Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stigo update i za iOS.
 
Sacu da ih smaram za app store da puste, stvarno su slepci da ne mogu da puste za obe platforme odjednom.

Cak i kad puste u isto vreme, za iOS uvek treba vise vremena da se pojavi update posto mora da prodje kroz Apple verifikaciju koja traje duze nego na Play Store. Cisto da znas da je to tako za sve aplikacije i igre, nisu tu krivi developeri. :)
 
Aplikacija ne mora biti objavljena istog momenta kada prodje verifikaciju. Uz malo truda je moguce sinhronizovati izlazak aplikacije na obe platforme.
Mada ne vidim poentu toga, niti mi je jasno zasto je problem sacekati par dana na update u odnosu na drugu platformu.
 
Ko da je jako bitno da apdejt aplikacije izadje u isto vreme na obe platforme...

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Pa par dana nije nije ali situacija do sada je stvorila bar kod mene osecaj da stalno kaskaju za ostalima. Pa sam mislio cekacemo ko zna koliko.

Elem aj videcemo sad koliko ce im trebati da puste apple pay i da li ce ga pustiti uopste.
 
Da li je moguće plaćanje putem NFC mobilnog telefona i mastercard MTS banke ?

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 
Koliko dugo im okvirno treba da pošalju karticu? Dve nedelje prošlo od emaila, još ništa.
 
Ja sam sad čekao na zamenu 20 dana
Dugo se čeka.
I obavezno aktivacija na bankomatu nije dovoljno aktivirati u aplikaciji.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koliko dugo im okvirno treba da pošalju karticu? Dve nedelje prošlo od emaila, još ništa.

Čekao sam od 8.6. do danas, dakle 25 dana, grad NS.
Na kovertama (na pečatima iz BG pošte odakle su poslate) su datumi 19. i 22.6.
Jedno pitanje,
provera stanja na računu na bankomatima kojih banaka je besplatna i da radi (naravno sa ove 2 kartice MTS banke)?
 
Poslednja izmena:
Sa Dinom nije besplatno podizanje to znam, a za proveru stanja pojma nemam. Sto se Mastera tice sve je free. E sad pre je provera stanja meni radila samo na bankomatima Postanske stedionice. Sad kako je pojma nemam.
 
Da Postanska jedina moze da ocita raspolozivo stanje na kartici, ostale koje sam probao ne mogu da ocitaju stanje.
 
Čemu služi ovaj “IPS pokaži” qrkod?

Probao sam sa kolegom, isto u mts banci, da skenira taj kod, probe radi, medjutim aplikacija izbacuje da je kod neispravan...
 
Plaćanje u prodavnici gde ga prodavac skenira kad hoćeš da platiš. Za sada valjda samo merkator/roda podržavaju.
Nažalost ideja koju si imao da kao fizičko lice pošalješ drugom na taj način nije moguća... izgleda im je to bilo komplikovano da omoguće, ne mts nego nbs.
 
Znaci, ne mogu da odem u Maxi dodjem na kasu i pokazem QR?
Pa totalno beskorisno a jedva sam cekao da proradi to na mts i otp banci, izgleda dzaba.
 
Treba da ide posebna app valjda za prodavce, koju banke treba da naprave koliko sam razumeo. Onda da se to poveže sa fiskalnim kasama itd..
Merkator/poštanska im je izgleda test pa će posle i ostale da krenu.
Kada će to posle da bude je pitanje, ovim tempom sumljam da će ove godine moći svuda da se plaća tako.
 
Da li je za dodatni namenski račun moguće koristiti m-banking/e-banking?
Potreban mi je neki račun na koji mogu da sklanjam pare, jer karticu vezanu za ovaj glavni račun koristim za plaćanje na internetu.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Ja sam od podrške dobio sledeći odgovor:


"Poštovani,

Namenski račun se otvara za posebne transakcije (oročenje sredstava, račun za nerezidente , itd. )

Za transakcije putem  e-banking/m-banking aplikacije ,prenos zarade, kao i za dobijanje kartice , koristi se samo Račun Plus."


Šta treba da tražim kada budem otvarao taj namenski račun, i šta je potrebno od dokumentacije?

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Potrebna ti je samo lk

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Mozda je vec odgovoreno, ali ne vidim u poslednjih 10-ak strana... Koliko vidim Novi Sad (a ni cijela Vojvodina) nemaju ekspoziture MTS banke (naravno, postoje samo poslovnice). Da li to znaci da ne mogu raspolagati devizama (konkretno, podici ih sa racuna), bez da odem u neki grad gdje postoji ekspozitura banke (npr. BG)?
 
Da li se i kod drugih dogadja da na racunaru pocetna stranica e-banking-a bude ucitana ali da nije moguce uneti username i password i uopste kliknuti na bilo koje polje na formi?

Meni se trenutno tako ponasa web stranica portala. Kao da se zamrzne sve na neko vreme.
 
cudno, ja sam rodjacima (rade ceo zivot na crno, nikad nisu imali potrebe za racunom u banci) otvarao racune u mts banci, pre mesec i po dana, za onih 100 evra... obojici su stigli obe kartice pre nego sto je 100 evra leglo, u proseku 10-tak dana...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno