o uplati.
 
Можеш ли путем ел. банк.,па моји рачуни,трансакције?
 
Probaj preko web-a, ja sam skoro skidao neke potvrde od pre nekoliko meseci.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno