Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam npr. prebacio platu bez tog ovlašćenja. Racunovodstvu je u suštini dovoljno da dostavis zahtev za promenu računa i eventualno dokaz o otvorenom racunu. Mislim da to samo služi da bi u banci dobio dozvoljeni minus, čekovi i sl.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Da bi mogli platu da mi uplaćuju.
To si u racunovodjstvu dao, banci nije to potrebno.
RF ne bi dala starim korisnicima promocije recimo, ali MB verovatno daje, probaj.

Nego ima li neko ideju sta je onih "5000 garancije" u Telenor Banci? Znam da nije tema, ali ovde se vise provlace ovih 5000 nego tamo :)
 
To si u racunovodjstvu dao, banci nije to potrebno.

Baš suprotno, racunovodstvu je dovoljno da dostavis zahtev za promenu računa sa iskopiranom karticom. Dok je taj prenos zarade potreban banci kako bi ti odobrila čekove, dozvoljeni minus i druge beneficije.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Banci nije potrebno nista da bi se plata (samo) prenela kod njih, to sam mislio.
 
To si u racunovodjstvu dao, banci nije to potrebno.
RF ne bi dala starim korisnicima promocije recimo, ali MB verovatno daje, probaj.

Nego ima li neko ideju sta je onih "5000 garancije" u Telenor Banci? Znam da nije tema, ali ovde se vise provlace ovih 5000 nego tamo :)
Ne, tražili su da im pošaljem na email.
Bila je plata i meni nije leglo na račun, tek nakon poziva i slanja ovlašćenja po instrukcijama, legla je.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ccc.

Posalji ti to njima ponovo, ili prebaci platu drugde pa vrati sledeci mesec, sta da ti kazem :(


Ja sestru ne mogu da ubedim da posalje dopis u firmi da promene, misli da joj se ne isplati :) Ajde roditelje koji moraju fizicki ici 2x, zbog glupih pravila PIO fonda (da stari racun mora biti zatvoren), ali nju...
 
Samo da potvrdim, MasterCard mts banke jutros platio gorivo u Makedoniji, i malopre shoppingovao u Lidlu u Solunu... bez problema...


Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
 
Hvala Sale za info. Meni zimus nije prolazila u Bugarskoj i baš mi je bila potrebna ova informacija.

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Pa eto :)

setih se da je neko svojevremeno pominjao da negde nije prolazila...


Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
 
Koja fora kad treba da se pise gde prolazi, umesto obratno :D Osecao bi se kao da nosim korejsku ili americku karticu (placanja van su nocna mora sa njima)
 
E pa MTS master je izgleda u rangu sa američkim i korejskim karticama.

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Da javim, 1000 din sada stiglo (plata mi je legla u petak).
Inače sam njihov stari korisnik (znači potvrđeno 100% važi za sve).
 
Kad si poslao mail?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Misliš kada sam im dostavio dokumentaciju? 20-og juna, kolega je 22-og juna i stiglo i njemu istog trenutka.
 
Da, na dokumentaciju sam mislio. Ja sam predao 28.juna pa zato pitam

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Da li neko zna kako izgleda dokumentacija koja treba da se preda za penziju? Posto vidim da stoji da ne mora overena, pa tesko da je nesto iz PIO fonda?

EDIT: Nasao, ipak je to standardni zvanicni dokument koji se daje PIO fondu, cool.
 
Poslednja izmena:
Kako radi debitna kartica mts banke? Da li kao intesa prilikom rezervacije uvecava iznos za 6-8%? Ili skida tacan iznos? Da li mora da ima veci iznos na racunu kada se placa u inostranstvu ili online? I ako sam dobro shvatio nema provizije za placanje u inostranstvu ili to vazi samo za eur?
 
Skida tačno, kod inteze uzimaju rezervaciju oko 5% ali ubrzo vrate

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Da li je jos nekome stiglo 1000 dinara zbog prenosa? Posle koliko bi trebalo to da se ocekuje posle uplate od ponedeljka.
 
eeeh a za nas stare korisnike nema ni za limenku coca cole, jesu seronje. Već drugi put se češćavaju novi a za nas stare nita. Mogli bi mi old korisnici da im napišemo neki mail, da ih podsetimo da i mi postojimo.

p.s. ja sam im već pisao [emoji854]
 
Da li neko koristi app na S7-ci?
Kada ubacim broj za registraciju, i kliknem, izadje mi mini prozorce u nekom polu-transparentnom obliku sa prethodnim.. nista ne moze da se klikne.
Na S5 radi. Nougat (S7) vs. MM (S5).
 
Naplatili su uredno 100din/ 30. 6.ali ni reč o tome ni na SMS o odlivu.. niti bilo šta.
Baš prostački. Ili je to feature?
 
Da li MTS banka ima mogućnost kreiranja trajnih naloga? U Telenoru mi to radi bez greške, a za MTS nigde ne mogu da nađem.
 
Da li neko koristi app na S7-ci?
Kada ubacim broj za registraciju, i kliknem, izadje mi mini prozorce u nekom polu-transparentnom obliku sa prethodnim.. nista ne moze da se klikne.
Na S5 radi. Nougat (S7) vs. MM (S5).

Nemam nikakvih problema na S7 nougat sa mts banka app.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno