Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Normalno je ako je nefunkcionalna bez aktivacije...
 
Нормално би било препорученом поштом,да се има траг о картици.Овако кад се изгуби,украде ,губи се беспотребно вријеме на чекање,па слање нове и тако може нон-стоп.
 
Ode ti u sta bi bilo kad bi bilo... Moze da se desi da se izgubi, doduse retko i obicno se vrati u poslovnicu, ali da neko ukrade to je vec paranoja...
 
  • Like
Reagovanja: M J
E kad bi znao koliko racuna ne nadjem u sanducetu, klinci se zajebavaju verovatno.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Kad sam prvi put plaćao nešto online-kupovao, stigao je sms da potvrdim kodom, međutim više ne stiže.
 
Poslednja izmena:
I meni su stigle u sanducetu,jedna,pa druga i na kraju pin za drugu karticu.
 
meni pin za dinu nikada nije ni stigao. mastercard aktivirana, a dina stoji. Slao mail da je blokiraju trajno jer necu da je koristim, a oni kazu blokirajte u aplikaciji.
 
Da li se negde spominje ili neko ima info da ce se menjati odrzavanje racuna u buducnosti?

Planiram da otvorim racun, nisam zahtevan korisnik, placanje racuna iskljucivo radim u posti, nista online, osim da prebacim dinare u evre i obrnuto po potrebi..

Najbitnija mi je stavka online kupovina, kao i mogucnost da koriscenja PayPala..

Takodje orocena stednja u dinarima na godinu dana.
 
Ode ti u sta bi bilo kad bi bilo... Moze da se desi da se izgubi, doduse retko i obicno se vrati u poslovnicu, ali da neko ukrade to je vec paranoja...
То шта би било...,је било.Није често,али се дешавало раније.Мислим да замјена сандучета није рјешење,већ траг о томе гдје је картица.Овако свако прича своју причу без икаквог доказа.
 
Hocu opet da probam da izvrsim uplatu u posti pa mi nije jasno ono upustvo do kraja

Sta stavljam za primaoca, moje ime ili MTS banka?
Za poziv na broj stavljam broj mog racuna, to je valjda "broj partije sa vaseg ugovora"?
 
Tvoje ime, kakva banka.

Da broj računa.
 
Hocu opet da probam da izvrsim uplatu u posti pa mi nije jasno ono upustvo do kraja

Sta stavljam za primaoca, moje ime ili MTS banka?
Za poziv na broj stavljam broj mog racuna, to je valjda "broj partije sa vaseg ugovora"?

Petar Petrović ima račun: 360-0381645858544-66

Plaća:
Petar Petrović,
Leve noge 1, 21000 Bugojno

Svrha uplate:
Uplata

Prima:
Petar Petrović,
Leve noge 1, 21000 Bugojno

Račun:
360-0669990000006-61

Poziv na broj
0381645858544
 
Da li se nekome još desilo da im je jedna transakcija naplaćena više puta?
Danas išao u expozituru, ubedili me da je sve pod kontrolom.
OK, kupim 50evra,oni ukradu 460din.
Posle skapiram da su mi unapred naplatili rezervisana sredstva, koja još nisu proknjižena. Ne znam zbog čega tako posluju, osim da bi zbunili ili oterali korisnike.
fd28145af075b1021a530766a1966870.jpg
 
Kada imaš rezervisana sredstva trenutno stanje ti se prikazuje bez njih a oni to mogu da proknjize i za 4, 5 dana.
Ostatak posta za promenu evra nisam razumeo.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Prvo, nikada, do sada, (za ovih dve godine) nisam video da povuku sredstva, kao rezervisana, sa računa, pa ih onda povuku još jednom, pa ih anuliraju ( refundiraju).

21. oktobra je rezervisano 976dinara. (I to je ispravno)
23. oktobra su mi naplatili još jednom isti iznos, da bi istog (tog) dana anulirali taj isti iznos sa - 976 dinara.

Možda tebi tako obračunavaju, ali ja to prvi put sada vidim.

Druga stvar, u sva tri slučaja su mi skinuta sredstva sa računa. Dakle, prvi put naplaćen račun (21. oktobar), pa zatim naplaćen još jednom, 23. oktobar i naplaćen još jednom (23. oktobar), stim što oni kažu da su tim prikazom - 976din anulkrali(poništili) ovu prethodnu transakciju. Samo prvi put (21. oktobra) mi je stigao SMS iste sekunde o odlivu sredstava sa računa. 23. oktobra mi ništa nije stiglo. Ni odliv, ni refundiranje (priliv). Kao što se vidi iz screenahot-a, sve 3 transakcije su odliv(crvene strelice). Kada je zelena, onda je priliv.
 
Evo i kod mene nekih nepoznatih transakcija. Nikakva obaveštenja
7f4e7019deb9bd82ca2ab155f57e1ef9.jpg


Послато са SM-G920F помоћу Тапатока
 
Ja nemam takve transakcije, a placao sam karticom jutros, juce menjao dinare za €, podizao na bankomatu kes...
Ocito da nije kod svih problem.
Treba prijaviti.
 
Nema expoziture u mom gradu.
Takođe i nema prodajnog objekta pod nazivom "Voli 54"
Transakcija na Knez petrolu je ok

Послато са SM-G920F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Taj voli54 je knez petrol, tj verovatno tako registrovana firma pod franšizom knez petrola

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Stalno sipam plin kod njih, uvek piše Knez Petrol
d3ecff993fcb4c04bf77dc44cc4b907f.jpg


Послато са SM-G920F помоћу Тапатока
 
То је нешто код њих,банке.Мени су такве 4 трансакције.:(
 
Isto. Provučena kartica u Mekiću 19.
21. skinuto sa računa.
22. vraćeno na račun i ponovo skinuto.
Kao da su 22 i 23. imali neke probleme.
 
Ljudi, ako sebi na racun uplatim tipa 15.000 usd, i posle mesec dana podignem taj novac.... Hoce li mi uzeti neku proviziju?
Uplatu i isplatu bih obavio u poslovnici mts banke. Hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno