Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne naplaćuje se, ne širi dezinformacije :D
 
Tako je. Ne naplaćuje se.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ima telenor banka. A krenuo i rf
 
I UniCredit i ProCredit. Mnogo pre Telenora.
Ne svugde ali ima.
 
Otvorio bih sinu - student tekuci, cini mi se da je ovde sve u redu, da nema bolje ponude... jesam li u pravu, pozdrav.
 
Meni stigla danas kartica. Čeka se pin [emoji39]

EDIT: Ipak ne mora da se čeka pin. Aktivirao sam karticu isto kao i što se u TB aktivira. Unesu se središnjih osam cifara i izabere (unese) svoj pin.

Za sat dva ću probati i kako radi [emoji2]

74cda576a7f6523c880c63b94c780399.jpg


Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koliko je prošlo od aktiviranja računa?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
24.05.2017 oko pola 7 predveče sam potpisao ugovor u poslovici, istog trenutka je račun bio aktivan. Danas (30.05.2017) stigla i aktivirana kartica.

Uspešno je povezao sa Google Payment i PayPal-om.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
E na to ciljam, 6 dana dakle. Hvala :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Onda po toj logici sutra da je vecina nas ocekuje sto smo online. :D
 
Ne verujem da se nama to uzima kao polazno vreme nego datum same aktivacije računa tj kada se njima vratila dokumentacija. U mom slučaju to je danas :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Kad odem u deo Kartice, stoji kartica i pise u procesu kreiranja. Kad kliknem na nju vide se detalji, i zanimljivost. Trajace 5 godina.
 
zdravo društvo,
Da vam se pridružim. I ja, kao klijent TB, podne danas zahtev za mb online, čekam kurira. MOžete li mi reći koja služba dostavlja? Post express ili neka njihova posebna? Ja sam u Beogradu, ali bih voleo samo da znam.
ne znam zašto imate toliko nedoumica, ja sam već online pregledao i nacrt ugovora, i ugovor, tarifnik, mada u ugovoru sve lepo i jasno piše. Jedan od manje dosadnih ugovora koje sam pročitao.
Svi dokumenti su mi dostupni u okviru zahteva za otvaranje računa na mom korisničkom nalogu i sve sam ih pažljivo danas pregledao, da vidim, imam li slučajno razlog da odustanem. Piše da može da se odustane bez naknade, te da je zatvaranje računa bez naknade, ako su sve obaveze namirene.
Meni se web okruženje dopada malo više od Telenora, ali im je verovatno ista firma radila ebank rešenje?
 
To mi je drago da čujem. Sa njima nemam nikakvih natezanja sve ove godine.
 
Realno, TB nešto opasno ne radi kako treba čim im aplikacija radi toliko sporo i bagovito. Malopre pokušam da prebacim preostli novac sa TB na MB kad ono neće, i neće. Na kraju pošaljem na broj mobilnog pa tako prođe transakcija. Pritom pokušam posle toga da uđem u app kad ono neispravan pin a pin je 100% ok i tako ti ja ponovo povežem app sa telefonom od početka. Sve u svemu nepotrebno potrošenih 10min + nerviranje.

Nadam se da kod MB neće biti ista priča kad sakupi veći broj korisnika.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Bio danas do poslovnice MTS-a da se raspitam. Onako, utisak je i da oni sami ne znaju sve informacije
logično uhodavaju se još uvek.

Otprilike je sve onako kako je većina napisala ovde, da jedino se jednokratno naplaćuje 500 dinara za
master card, ok mogli su i to za džabaka, ali hajde.
 
Jesi ti siguran u to što kažeš?

Jesi gledao reklamu i pročitao tarifnik iz naloga?

Drugar otvorio, rekao sam mu da pita, tako mu rekli ovi iz CC-a?!

Meni nema logike, a neko je gore pisao za ebanking da je 100 ili 150rsd.
 
To su neki drugi računi,ovde se govori o Računu Plus.

mts.jpg
 
Zbog čega aplikacija traži pristup kameri?

Zbog slikanja lične karte u procesu apliciranja za račun sa kurirskom dostavom i zbog opcionog slikanja dokumenta u procesu plaćanja deviznog naloga koji zahteva prateću dokumentaciju.

Na Android telefonima sa 5.0 ili novijim softverom pristup kameri se traži isključivo neposredno pred njenu upotrebu - te je jasnije čemu služi.
Kod starijih Android telefona nije moguće tražiti dozvolu naknadno, pa je neophodno tražiti je prilikom instalacije aplikacije.

na iOS platformi se takođe traži isključivo pred prvu upotrebu.
 
Znaci li ovo da pored mobilnog broja moram da imam smartfon ako hocu da budem korisnik ove banke?
 
Za slučaj da si ozbiljan... Naravno da ne. Samo u tom slučaju ćeš moći da koristiš samo e-bank i šalter naravno.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno