Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Картица као и друге,гдје не прихватају друге Мастеркард дебитне неће ни ову.Мало кеша уз себе увијек имати.
 
Pitao sam u vezi placanja QR kodom, kazu funkcija je u fazi izrade, ali ne znaju kada ce biti zavrseno. Bas neozbiljno i tako tipicno za nas narod. Rok da se zavrsi je bio pre skoro 2 meseca, tacnije. 1. april.
 
ne znam dal je dobro mesto za pitanje ali mozda neko zna.
imam malo pravno lice (doo) preko koga mesecno imam jednu ili ni jednu fakturu kojom mi stize novac, a placam mesecno 10tak stvarni (eksterni prenos): pustam sam sebi platu, infostan, struja, kablovska, telefon, prevoz, knjigovadja i mozda jos neko placanje kog se sad ne setih....efektivno mi skoro nista ne treba :)

e sad pitanje, placam 700din u raiff mesecno odrzavanje, gde imam besplatno mobilno bankarstvo pa uz tih 700 din jos imam samo dodatni trosak ako podizem pare sa racuna (150din po podizanju)...

da li moze povoljnije negde? MTS jeste povoljniji..0 din mesecno plus 30 din po nalogu (tj oko 300din mesecno ukupno), ali problem sto za pravna lica nemaju nista u blizinici cukarice (ustanicka ulica i pariske komune najbliza banka za pravna lica...)

telenor nije povoljniji skoro nista...

dakle ima li neka solidno povoljnija varijanta za firmu (koja ima 10tak malih transakcija mesecno) ili da ostajem raiff-u ?:) za ovih 700din + ponekad dodatno 150din....
 
Kako 0 din u MB za pravna lica jos?
U Raiffu imas u racun za 500 din sa mobilnim (ali NE i elektronskim) bankarstvom, i sva placanja su besplatna do 300.000 preko mBanka, ako nisu IPS ili Hitna.
 
Pozdrav!

Planiram da promenim banku pa me zanima da li neko zna, da li mogu da se dobiju čekovi ako niste primljeni na neodredjeno vreme, tj. radite na ugovor?

Naravno, mislim na mts banku :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Најбоље да их назовеш и питаш,с обзиром да ниси овдје добио одговор.:)
 
Kada budeš išao da uzmeš čekove gledaj da imaš na računu nešto novca tj da ti novac na računu u trenutku izdavanja pokriva čekove koje uzmeš.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Почели су наплаћивати камату на недозвољени минус по одржавању рачуна.
 
Мислиш, ако последњег дана у месецу немаш 100 кинте на рачуну улазиш у минус и иде камата? Па добро, онако би свако пред крај месеца подизао све паре да прескочи тај трошак и после опет враћао. ;)
 
Svakako odeš u minus pa ti skinu to kad imaš, tako da ne možeš da preskočiš trošak održavanja.
Samo sad dodatno naplaćuju i kamatu.
 
Kolika je kamata?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kako bese ide onaj sablon da se uplate pare na racun bez provizije?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Pisao tarantula :D
 
Кад бих знао да пишем тако писао бих докторске дисертације другима.:D

Kolika je kamata?
Мислим 11% годишње(прописано од НБС).Није то пуно за пар дана ,неколико пута годишње на максимално 100 дин. ал чисто да се зна, јер досад није тако било.
 
Ali oni koji planiraju samo da koriste jedan mesec racun pa posle neko vreme ne, da ne bi placali proviziju, mogu da se zeznu ako naidje kamata. Jer moze da se pojavi kao koriscenje racuna u novom mesecu i eto +100. Sto bi ispalo skoro 1200% kamate ;)
 
Stićiće uskoro.
 
Kakav je kurs u online menjačnici?
Ima li dodatnih pogodnosti za klijente?

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Kurs je drugi najbolji kod banaka, posle KomBanka-a (jedno vreme je bio identican raspon).
Nista sem onog sto vec vidis :)

Jedino sto stalno imaju promociju da se dobije 5x1000 ako se prenese plata/penzija. I najpametnije su je implementirali od svih banaka - mora da se 5 meseci dobija plata, i za svaku platu po 1000.
Ima ljudi koji svaki cas menjaju banku, i zatvore racun u prethodnoj, da bi dobili nesto slicno u novoj :) (ja ne mogu, vec imam u svim bankama :D)
 
Mogu li se u ekspozituri ili na bankomatu odmah uplatiti euro na račun?

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Samo u ekspoziturama kojih ima malo, u MTS poslovnicama ne može, na bankomatima isto ne može.
 
U nekim expoziturama moze. Nema bankomata MTS banke, samo su za podizanje bankomati ostalih banaka.
 
A kako znati u kojim može, ili da nagadjamo pa kako se zalomi.

Poslato sa LLD-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Zovi :)
Mislim da dinari mogu svugde, a devize u nekima.... nisam siguran jer je davno pisano, i nije u FAQu niti se cesto pita.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno