Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

tarantula888

Cenjen
Učlanjen(a)
04.07.2015
Poruke
2,529
Poena
175
U Vašem mts svetu je još jedan član porodice – banka. Pouzdana i sigurna, mts Banka odgovara na sve potrebe savremenog bankarskog poslovanja i s ponosom vam predstavlja svoj najnoviji proizvodnamenjen fizičkim licima „Račun Plus", koji menja vaš pogled na budućnost.


Otvorite „Račun Plus“ u mts poslovnici ili u 5 koraka novi tekući račun uživajte u paketu usluga:

- Tekući račun bez naplate održavanja – sredstva kojima raspolažete možete da koristite u više valuta (RSD, EUR, USD i CHF); omogućena vam je kupovina i prodaja deviza po povoljnim kursevima i bez provizije; priliv sredstava na račun iz inostranstva je bez naplate naknade; „Račun Plus“ možete da otvorite putem kurirske službe.

-Svi bankomati u zemlji bez provizije – uz „Račun Plus“ dobijate i MasterCard debitnu karticu sa PayPass tehnologijom uz koju možete da plaćate račune bez unosa PIN-a do iznosa od 1.500 dinara; pored plaćanja u našoj zemlji, MasterCard karticu možete da koristite za plaćanje u inostranstvu, kao i za internet plaćanja.

- eBanking i mBanking potpuno besplatno – možete da otvorite „Račun Plus“ putem usluga eBanking i mBanking; da izvršite plaćanje prema inostranstvu bez odlaska u banku; imate mogućnost besplatnog SMS obaveštenja o prilivima na račun, kao i upravljanja limitima potrošnje, mogućnost blokade i aktivaciju potrošnje.

- Sefovi : mts Banka brine o bezbednosti tvojih vrednosti. Tvoje dragocene stvari su potpuno sigurne u sefovima mts Banke. Diskretno i bezbedno čuvaj vrednosti i dokumenta u tehnološki najnaprednijim sefovima i zaboravi na brige.

- Štednja : otvorite dinarski ili devizni štedni ulog i izaberite rok oročenja prema svojim potrebama, na 3, 6, 12 ili 24 meseca.

- Tarifnik

- Menjački poslovi: mts Banka ti nudi kupovinu i prodaju stranih valuta po najpovoljnijim kursevima. Tu je i internet menjačnica koja ti pruža mogućnost da menjaš svoj novac bez provizije, gde god da se nalaziš i kada god da ti zatreba

- Međunarodni platni promet mts Banka a.d. Beograd obavlja poslove platnog prometa sa inostranstvom po najpovoljnijim uslovima u zemlji.


Budite i vi deo još veće mts porodice, olakšajte vašu svakodnevicu i uživajte uz usluge mts Banke!
Za više informacija o „Računu Plus“ kao i ostalim uslugama mts Banke posetite sajt mtsbanka.rs ili pozovite Kontakt centar na broj 0800 103 103.




Obaveštenje-tarifnik 01.12.2017.

Uplatu na svoj račun bez provizije možete uplatiti u pošti, primer uplatnice.

LvBGvqg.png
 
Poslednja izmena od urednika:
Ako sam dobro povezao, održavanje je 100din za Račun Plus ukoliko se ne koristi eBanking ?

Usput, u tarifniku stoji sledeće:
5.1.2. Пренос средстава на рачуне других корисника у Банци 0,20% од износа налога, мин. 30,00 макс. 3.000,00 динара
5.1.3. Пренос средстава на рачуне у другој банци (екстерни налози) 0,80% од износа налога, мин. 30,00 макс. 3.000,00 динара

Dakle ipak ide provizija na plaćanje
 
Бане,колико ја схватам то су провизије за експозитуру,кад са свог рачуна нешто плаћаш у експозитури.
Ово за текући ни мени није најјасније.:)
 
Info na sajtu nedorecene. Zvao, evo validne info:

- Tarifnici na sajtu su pogresni, sve ih zanemariti, sve je besplatno sem NOSTRO i LORO doznake (plaćanje ka inostranstvu).
- Račun Plus (jedini) potpuno besplatan, nema odrzavanja
- Sva plaćanja su bez provizije, bez obzira na iznos i broj transakcija (nije 5 besplatnih mesečno i sl.)
- u BG imaju 5 ekspozitura (na sajtu: kontakt - lokacije, bele tačkice)
- uplata/isplata € samo u ekspoziturama, što mi nikako ne odgovara
- uplata dinara bez provizije u ekspozituri, ili elektronski sa drugog računa (sa provizijom banke iz koje se plaća)
- prilikom MC net plaćanja, salju OTP (jednokratnu SMS lozinku) za autorizaciju
- poslovnice nemaju platni promet i ni na koji način nisu vezane sa MB, za sada.
- nemaju demo user-a za ebanking da se vidi kako izgleda (TB ima)
 
Poslednja izmena:
Na 90% pitanja sad imam odgovor. Hvala

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
^ Editovao sam post gore, sada valjda imas na sva. :)
 
Jedino što na sajtu nema informacije do kad rade poslovnice MB (konkretno ona na NBG) a baš mi se ne ide za džabe po ovom nevremenu.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Па хе*о их патак,која будала постави погрешан Тарифник:D Ови су гори од ВИП мјењачница.
 
Trenutno im ne rade SMS notifikacije, tj. jos nisu proradile. Kad budes zvao da vidis do kada radi ekspozitura, pitaj za naknadu SMS notifikacije.

Mislim da je i to 0 din, ali nisam pitao. ;)
 
Proverio. Ekspozitura radi do 21h mada mi gospođica reče da mogu potpisati ugovor u bilo kojoj poslovnici.

Sms notifikacije za odlazne transakcije u zemlji su besplatne.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Dodaj uplata u posti rsd na racun bez provizije.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
mts banka

U Vašem mts svetu je još jedan član porodice – banka. Pouzdana i sigurna, mts Banka odgovara na sve potrebe savremenog bankarskog poslovanja i s ponosom vam predstavlja svoj najnoviji proizvodnamenjen fizičkim licima „Račun Plus“, koji menja vaš pogled na budućnost.


Otvorite „Račun Plus“ u mts poslovnici i uživajte u paketu usluga:

- Tekući račun bez naplate održavanja – sredstva kojima raspolažete možete da koristite u više valuta (RSD, EUR, USD i CHF); omogućena vam je kupovina i prodaja deviza po povoljnim kursevima i bez provizije; priliv sredstava na račun iz inostranstva je bez naplate naknade; „Račun Plus“ možete da otvorite putem kurirske službe.

- Svi bankomati u zemlji bez provizije – uz „Račun Plus“ dobijate i MasterCard debitnu karticu sa PayPass tehnologijom uz koju možete da plaćate račune bez unosa PIN-a do iznosa od 1.500 dinara; pored plaćanja u našoj zemlji, MasterCard karticu možete da koristite za plaćanje u inostranstvu, kao i za internet plaćanja.

- eBanking i mBanking potpuno besplatno – možete da otvorite „Račun Plus“ putem usluga eBanking i mBanking; da izvršite plaćanje prema inostranstvu bez odlaska u banku; imate mogućnost besplatnog SMS obaveštenja o prilivima na račun, kao i upravljanja limitima potrošnje, mogućnost blokade i aktivaciju potrošnje.

- Sefovi: diskretno i bezbedno čuvajte vrednosti i dokumenta u tehnološki najnaprednijim sefovima.

- Štednja: otvorite dinarski ili devizni štedni ulog i izaberite rok oročenja prema svojim potrebama, na 3, 6, 12 ili 24 meseca.

- Western Union

- Tarifnik

- Menjački poslovi
Ovo su samo neke od usluga koje vam mts Banka omogućava, a uskoro vas očekuju i novi atraktivni kreditni proizvodi.

Budite i vi deo još veće mts porodice, olakšajte vašu svakodnevicu i uživajte uz usluge mts Banke!
Za više informacija o „Računu Plus“ kao i ostalim uslugama mts Banke posetite sajt mtsbanka.rs ili pozovite Kontakt centar na broj 0800 103 103.

mts banka
 
Početne info:

- Tarifnici na sajtu su pogresni, sve ih zanemariti, sve je besplatno sem NOSTRO i LORO doznake (plaćanje ka inostranstvu).
- Račun Plus (jedini) potpuno besplatan, nema odrzavanja.
- Sva plaćanja su bez provizije, bez obzira na iznos i broj transakcija (nije 5 besplatnih mesečno i sl.)
- u BG imaju 5 ekspozitura (na sajtu: kontakt - lokacije, bele tačkice)
- nemaju nijedan svoj bankomat
- uplata/isplata € samo u ekspoziturama
- uplata dinara bez provizije u ekspozituri, ili elektronski sa drugog računa (sa provizijom banke iz koje se plaća)
- prilikom MC net plaćanja, salju OTP (jednokratnu SMS lozinku) za autorizaciju
- poslovnice nemaju platni promet i ni na koji način nisu vezane sa MB, za sada
- nemaju demo user-a za ebanking da se vidi kako izgleda
- SMS o odlivu/prilivu je besplatan, ali jos uvek ne radi
 
Ako sam dobro povezao, održavanje je 100din za Račun Plus ukoliko se ne koristi eBanking ?

Usput, u tarifniku stoji sledeće:
5.1.2. Пренос средстава на рачуне других корисника у Банци 0,20% од износа налога, мин. 30,00 макс. 3.000,00 динара
5.1.3. Пренос средстава на рачуне у другој банци (екстерни налози) 0,80% од износа налога, мин. 30,00 макс. 3.000,00 динара

Dakle ipak ide provizija na plaćanje
Ne bre sve je besplatno i odrzavanje i placanje.
Upravo sam otvorio racun.
 
^ Meni rekli ne. :)
Postavili pogresni Tarifnik na sajt.
Amateri.
 
Otvorio racun.
Za sada mogu reci da im je sajt kad se ulogujete odradjen odlicno, sve je pregledno, jasno, logicno.
U 90% stvari su kopirali TB, ali imaju svoje prednosti kao i mane u odnosu na TB.
 
Ne kad otvoris racun i ulogujes se videces da se naplacuje 5+ PDV
 
Brate ako ti nije problem napisi nam razlike, i u cemu je poenta price. Prednosti nad obicnim racunima i bankama.

Ako sam dobro skonto imas otvoren racun za 0, ako uplacujem pare na racun provizija 0, ako sa racuna placam u zemlji i ino preko ebank i mbank 0. A pare mogu da dignem i u poslovnici isto za 0, i na racunu mogu da imam sve 4 valute.


Послато са Lenovo K50a40 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Jel sigurno nema odrzavaja,kad pogledam tarifarnik pise 100 dinara Screenshot_214.png

Pa gde si otvorio racun,kad pre potpisa ugovor misa lion?
 
Poslednja izmena:
Ja sad idem do poslovnice pa javljam šta će mi reći, ali po onome što su mi rekli preko telefona čini mi se da je tarifnik na sajtu netačan.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Pa oni su onda komedija zesca.
Ajd proveri pa javi

Послато са Lenovo K50a40 уз помоћ Тапатока
 
Ajde i ovde da stavim mada rece owim da nisu svi podaci tacni prijatelj danas otvorio je racun pa su mu dali ovo.

mts1.jpeg

mts2.jpeg
 
Ovo sam i ja procitao u drugoj temi, i po ovome je 0 ako sam ja tu sve dobro razumeo. Jedino ti naplacuju ako placas u poslovnicama.

Jedino ovo ne razumem za placanjem putem interneta u inostranstvu da li naplacuju. (Platni promet sa inostranstvom).

Послато са Lenovo K50a40 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Brate ako ti nije problem napisi nam razlike, i u cemu je poenta price. Prednosti nad obicnim racunima i bankama.

Ako sam dobro skonto imas otvoren racun za 0, ako uplacujem pare na racun provizija 0, ako sa racuna placam u zemlji i ino preko ebank i mbank 0. A pare mogu da dignem i u poslovnici isto za 0, i na racunu mogu da imam sve 4 valute.


Послато са Lenovo K50a40 уз помоћ Тапатока

0 din odrzavanje, ako placas neki racun preko web ili m app takodje 0, dizes pare sa bilo kog bankomata 0, mozes da placas u online prodavnicama.
Jedini trosak je izrada kartice 500 din.

Jel sigurno nema odrzavaja,kad pogledam tarifarnik pise 100 dinara Pogledajte prilog 229673

Pa gde si otvorio racun,kad pre potpisa ugovor misa lion?
Sigurno je odrzavanje 0 din, ne gledaj tarifnik nije tacan.
Online sam otvorio.

Ja sad idem do poslovnice pa javljam šta će mi reći, ali po onome što su mi rekli preko telefona čini mi se da je tarifnik na sajtu netačan.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
Tako je netacan je, ostalo sam vec objasnio.
 
Ovo sam i ja procitao u drugoj temi, i po ovome je 0 ako sam ja tu sve dobro razumeo. Jedino ti naplacuju ako placas u poslovnicama.

Jedino ovo ne razumem za placanjem putem interneta u inostranstvu da li naplacuju. (Platni promet sa inostranstvom).

Послато са Lenovo K50a40 уз помоћ Тапатока

Ne putem interneta u inostranstvu, putem neta je free, a ako placas karticom u inostranstvu provizija je 3% valja ili min 5€, citao sam tacno ugovor a sad me mrzi da trazim tu stavku a ako je bitno potrazicu, fotkacu i okaciti.
 
Pa ako je ovako onda je OK, ova prica. A koja je razlika sa TB.

Послато са Lenovo K50a40 уз помоћ Тапатока
 
U zemlji free podizanje sa svih bankomata, a podizanje u inostranstvu 2% min 3€.
I to da znate pored ovog sto sam okacio.IMG_20170524_192606_01.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno