Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I neki MUP prihvata samo odstampano, ali ono.... ne isplati se smarati se za takve stvari, poste ima na ispod 100m od vecine MUPova i cao. Kod nas je guzva u najblizoj posti toliko mala i salteruse rade expressno!

Ja platio na šalteru Unicredit banke za dokumenta za vozačku i tražili mi dodatni papir o uplati(onaj što se dobija odmah kad se plaća pored uplatnice). Verovatno zbog muljanja sa uplatama(zaboravljanja 0 na kraju i tako to). :)
 
Malo mi je čudno i neočekivano da posle 5 meseci rada mts banka još uvek nije ponudila nijedan novi bankarski proizvod ili uslugu... Kreditne kartice, kredite, dozvoljeno prekoračenje...
 
Ima dozvoljeno prekoracenje.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Malo mi je čudno i neočekivano da posle 5 meseci rada mts banka još uvek nije ponudila nijedan novi bankarski proizvod ili uslugu... Kreditne kartice, kredite, dozvoljeno prekoračenje...

Saće kao Telenor da jedno dve godine pričaju kako su tek počeli sa radom.
Tako su i ovi pričali dugo vremena kako su mlada banka.
 
Ponudili su kes kredit. Juce stize poruka, 120000, 24 meseca otplata, 10.96% efektivna kamatna stopa. Mada u aplikaciji videh moze 60000 i 85000, tu su jace kameta

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ja u aplikaciji/katalog proizvoda nemam ništa od usluga osim tekućeg računa
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Pa verovatno ce ti stici poruka pa ces onda imati, ko zna kako salju. A i ne znam koliko je dobra ova ponuda, nisam se nesto zanimao oko kredita, kamata
452acef6538f42cf0d3eea3cb331f93e.jpg


Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Da li postoje neki određeni uslovi koje moramo da ispunimo da bi dobili kredit?
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Што да не.Ако уведу одржавање,или неко купи банку фино отвориш рачун у другој и све тако у круг, докле хоћеш и док не нађеш одговарајућу.То шта ће бити сутра нико не зна,тако да само храбро.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
A lepo piše na kraju
"Ovaj nalog je generisan elektronski i važi bez potpisa i pečata Banke"
 
Jeste, ali... kazi ti to MUPu :) Oni cak proveravaju posle rucne te naloge, pa opet traze pecate prave.
 
+1, MUP je skoro pokraden za 600 miliona dinara kroz malverzacije sa elektronskim uplatama, sada i u jogurt duvaju da se ponovo ne opeku tako, daleko bilo da stvarno nadju i kazne pocinioce nego sad celu zemlju drze u doba SDK i platnog prometa od pre 30+ godina
 
Sa elektronskim uplatama teško da su pokradeni...
 
Ako se ne varam, ako neka osoba zeli da uplati novac osobi koja ima racun u MTS banci (fizickom licu) to moze uraditi u Postanskoj stedionici bez provizije, a u drugim bankama bi joj uzeli proviziju za tu uplatu, tako?
 
Ne, nije tako.
Bez provizije se uplaćuje u običnim poštama, ne u Poštanskoj štedionici.
 
Ako se ne varam, ako neka osoba zeli da uplati novac osobi koja ima racun u MTS banci (fizickom licu) to moze uraditi u Postanskoj stedionici bez provizije, a u drugim bankama bi joj uzeli proviziju za tu uplatu, tako?
Samo u Pošti i to na poseban način a ne kao klasična uplata. U prilogu je obrazac.

tapatalk_1495721282956.jpeg

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
I u samoj banci ( Dunav ) je isto bez provizije...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ili ako uplatilac ima ebanking u svojoj banci koja ne uzima proviziju. Popuni podatke primaoca, racun i to je sve.
 
Znači i narednih 50 godina besplatan račun. ;)



 
Ne... ovo je sad klip iz 2067 godine :D
 
Neko je rekao pre 20 strana da ne mogu da prebacujem pare sa paypala na racun plus, da li je to istina? Ako odradim neki freelance posao i primim uplatu preko paypala, racun plus nema nikakve veze sa tim?
 
Otvorio sam i ja račun plus u MTS banci. I meni piše u ugovoru SMS notifikacija o odlivu sa Računa Plus 5 RSD + PDV
 
Neko je rekao pre 20 strana da ne mogu da prebacujem pare sa paypala na racun plus, da li je to istina? Ako odradim neki freelance posao i primim uplatu preko paypala, racun plus nema nikakve veze sa tim?
Ne mozes ne zbog banke, vec kartice.
Mts banka koristi MC, a samo povlacenje moze na Visa-u.
Otvorio sam i ja račun plus u MTS banci. I meni piše u ugovoru SMS notifikacija o odlivu sa Računa Plus 5 RSD + PDV
Svima tako pise, ali se ne naplacuje tih 5+ pdv dinara.

TT
 
Naplaćuje je se samo SMS za odliv direktno sa računa preko elektronskih naloga (ebank/mbank). Ne naplaćuju info SMS za transakcije karticom. Tako su meni objasnili pre par meseci.
 
Hoće da kaže da SMS koji se dobije prilikom plaćanja karticom nije isto što i ta stavka iz cenovnika.
Ta stavka se odnosi na SMS koji bi ti poslali nakon odliva novca sa računa koji se ostvari plaćanjem koristeći elektronsko ili mobilno bankarstvo.

Послато са LG-H870DS уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno