Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako je tada onda će ti leći sutra,verovatno je prošao zadnji kriling.
 
Poslednja izmena:
Uplate izvršene u poštama do 16 časova realizuju se istog dana, a uplate posle 16 časova realizuju se najkasnije narednog radnog dana
Касно си уплатио.
 
Kako funkcioniše podizanje sa bilo kog automata bez zuluma?
Ako ništa drugo ,bar da otvorim MTS račun da na njega on line prebacim parice ,pa da ih podignem bez da gledam gde je moj matični bankomat.
Može i uplata na račun iz pošte kojih ima na svakom ćošku,ali pod uslovom da penzioneri nisu u romingu,mislim van svoja četiri zida[emoji2]
 
Poslednja izmena:
Provera stanja na "unicredit..." kosta 15 din. Al te prvo ljubazno upozori da ce biti naplaceno :confused:
 
I posle toga ne bi trebalo da bude naplaceno, ali ovo proveriti.
 
Jel ima neki broj kao recimo u Komercijalnoj da posaljem poruku da vidim stanje ako negde nemam intetnet?
 
Ono kao online je banka kako bez neta onda?
Salim se nema.
Pa brt odes na bilo koji bankomat i uradis upit stanja ako nemas net.
U 999% bankomata postoji ta opcija, a i besplatno je(tako bar kazu u mts-u).
 
Da ne bude da se samo kudi Telekonj za sada nisu losi, sve je pregledno i jednostavno i za sada radi bez problema...
 
I sta smo na kraju utvrdili, jel treba menjati dinare u evre ili ne? Treba uskoro da dopunim mtel broj i jos nesto da pazarim preko neta u €, a na racunu imam samo dinare. Da li da kupujem evre ili ne?
 
Probaj uporedi...vidi koliko ce ti skinuti mtel ako imas samo dinare na racunu pa onda uporedi to sa kursom mtsbanke :D
 
^ Nemam račun u ovoj banci, svuda je bolje kupiti evre na zahtev u Menjačnici. Tada imas dobar kurs, a ako ti banka konvertuje jer nemas sredstava (evre), onda to radi po svom zvaničnom kursu (nepovoljan).
 
Ako se kupuje nešto skuplje, pa i da čovek razmisli o kursnim razlikama...

Ali za 2 evra dopune ? Kolika je razlika u kursevima :D
 
Da li je moguće uplatiti eure na račun? U pošti ili gde god? Nadam se da to nije nemoguća misija.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ne. Ni uplata u posti nije prava uplata, vec realno je interni prenos medju 2 banke bez nadoknade.
 
Znači da niti može uplata eura, niti podizanje. Uplata dinara u pošti, kad stigneš na red od penzionera!? Koja je poenta imati račun u ovoj polubanci? Imaju li nešto, sem lepe reklame, što ih izdvaja od drugih banaka?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Sve je besplatno [emoji3]
 
Sve besplatno? Edit: pretece me :)

Bice bankomata sigurno.
 
Оно што је бесплатно никад не може бити довољно лоше.:)
 
Super je to što je sve besplatno ali ne vidim nikakvu upotrebnu vrednost. Kako da koristim sve to što nude besplatno, ako moram da plaćam održavanje računa u drugoj banci sa kojeg ću prebacivati pare u MTSB? Drugu opciju ne vidim.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pa uplati u pošti...

Plaćanje računa bez provizije, podizanje novca na bilo kom bankomatu.
 
jedno pitanje,treba da uplatim coveku neki novac na intesa bankovni racun,e sad imam samo broj racuna,ostale podatke poziv na broj i model ne znam sta da ubacim,kao ni sifru placanja
 
Moze neko da mi odgovori koje su realne prednosti u odnosu na TB i starter paket kod plavih ;) ??

Sent from Kin :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno