Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To je i dalje tako. Ako si štedeo 7 meseci, dobijaš za prvu nižu ponudu, 6 meseci.
Nažalost informacija koje sam dao gore nije tačna! Iz kol centra je. Danas sam zvao centralu i dali su mi drugačije informacije.

ako se zaključi UO za oročenu dinarsku štednju na 12 meseci i ista raskine pre dospeća - Ne dobija se apsolutno nikakva kamata. Isto kao u NLB banci.

ali, postoji dobar trik - može da se oroči na 24 meseca ako se tada raskine posle 12 meseci dobija se 4% kamate (za 12 meseci) tako da je to moj apsolutno savet.

Nikako na 12 meseci! Inače je moguće otvoriti štednji račun bez Računa plus i bilo kakvih troškova, ali tada nema ebankinga. Iako je samo do oročenja, ebanking vam i ne treba. ;)
 
Moze i da se otvori Racun PLus, a ne koristi, pa je free i ima eBanking :)
 
^ Naravno, ali ima izradu kartice koja mu možda ne treba. ;)

Sent from my M8pro using Tapatalk
 
Beskontaktno očitavanje Master card mts banke na bankomatima ne funkcioniše (radi bez problema na POS terminalima).
Kol mts banke centar daje informaciju da je sistem upravo tako i osmišljen i da se to neće ni menjati.

Kako im (kao ni Telekomu AD generalno) vrlo slabo poverujem, interesuju me je kakva su vaša iskustva.
 
Poslednja izmena:
Tako je kako su ti rekli.
 
Beskontaktno očitavanje Master card mts banke na bankomatima ne funkcioniše (radi bez problema na POS terminalima).
Kol mts banke centar daje informaciju da je sistem upravo tako i osmišljen i da se to neće ni menjati.

Kako im (kao ni Telekomu AD generalno) vrlo slabo poverujem, interesuju me je kakva su vaša iskustva.
Ne funkcionise jer mtsb nema svoje bankomate, to recimo radi na telenorovim bankomatima samo sa njihovom karticom logicno.
Tako da to zaboravi dok ne budu imali svoje bankomate, a kako im isti nikad nisu i nece biti u planu, odgovor ti se sam namece, ne radi i niti ce ikad to raditi na MC banke mts.
 
I pored tog nedostatka oni su meni vrh! Za 100 kinti mesečno ne razmišljam gde i koliko para dižem . Neograničena online plaćanja bez provizije... sve šljaka super. Milina [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Евентуално ће ставити банкомате ако им трошкови дизања са других банкомата буду већи од трошка сопствених.Међутим до тада ће проћи доста времена јер губитке могу надомјестити из друге групе.Нама је је сада боље јер дижемо паре са било ког него са одређеног банкомата.Штета једино што поред доброг курса не могу(немам гдје) дићи евре,али остало обавља функцију засад.
 
Beskontaktno očitavanje Master card mts banke na bankomatima ne funkcioniše (radi bez problema na POS terminalima).
Kol mts banke centar daje informaciju da je sistem upravo tako i osmišljen i da se to neće ni menjati.

Kako im (kao ni Telekomu AD generalno) vrlo slabo poverujem, interesuju me je kakva su vaša iskustva.

Radi na Unicredit bankomatima beskontaktno
 
Ko da je od velike važnosti beskonantno očitavanje na bankomatima... Funkcija je ista sa tim i bez toga

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Naravno da je važna funkcija. Sa njom ne postoji mogućnost da ti bankomat proguta karticu.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Pozdrav svima,

Da li je neko skoro probao da u mts eBanking napravi novi šablon za plaćanje?
Već danima hoću da napravim par novih šablona pomoću transakcija koje sam platio i stoje u listi transakcija ali nikako mi ne uspeva, pa nemam pojma da li ja negde grešim ili je problem do njih!
Stari šabloni koje sam ranije napravio rade ok, ali više ni jedan novi šablon ne mogu da napravim!
Ajde neka neko proba pa da rešim svoju dilemu, inače sam im pisao ali odgovor nisam dobio ni posle tri nedelje.Pozz.
 
Poslednja izmena:
^mislim da to nikada nije ni moglo, i mene je bas smaralo. Moze da se napravi kada upravo uradis transakciju, onda daje opciju da se sacuva u sablon.
Nema ni opcije da se ponovo transakcija, koliko vidim.
 
Da samo posle izvršene transakcije može da se sačuva šablon, bolje bi bilo da može i da se napravi šablon.
Kad odeš na plaćanja / transakcije pa klikneš na neku otvara se popup gde imaš opcije ponovi plaćanje, sačuvaj šablon i pdf potvrdu o plaćanju.
 
Ја сам пре неки дан платио пар рачуна па их запамтио као нове шаблоне, мада углавном могу да користим и старе. Можда постоји лимит броја шаблона па си га претерао.
 
Pa ja mislim da on stalno čuva stare šablone, ja tako uvek plaćam.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Чува оне које запамтиш, мада видим да су прешли у Моји примаоци. Ипак волим своје запамћене јер има више унетих података.
 
Ako placate racune nemorate cuvati mislim da ima vec u sistemu dosta firmi recimo sbb samo ukucas sbb i izadju racuni ili recimo jp edp samo jp i izadje odmah racun, ako saljete nekome kome ste vec slali onda ponovi slanje nemora da se cuva samo se izmeni iznos ili ako se nesto promenilo razlog uplate i slicno.

Screenshot_2.png
Screenshot_1.png
 
^ne bi ja verovao tim njihovim sablonima.. ima 4 MTS sablona, a oni imaju jos 20 racuna ukupno (ja placam na 3 od ta 4, plus dodajem jedan!).
ALi fino je ovo da se podseti da moze samo da se ukuca ime sa prethodnih sablona.

Ali da potvrdimo: ne moze da se udje u prethodne transakcije i napravi sablon iz njih, niti Plati ponovo?
 
@alfa nemoras ni da verujes imas racune pa pogledas uporedis racun i poziv na broj ako ima, lepo rece markigi samo kliknes na placanja/lista transfera kliknes na neku transakciju i otvori se u desnom oglu ekrana transakcija a dole imas opciju ponovi placanje

Screenshot_1.png
 
E, taj prozor kod mene nema... ili se ne vidi zbog velicine fontova, or something.
 
Ја сам пре неки дан платио пар рачуна па их запамтио као нове шаблоне, мада углавном могу да користим и старе. Можда постоји лимит броја шаблона па си га претерао.

Ma nisam preterao pošto sam obrisao 2, 3 šablona i opet neće!
Probaću ponovo nešto da platim i odmah da napravim šablon!
Nije problem da se ide na ponovi plaćanje, ali mnogo je lakše i lepše imati taj šablon i zbog mBanking aplikacije!

EDIT:
Evo sada probao i može jedino da se sačuva kada nešto platiš i odmah nakon transakcije čim vam ponudi prvi meni, inače posle ne kao što reče @markigi!
Tako da je misterija rešena! :d
 
Poslednja izmena:
Hm da ima opcija ali ne može da se snimi šablon za neku transakciju koja je izvršena ranije.
@alfa možda ti je aktivan neki adblocker ;)
 
^pa tako je i kod mene... nema opcije da se sacuva sablon iz liste transakcija, nego samo za onu koja je upravo odradjena. To sam odmah i rekao ;)
 
Код мене преко прегледача(тел. и рачунар),може.Апликацију нисам пробао.
 
Нисам проверавао јер ионако сачувам шаблоне кад се сетим, сад сам пробао и може. Отворим неку ранију трансакцију и на дну нуди да се понови плаћање, да се сачува шаблон и да се преузме потврда у пдф формату. Шта ли ви брљате ако немате ту опцију?? ;)
 
Aaaa, pa to nije pod Transakcije, nego Placanja->Lista transfera! :)
OK, napredak, samo na drugom mestu se nalazi.... jaaaaao onome ko je zeznuo RF mBanking ako ga nadjem :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno