Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma®e
A što ne platiš online, bez provizije je sigurno.

Placao sam do proslog meseca karticom preko njihovog sajta, ali posto koristim Intelov procesor i zbog svih ovih sranja koje imaju vratio bih se na sigurno placanje(a ni njihova banka mi nije previse daleko). Pa rekoh da vidim da li je neko placao njihove racune u njihovoj banci. Racunam da nisu toliki pilicari da naplacuju proviziju na svoje racune.


Da li MTS naplacuje proviziju za placanje svojih racuna u svojim MTS poslovnicama? Ne. Jer ne daje ni mogucnost da se plati u poslovnicama :)

Da sam mislio na mts poslovnicu ne bih postavio pitanje u temi "mts banka". Mislio sam na poslovnicu banke iliti ekspozituru.
 
Poslednja izmena:
Zna li neko za koliko leže novac na račun kad se plati preko pošte na onaj racun bez provizije? Uplatio sam jutros u 10h.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Racunam da nisu toliki pilicari da naplacuju proviziju na svoje racune.
30 дин. по налогу.
 
E ljudi jedno pitanje, treba mi tacan i malo brzi odgovor uplatim 12.000€ u dinarskoj protivvrednosti i onda hocu(a hocu jer je najpovoljniji kurs) da kupim svih 12000 evra preko aplikacije, prvo da li je to moguce pitam zbog iznosa, drugo ako i uspem to jedino mogu da "podignem" u filijali jel tako?
Oni jedini isplacuju evre ili?
Eto ako neko zna i jos bolje ako je i sam toliko dinara to je preko 1200000 rsd menjao u evre voleo bih da se javi i kaze tacnu proceduru.
Hvala unapred.
 
0800 103 103

Najbolje da proveriš sa njima.
 
Hvala na predlogu, ali mi se javio kolega @markigi i dao mnogo bolju varijantu, i beskrajno mu hvala za info.
 
Da odes lepo u menjacnicu i dobijes bolji kurs?:)
 
И не мораш најављивати и чекати да подигнеш свој новац као у банци.Једино што мораш бити опрезан као срна у повратку.:D
 
Sam sam u kolima, parkiram ispred menjacnice, auto zatamnjen 100%.
Za to ne brinem.
Ali uvek treba biti oprezan kao srna :)
 
za sda je tako jer je racun mtsa za uplate u banka intezi...
 
Samo da pohvalim MTS banku...

Platio domen i hosting preko Godaddy-ja,ona fora sa indijskim rupijima da bude malo povoljnije.Posle pola sata me zvali da provere da li sam ja inicirao transakciju,jer jelte nije standardna prica,kapirali da je neki fraud.Plus od mene..
 
Jedno amatersko pitanje, nemojte da mi se smejete.

Povezao sam mts racun plus karticu sa PayPal-om i verifikovao sve super, vracena sredstva ubrzo. Sto se tice podizanja novca, pre neku stranicu sam procitao da ne moze na MasterCard da se dizu sredstva sa PayPala? Posto treba uskoro da mi legnu neke pare na taj pp account, kako da podignem taj novac fizicki?

Again, totalni pocetnik sto se tice kombinacije interneta i para tako da oprostite ako gresim.
 
Neko da li ima problem sa logovanjem u app, android, O, ako je bitno sa rootom ili je samo do mene?
 
Ne može da se loguje ni preko računara. Kažu da njihovi stručnjaci rade na otklanjanju problema i da će biti otklonjen do kraja dana.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Platio ja pre sat vremena kreko weba.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Zna li ko, da li je bilo moguće danas podizati novac sa bankomata, dok ebanking nije radio?


Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
 
Да ли је подизање са банкомата других банака и даље бесплатно?

Послато са HTC 10 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno