Šta je novo?

Red Dead Redemption 2 (PS4, XO)

Fenomenalno

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Ufffffffffffff dođe mi da kupim PS4 odmah. Nema ništa od verzije za PC?
 
Cene su:

64-70e za vanilla+ 2 dlc-a

85e za special edition

100e za ultimate edition
 
Nema za sada, ove godine. A verovatno ni sledece.
Zvanično nije najavljena za PC. Pretpostavljam da hoće u jednom trenutku, ali kada, e to je već dobro pitanje...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
56.42€ na base-u

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Gledah gde mi je blize... :) Mogu iz za 55e da nabavim u Mediamarktu kao pre-order za vanilu. Special edition nudi dodatnu misiju/-e...

Ali me za ovakve naslove vise mami digitalna verzija... I pad cena...Mada...
 
Error 404 :)

Ali kada sam ugledao trejler...

1298574546091.jpg
 
Poslednja izmena:
.
97e0e56ebc53d5d158e8378bffef857d.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da li neko zna da li i kada izlazi ovo za PC?

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
^ Vidis da je vickast... :)

Realno nije iskljuceno da odrade i verziju za PC za koju godinu tj kada izbace i RDR2 za next gen konzole. Mislim da ce vise "posvetiti" RDR2-jci odnosno kesiranju iste zbog online komponenti... Next gen konzole stizu ~2020 tako da nije nemoguc scenario i za PC verziju (+RDR1 remaster u paketu - fingers crossed)
 
Tesko da cemo ovo ikad videti na PC-u, ali videcemo, mozda se cudo desi.
 
Nije logicno da ne vidimo i na PC-u, pa cak i sledecoj turi konzola.
 
Bice ista prica kao i sa GTA V, PS3/Xbox -> PS4/XBox i PC, sto verovatno znaci barenje na tihoj vatri barem 2 godine dok master race ne vidi RDR.

Previse im se osladio kes od online komponenti da bi tek tako propustili priliku za dodatni priliv zelenih novcanica. Plus sto stalno spominju kolege, previse je Rockstar veliki i izbacuju naslove koji su dobri odnosno imaju dobar prijem kod publike i uvek su dosta ocekivani, tako da ne verujem da bi se zadovoljili samo prodajom na konzolama...

Ali to opet moze da znaci da vise necemo da vidimo klasicne ekspanzije/ story DLC-eve down the road vec online "akciju"....
 
U to vreme nisu vodili GTA 5 "politiku" kao danas. ;)
 
Ni prva igra (Red Dead Revolver) nije izlazila za PC, ali poznavajući Rockstar sve je moguće. Prodaja RDR2 na PC sceni iako se ne može porediti sa prodajom PS4/XO, daleko od toga da je zanemarljiva... Pare su pare, a Rockstar nije gadljiv :)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Mislim da će mikrotransakcije u MP-u da im ubiju bilo kakvu želju za portovanjem na PC. MP je na konzolama daleko jači nego na PC-u i odatle će im većina love i stizati.
 
Ultimate neću sigurno, obzirom da me MP ne zanima. Možda uzmem Special Edition obzirom da sadrži samo SP content.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno