»RSS Benchmark sajt

Strana 247 od 248 PrvaPrva ... 147197237243244245246247248 PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 3.691 do 3.705 od ukupno 3711

Tema: mts Banka

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2010
        Poruka
        41
        Citat Citiram korisnika: Ma[emoji2400
        e;6050618]Šta da ti kažem, toliko su zakomplikovali da kad bih krenuo da ti objasnim ne znam dal bih se snašao. Da probam...

20 og vidim ovu ponudu, pošaljem mejl, nakon 24h stigne odgovor da su primili mejl i da je sve ok sa tim. Šaljem mejl da pitam za kamate, nema odgovora evo već 5 dana.

Nakon toga plaćam račun (još jednom na jednom računu mi je kredit i telefon) umanjen za ratu kredita. 3 dana nakon toga ulazim na banku, dug za kredit skoro 2000, ulazim na moj mts dug za telefon ceo stoji. Oni carevi proknjižili onaj iznos koji je trebao za telefon kao ratu za kredit. U tom trenutku dugujem i telefon i kredit, a platio računajući da moritorijum na kredit ide.

Zovem danas, ne zna taj koji se javio. Otvaram chat na banci neće. Šaljem mejl ništa.

Odem lepo uplatim ceo iznos i nek se nose.
        Уфф, баш ти се наместило...
        Али, то је управо оно најгоре у целој причи-нико од њих не уме да ти да праву информацију које ће се касније држати и они и ти... тако да, видећемо како ће бити.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Member Avatar korisnika tarantula888
        Na forumu od
        Jul 2015
        Poruka
        2.037
        НБС се због ових недоумица требала већ огласити и дати додатна објашњења.Прошло је доста времена.Банке свакако неће бити у губитку јер се не одричу ни камата(чак их увећавају у укупном збиру),ни главнице(уз одложену наплату),а на крају, ти кредити имају неко осигурање.
        Можда је боље народу увести, дневно,сат или два јефтину струјусад кад је већина кући.

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2010
        Poruka
        41
        Планирам да зовем НБС мада већ видим да ће одговор бити да то морам да видим са својом банком, а моја банка се не оглашава а дани пролазе...
        Морам мало математике да се ватим да видим колико би то мене изнело а имам предлог за друге како да то оквирно срачунају:
        Узме се план отплате кредита и погледа се ставка камате и потом се та ставка за месеце које планирате да ћете прескочити мораторијумом (вероватно март, април, мај или април, мај и јун) сабере и њу поделите са бројем преосталих месеци за отплату.
        Уколико вам се исплати онда прихватите мораторијум а ако не онда супротно.
        Што се мене тиче највероватније ћу га прихватити да бих видео шта ће и како ће бити надаље са платама, па после да наставим са отплатом, када се ситуација нормализује.

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2010
        Poruka
        41
        Не мрзело ме те сам проверио на сајту Народне банке и углавном је онако како сам и мислио-обрачунава се уговорена камата током 90 дана а која се након мораторијума сабере и прерасподели на преостали број рата и тиме вам се рата кредита увећава у односу на садашњу.
        Како би могли и сами да видите шта су тим поводом написали, следите наредни линк:

https://www.nbs.rs/internet/cirilica.../20200319.html

Na forumu od
        Jul 2015
        Poruka
        2.037
        https://www.prva.rs/web-tv/info/vest...0/311452/3-deo

Хе,хе,вечерас гледао,ал ми опет ништа није јасно.Ваљда ће ми неки тумач објаснити.
        Од 18,10 мин. отприлике,трећи дио,вицегувернер

Na forumu od
        Jul 2015
        Poruka
        2.037
        https://www.danas.rs/ekonomija/nbs-o...itnih-obaveza/

Коначно се јавила НБС,имате и на њиховом сајту.

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2017
        Poruka
        180
      8. Moja mašina
        • INET: DSL
        • Ostalo: Интернет: YUnet ADSL 20 Mb/s ТВ: SBB D3i Тел: Telenor + VIP
      9. Каква је ситуација са Моби банком (некада Теленор банка)?
        Имам код њих кредит за куповину уређаја, за који не наплаћују камату, а чија задња рата је 17. јуна ове године.

Ако привремено стопирају кредит, имаћу камату после?

Свакако ћу да видим да исплатим те 3 преостале рате у целости, не волим да чекам још дупло толико до истека кредита...

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2010
        Poruka
        41
        Citat Citiram korisnika: anticv Pogledaj poruku
        Каква је ситуација са Моби банком (некада Теленор банка)?
        Имам код њих кредит за куповину уређаја, за који не наплаћују камату, а чија задња рата је 17. јуна ове године.

Ако привремено стопирају кредит, имаћу камату после?

Свакако ћу да видим да исплатим те 3 преостале рате у целости, не волим да чекам још дупло толико до истека кредита...
        Нико те не спречава да отплаћујеш рату кредита а за детаље би требало да погледаш на њиховом сајту јер можда постоји процедура којом се одричеш мораторијума и настављаш да плаћаш.
        Мада, колико сам схватио, чак и да им ништа не јавиш сматра се да си прихватио привремену паузу у отплати кредита а у којој, опет, можеш и нико ти неће узети за зло ако отплатиш рате кредита.
        Дакле, најбоље је са њима да провериш процедуру па да видиш за даље како ти је згодно.

Newcomers
        Na forumu od
        May 2019
        Poruka
        111
        Danas sam u pošti uplatio na račun nešto posle 12h. Uplata još nije legla, da li ima neko pravilo do koliko sati se uplati da bude u istom danu?

Member
        Na forumu od
        Feb 2017
        Poruka
        313
        Pre vanrednog stanja je bilo do 16h valjda, sad ne znam.

Newcomers
        Na forumu od
        May 2019
        Poruka
        111
        Evo sada je stigla poruka da je legla uplata.

Member Avatar korisnika weatherman
        Na forumu od
        Jun 2007
        Poruka
        279
        Ima li još neko grešku: "VAŽNO Molimo Vas da pokušate ponovo" prilikom logovanja u m-banking aplikaciju?

Newcomers
        Na forumu od
        May 2018
        Poruka
        30
        Kod mene je sve ok.

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2012
        Poruka
        101
      17. Moja mašina
        • CPU: i5 2500k;i3 7100;G3930
        • MoBo: Biostar tb250-btc pro
        • VGA: 2X STRIX 1070,2X1070 INNO Ichill 4
        • MON: Samsung tv 32
      18. Posle updatea na android 10 se desava bas taj problem.
        VAŽNO Molimo Vas da pokušate ponovo ,koliko vidim pitanje bezbednosti u novom Androidu
        blokira pristup aplikaciji

Member Avatar korisnika weatherman
        Na forumu od
        Jun 2007
        Poruka
        279
        da... imao sam MIUI update jutros... fuck
        postoji li neki fix da pokušam?

Strana 247 od 248 PrvaPrva ... 147197237243244245246247248 PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •