Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@bakara Meni se već nekoliko puta ponavlja ista situacija na Intezinim bankomatima. Samo me odbija. Ne znam u čemu je fora

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja ne dižem često keš ali kada to radim to je obično intezin bankomat.

Znači nisam jedini... Da znam da izbegavam intezine bankomate

I čudna je ta poruka da transakcija nije moguća...
Šta to znači?


Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam danas podigao novac na intesinom bankomatu. I to veći iznos, pa je možda to razlog.
A pored je bio Mobi(Aviv Zvezdara lokacija).

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
^ ako hoćeš po veću sumu da staviš da se kiseli godinu dana, najbolja kamata u zemlji je u opportunity banci za dinarsku oročenu štednju na godinu dana - 4%.
Ja je koristim.
Možeš istovremeno tamo da uzmeš i Štek štednju na ograničeni iznos sa godišnjom kamatom 12%.

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk

pored ovoga MTS banka i opportunity imaju i najbolje uslove za deviznu stednju u ovom trenutku.
stek kredit je bukvalno poklanjanje para od strane banke. ali zato moze maksimalno 48.000 din po korisniku

ps. owim...nemam pojma zasto se ni malo ne bih iznenadio da te sretnem u opportunity banci :D
 
Poslednja izmena:
^ Štednja u EUR za mene se ne isplati. Imao sam je u Sberbanci kada su imali najbolju ponudu, prvu Stepenastu štednju koja kreće sa 3,xx% godišnje, to je bilo wow.
Ubrzo se to strmoglavilo i dinarska štednja je i pored smanjenja svuda daleko isplativija.
Trenutno kuliram i ne želim da pravim investicije jednim delom kapitala, taj mi je u Opportunity banci na 4% gde godisnje zaradim četiri plate. Meni ok.
(Gubio sam u raznim investicionim fondovima, oprezniji sam.)

4% je ok ako imate umereni višak novca (koji nigde nije angažovan), a Štek poklon svako može sebi da priušti i na neki način dobije 13. platu.
Pri tome, razoročenje pre roka donosi 50% prinosa za ostvarene mesece, i to je vrlo ok. NLB banka, poslednja koja je imala 4%, davala je krompirić za prinos pri prevremenom razoročenju.

Sem toga, nemam nikakve veze sa Opportunity bankom.

Kraj off topic-a :)

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk
 
Da li je reizdavanje MC-a nakon regularnog isteka kartice (3 godine valjda) besplatno ili se takodje naplacuje 500 din (naravno, nije stvar u iznosu, nego me zanima posto nigdje ne pise, cak ni u ugovoru)? Da li vrse automatsko reizdavanje kao i sve ostale banke (bar koje ja znam)?
 
5 godina je validnost ako se ne varam i da naplacuje se ponovno izdavanje.
 
Poslednja izmena:
Da, pisalo je 5 godina kad sam otvarao racun online, ali kad mi je stigao ugovor postom u njemu stoji 3 godine. Moguce da ga nisu azurirali.

Hvala za info.
 
Pozdrav,

Sa apdejtom od 23.06.2020 omoguceno je QR placenje.
Medjutim ne vidim da je omoguceno NFC placanje, jel zna neko sta se desava sa tim?
 
Radio sam neka podešavanja u mts mBanka aplikaciji /Kartice /Podešavanja/Promena limita u zemlji i inostranstvu. Sećam se da, kada sam prvi put otvorio ta podešavanja, oba switch-a su bila ON, tj. aktivna. Podesio sam limite, snimio podešavanja i od tada ne mogu da koristim mbanking u zemlji. Konkretno, plaćanje računa na VIP-u ne prolazi. Dobijem SMS notifikaciju o neuspelom plaćanju zbog limita koji sam postavio. OK, limite sam podigao na nerazumnu vrednost, sačekao 24h i opet ista situacija.

Brisao cache i data na VIP i mts banka aplikacijama, reinstalitao obe, ali nije pomoglo.

Plaćanje u marketu, trgovini, je normalno.
 
Poslednja izmena:
Da nije iskljuceno internet placanje? Ne znam u cemu bi mogao da bude problem.
 
postavljen je novi bankomat i u mts poslovnici u TC Merkator na NBGD. nije još uvek aktivan ali vrv će uskoro
 
Kada se u petak popuni nalog za placanje na e-bankingu i navede subota kao datum izvrsenja, kada taj nalog bude obradjen?
 
Slično pitanje, kad se uplati na račun preko pošte, koliko treba vremena da prođe uplata? Uplaćeno je juče popodne.
 
Trebalo bi da je vac legao novac na racun, ja kad uplatim dan ranije uglavnom novac sutradan ujutru legne. Pre par dana sam uplatio oko 10h u posti, novac na racunu je bio oko 12:30h.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Teško je reći, jer subota je neradan dan i nema kliringa izmedju banaka. Najverovatnije ponedeljak. Pitanje: a zašto si stavio da datum izvršenja bude subota? Bez toga bi verovatno transfer bio uradjen u petak, ako je bilo u radno vreme?
Pozdrav
 
Za sad nije legao novac na racun nazalost, tako da pretpostavljam da ce ipak biti ponedeljak.
 
Uhhh moja greska, totalno sam izgubio iz vida da je danas subota.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Od kako su ga uveli, sve račune plaćam pomoću QR koda. Samo još Pošta KDS nije u stanju da odštampa kod na račun. Čak je i Poreska uprava uvela QR.
 
Ni SBB nema QR kod.
Inace takodje koristim ovaj nacin placanja od dana kada su ga omogucili i radi odlicno.
 
Kod mene se ništa ne dešava kada pokušam da skeniram kod, izgleda da nešto radim pogrešno.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Slično pitanje, kad se uplati na račun preko pošte, koliko treba vremena da prođe uplata? Uplaćeno je juče popodne.
До 16,истог дана.
@Никола-код мене исто,никако или од осмог пута:)
 
Ма јок,ни тад неће,+освјетљење,одобрење,оптимизација итд.Неће.
 
Nemam račun u MTS banci, na bankomatu u Knezu sam se igrao sa opcijama vezanim za Telekom usluge, pa sam proverio da (nemam) zaduženje - radilo.
Bila opcija Listing, tražio LK da se ubaci, uradio, pitao me listing za fiksni ili mobilni, kažem mobilni, unesem broj, stigne OTP, pita da pošalje na adresu ili na email (i sam ispiše moju email adresu), izaberem na email i -- listing ne stigne na email, ali mi bankomat napiše da mi je aktivirao eRačun (a da me nije ni pitao!).

Odem na Moj MTS portal i deaktiviram eRačun, pozovem korisnički da pitam kada će taj listing na email da stigne i da li se to naplaćuje -- a ona me neprekidno ubeđuje da tako nešto nisam ni mogao da izaberem jer ne postoji, i da nema ni usluge "listing na email", tako da nisam ni mogao da izaberem, jer toga nema na bankomatu ("sigurno ste tražili listing transakcija"), niti će stići, niti će se naplatiti. ;)
 
To su verovatno nove opcije na bankomatu koje ocito jos ne rade moguce da ce to osposobiti kasnije a kako nemaju zvanicnu info iz firme oni ni ne znaju da tako nesto i postoji, zato te i ubedjuju da si trazio listing transakcija na email.
 
Kod mene se ništa ne dešava kada pokušam da skeniram kod, izgleda da nešto radim pogrešno.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
Dok se ne ulogujem na mbanking nudi da se skenira, nakon logovanja, ne vidim opciju.


Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
To su verovatno nove opcije na bankomatu koje ocito jos ne rade moguce da ce to osposobiti kasnije a kako nemaju zvanicnu info iz firme oni ni ne znaju da tako nesto i postoji, zato te i ubedjuju da si trazio listing transakcija na email.
Ko još javno pušta opcije na novim bankomatima - ako one ne rade? [emoji849]

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno