Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Problem je što imam evre na računu koje mts banka ne povlači prilikom tog plaćanja. Povlači ih isključivo ako je na računu 0 dinara. Znači uvek vuče prvo RSD makar imao i 1 RSD i 100 EUR na računu. Znači ili im ne radi dobro sistem ili je namešten da zarade na konverziji.
Na ostalim sajtovima gde ja namestim EUR ili USD valutu automatski vuče evro.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Jel povlacio neko sa paypal-a pare i koliko im treba vremena evo 2 puta sam povlacio trebalo im je sedam radnih dana, pre to nije bilo.
Plus sve transakcije koje radim kasne pa desi se da neznam koliko imam na racunu kada konvertujem u eure pa podignem na bankomatu pa sve to kasni i nastane haos i to sve kada radim u normalno radno vreme do pola 5.
A kada povucem pare sa paypal-a i odmah stigne sms da je rpiliv tu ali nemogu da raspolazem ali u tekuci racuni/transakcije/na cekanju i stoji zelena strelica onai to samo za paypal-om dok sve druge transakcije sve kao sto treba crvene tj na cekanju.
Zanimljivo je bilo sto mi je transakcije na cekanju sa paypal-a meni nije dostupna a aplikacija koja automatski placam mesecno skinula pare, pa sam probao na bankomatu(pre toga sam isprazio racun nije bilo sredstava osim tih rezrvisanih koje nisu bile u raspolozivim sredstvima) 500 dinara i podigao normalno posle sat vremena odem u rodu platio na kasi kaze nemate dovoljno sredstava tj odbilo karticu.

Jel imao jos neko ovakve stvari jer postaju svaki danom sve gori i gori.

mts.png

ove dve uokvirene transakcije su sa bankomata i tek danas je prikazano na m/e bankingu da je bila neka promena i to eurima iako sam skidao 600 dinara a za paypal vidi transakcija koja je radjena u subotu i ko zna kada ce doci iako mozda sada bih mogao da koristim a mozda i ne jer imam para na racunu jos jedino da ispraznim ali cekam transakcije ove od pre da sve se proknjize.
 
Poslednja izmena:
Mogu li na mts bankomatu da se podignu euri? U mom gradu nema mts bankomat pa zato pitam.
 
A u kom gradu postoji mts bankomat? :) Ako ne računamo onaj jedan koji je uslikan u Loli i ne znam da li su ga pustili u rad.
 
Nema, niti će ih biti.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Što lopovi?



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nisam imao potrebe, ako bude koristicu ga sto da ne ionako mi je blizu.
Ti?
 
Ne. Vidiš da sam napisao da ne znam da li je pušten u rad. Na slici koja je postavljena piše da nije u funkciji...
 
Pitanje je bilo da li ima negde ne da li radi, sad izvrces al nije ni bitno da ne pisemo sad o glupostima.
b289d4df4cc23bec5ccf95ee4faa55f8.jpg
 
Poslednja izmena:
Kakav bankomat pa oni nemogu stanje da proknjize danima pa mi pise netacno stanje na racunu bolje je sto koriste druge bankomate jer da imaju svoje ko zna nasta bi to licilo.

evo primer koliko mia treba da proknjize transakcije

mtsb.png
 
@vetropir prvobitno pitanje je bilo u vezi podizanja deviza a ne da li postoji bankomat ;) Eto svi smo se usaglasili da postoji (što sam i napisao u drugoj rečenici ISTOG posta). I eto još ga izgleda niko nije isprobao.
Verovatno je upotrebljiv kao i online dopune :)
 
Placam u dinarima ali meni se prikazuje u eurima i kada proknjize ovo pise u dinarima e sad zasto je to tako neznam da li dupla konverzija ili sta neznam.
Imam eura nesto i dinara na racunu ali neznam tacno jer nije proknjizilo pa neznam cekam da se ispegla stanje da budem bez neproknjizenih transakcija pa cu znati, valjda ce ove nedelje uraditi.
 
Poslednja izmena:
Povlaci mu eure za placanje u dinarima zato sto nema dinara na racunu.
 
Nekad ima nekad ne ali na kraju uvek pisu dinari sad mi pise da imam dinara iako nemam jer neznam stanje imam eure sigurno plus ove koje cekam sa pp-a ali to i dalje nije razlog da neproknjize transakcije od cetvrtka koji su bili pre kliringa.
 
Poslednja izmena:
Koliko puta si u dva posta napisao ne znam zajedno?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Previse puta ali to opet nije poenta mojih postova nego da ukazem na to da ljudi komentarisu oko bankomata a ovi su nesposobni da urade knjizenje transakcije ili kako se vec zove ta vrsta transakcije.
 
Šta je problem sa transakcijama?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
U mom slucaju neproknjize ih i stanje nije realno nepise pravo stanje u raspolozivim sredstvima plus pogledaj paypal na slici transakciju kada sam povukaokoliko mu treba i to recimo nebi trebalo da bude dostupno (pre je stilo za 3 radna dana recimo) sada mu treba 7 bar(2 puta testirano evo treci put jos nije stiglo) a zanimiljivo sto stoji u rezervisano moze da se trosi jer mi skida pare za zwiift app neku za bicikl za prijatelja placam a meni nije dostupno, pisao sam bio pre ne mam na racunu nista imam rezervisano za pp da ce nekad doci kad bude odobreno i odem na bankomat probam 500 da vidim jel ce skinuti i podignem pare, posle sat vremena odem u rodu namerno da bih platio nesto karticom ono odbije kaze nema dovoljno sredstava.
lus ove obicne transakcije koje kasne jer od cetvrtka jos nisu proknjizile transakcije vidi se na slici a bila su 2 radna dana (petak ponedeljak) pa da nepricam u jednom trenutku kada na 3 platforme razlicito stanje pise mbanking jedno ebanking drugo sms trece.
Kad sam pokazivao to u poslovnici oni nemaju pojma sta se desava pa sam odustao da nemucim ljude bezveze
Od pisanja naprednoj podrsci nema nista ili odgovore sablonski i *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ski ili neodgovore nista.

Cekam da se ispegla stanje da bude sve vidljivo i odo iz ove amaterske banke.
 
Stanje sa kartica nikad ne ide odmah ni u jednoj banci, prvo se pare rezervisu i zadrze par dana pa se puste, to su sigurnosni razlozi.
To sto je rezervisano logicno ne moze da se koristi tako dase uzima u obzir i realizovane i transakcije na cekanju.
 
Nisam ni rekao da ide odmah ali ide ako danas do pola 5 nsto pazar u 99% slucajeva sutrasnji radni dan od 8 9 recimo bude proknjizeno, a plus meni kada nesto kada nesto platis normalno je da ti skinu sa dostupnog stanja i stave u rezervisano sto nije u mom slucaju plus vide si za paypal kada je rezervisano iako mi nije dostupno skida pare to je sve samo ne logicno, cak su mi iz mts banke na mail rekli to nije logicno i ja odem do bankomata dignem pare iako nema nista na racunu :)
 
Znam iskreno nije ni bitno uskoro kraj ove banke za mene ali bar da upozorim druge koji imace transakcije da imaju gomilu problema koje neumeju da rese ja tako bar vidim benč gde su meni dosta puta pomogli pa gledam da vratim koliko mogu.
 
Meni od četvrtka stoji stanje - 69 evra. Nikako da proknjiže, ne mogu da verujem.
Htedoh nešto sa Alija da uzmem za vikend, kupim 1 e da proverim i stanje odmah - 68 eura. Hit!

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
To je to potpuni amateri,o tome pricam svo vreme :)
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno