Šta je novo?

Red Dead Redemption 2 (PS4, XO)

Znači lol :D GTAV ne može ni RDR1 da prismrdi, a kamo li RDR2

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Meni je igra uzasno dosadna.. dal sam vec mator i nedostatak vremena za ovakve igre, zaista ne znam..ali stvarmo su ga smorili sa kraftovanjem, lovom i svakakvim glupostima, preobimno je i ne privlaci me toliko... isto sve mi je usporeno od lootovanja protivnika, pa do otvaranja fioka...jako su ga otisli u sirinu sa ovom igrom i def.mi ne odgovara
 
I ja sam ga zavrsio. Nekako mi poslednja misija, kao na silu da je odradjene, a onaj epilogue na kraju, katastrofa. Po meni, igra je dobra, grafika odlicna, ali Gta V po meni je miljama ispred Rdr2. Nekako sam poslednjih dana samo igrao sto pre da otarasim, to mi se na Gta nikada nije desilo, iako sam je pa bar 3 puta obrnuo. Videcu kakav ce biti online mode kada izadje, ali ja ne nameravan da bauljam po prirodi story mode-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jedino sa cime se slazem je da deluje malo zbrzano u poslednja 2 poglavlja, odnosno da postoji pad( i da je prvi deo epiloga mozda i najlosiji, uz 5 chapter - i imam vrlo pomesano misljenje o zavrsetku (iz vise razloga) . Inace igra iziskuje " da se sedne i odigra natenane" - ja sam u kontinuitetu drljao dobrih 8 dana i nisam ni trepnuo. Ali sam se zato posle zavrsetka smorio i nemam zelju da igram bilo sta u skorije vreme, jer je RDR2 celokupno ostavio toliko dobar utisak.

GTA V nema sta da trazi pored RDR2. Mada je i namenjen drugacijem auditorijumu, sto je i dobro (za RDR2).
 
Poslednja izmena:
Da, dečurliji je namenjen, obviously :)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Btw. koliko mehanika ima koje nisam izvalio tokom regularne price - svaki recept za kraftovanje mora da se otvori i "procita" in-game da bi mogao da se koristi... :)

Vrlo prakticno ako glavni lik fasuje kasalj... ;)
 
Igra godine a vi se smorili, nemojte to! :) Ja je bas igram lagano, i ok je za sada, ali ko je iz rashuje, vrv uzitak brzo izbledi. Predjite sad na Hitmana 2. :D
 
Ne vredi, ma koliko se trudio uzasne kontrole me odvracaju od igre. Disk ide na prodaju a uskoro i konzola :)
 
^ izgleda da nisi sam :)
mada ja cu sacekati ovaj kontroler sa misem pa da predjem rdr2 tako jer na joypadu nema sanse da nastavim.
 
sorry, morao sam..

iy5wJH4.jpg
 
^ generalno se slazem sa njim i SkillUp-om. Rekao bih da je igra jaka 9ka. Bas zbog repetativnih sitnica i malo pogubljenog kompasa u prici odnosno kao da je zbrzana u poslednja 2 poglavlja...
Ali su zato prva IV chaptera maestralna ( i komotno su mogla/trebala biti duza jer imam utisak da su naglo presecena)
 
Poslednja izmena:
^ generalno se slazem sa njim i SkillUp-om. Rekao bih da je igra jaka 9ka. Bas zbog repetativnih sitnica i malo pogubljenog kompasa u prici odnosno kao da je zbrzana... Ali su zato prva IV chaptera maestralna ( i komotno su mogla biti duza)
Jaka 9-ka indeed! Ocena 10 je nekako ipak i dalje Witcher-esque :D

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
@Yojinbo

slazem se i ja, posebno kada je rec o kontrolama :)

takodje sam ocekivao da je main story jos duzi ali je zato mapa ogromna pa moze da se nastavi sa istrazivanjem...
 
Poslednja izmena:
^iskreno duzina je ok za glavnu pricu, mozda i malo razvucena, jer su sa "onim" (caugh caugh) meni nekako upropastili pricu i posle toga mi je islo nekako nizbrdo (i razvuceno). Ali da, sigurno ima i vise "post game" sadrzaja da se prebaci i 100h igranja...
Jos da nas pocaste sa nekim dodatnim story DLC-em, jer je od epiloga samo druga polovina dobra (i ujedno meni jedna od 3 badass scena gde sam se bukvalno najezio u igri, prva "being" ona sekveca povratka u kamp sa onom soul muzikom, a druga onaj juris na naftno polje) :D
 
samo da ne bude neki zombie mod, sve ostalo moze :)

nemam pojma za ovo sto si dalje naveo posto i dalje ne igram igru ali uskoro uzimam neki usb adapter koji sam nasao tako da nastavljam :)
 
RDR2 i GOW glavni kandidati za GOTY.

Sasvim zasluzeno, RDR2 verovatno odnosi, jer po meni realno nudi bolju pricu i generalno potpunije iskustvo. C.Judge verovatno dobija nagradu za best performance (BOOOII!!) :) Detroit uzima verovatno za najbolju pricu

Ne vidim sta Spidey i novi AC imaju da traze pored ovakvih remek-dela, jer su u poredjenju prosek igre ispracene sa dosta hajpa.

Sto se indie scene tice Dead Cells for the win. :)

CoD ne znam sta trazi na listi, kao i jos neke nebuloze koje su se nasle na listi... :)
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li da kacim ili ne (proguglajte, navodni leak od nekog R* zaposlenog) ali uveliko iskakale vesti u poslednjih 24h da je u izradi DLC za RDR2, kao i RDR1 remake...
 
Evo ga: https://comicbook.com/gaming/2019/0...-remake-ps4-ps5-xbox-scarlett-rockstar-games/

Najbitnije
That all said, take this with a huge grain of salt. This is a rumor from an anonymous source who claims to have a friend that's an environment artist at Rockstar Games. It's all a bit shoddy, and, as you will know, rumors pertaining to Rockstar Games are infamously unreliable. However, I've seen plenty of shoddy rumors and leaks like this turn out to be true, so who knows.
 
Fejk je. Lik je priznao na reddit-u (odakle je taj leak i potekao) da se u principu zezao/eksperimentisao i da je hteo da vidi koliko ljudi veruju u ono što žele da čuju.
 
Poslednja izmena:
Potrebe za DLC-em nema, sam story je ogroman i aktivnosti van njega.. Mogu samo da dodaju Online zajebancije kao i u GTA sto rade.

Neka se oni fokusiraju na GTA VI, ostalo ne treba nista! :D

Kad to izbace, onda moze i remake prvog dela, neki nov naslov, sta god..
 
Potreba za DLCom dolazi u vidu trebaju nam pare, a ne kakav je svet[emoji23]

Siguran sam da će ga biti, mislim da nisu zadovoljni prodajom.
 
Nazad
Vrh Dno