Šta je novo?

Red Dead Redemption 2 (PS4, XO)

Da bi igrao DLC moraš da kupiš osnovnu verziju igre i samim tim poboljšavaš prodaju.

Lično mislim da će biti DLC-a jer su podbacili sa online komponentom, tj. očekivali su da bude popularna kao GTA ali nisu dobili ni delić toga. Tako da je DLC plan B.
 
Da bi igrao DLC moraš da kupiš osnovnu verziju igre i samim tim poboljšavaš prodaju.

Lično mislim da će biti DLC-a jer su podbacili sa online komponentom, tj. očekivali su da bude popularna kao GTA ali nisu dobili ni delić toga. Tako da je DLC plan B.

Tacno tako, DLC mogu da naplate 20ak dolar, remake 50-60$. Ja bih oba uzeo bez razmisljanja.
Samo ne znam koliko zele da se cimaju oko DLC-a i remake keca ako smatraju da ne mogu da izmuzu kes iz online komponenti gde im je glavni priliv, plus RDR2 ne privlaci istu publiku kao i GTA -> sto znaci da mogu da ubrzaju release prvo za Bully 2 pa onda za novi GTA6. Mada novi GTA nece pre 2021 (ako dobijemo nove konzole zime 2020.)
 
RDR verovatno lezi starijoj gejmerskoj populaciji, tematski je dosta ozbiljnija - sto je meni licno veliki plus za razliku od GTA price.
A sto se GTA tice mislim da bi mi neki "novi" Vice City legao kao budali samar (kao i remake istog) - mada im je to verovatno i zicer uzeci u obzir art style igara poslednjih godina i klincadije koja se lozi na isti.
 
Da bi igrao DLC moraš da kupiš osnovnu verziju igre i samim tim poboljšavaš prodaju.

Lično mislim da će biti DLC-a jer su podbacili sa online komponentom, tj. očekivali su da bude popularna kao GTA ali nisu dobili ni delić toga. Tako da je DLC plan B.
Ljude koje nije privukla igra prvobitno, nece ni DLC privuci tako da sumnjam da sa istim mogu da poboljsaju prodaju. Osim ako nije neki lego kockice dlc pa igra postane zanimljiva novoj publici.
A sto se tice GTA mislim da ce biti moderno vreme. Jer danasnja publika trazi sarenilo koje se tesko uklapa u starija vremena. Traze se brza kola, cool avioni i mnogo nastavaka za oruzija. Da izdaju gta ko nekad na 2 godine pa i da covek ocekuje svasta. Ovako jednom u deceniji ne sme da bude kiks. Verovatno su odustali od varijante da taj buduci GTA izadje i na trenutnim konzolama te da uzmu duple pare. Zasto, verovatno jer ce hardverski biti dosta zahtevno za trenutne konzole. Vice city nece biti sigurno jer su rekli u nekom intervjuu da je majami zanimljiv samo u specificnom vremenskom periodu ('80) i da u sadasnjem vremenu ne bi imao mnogo smisla.
 
Upadam malo sa offtopic pitanjem, nemam PS4, prijatelj ima. Zelim da mu uzmem na poklon Red Dead Redemption 2 igru.

Gde uzeti najpovoljnije kod nas? Moze i KP varijanta ako je proverena :)

Hvala!
 
Možeš da mu kupiš i kodove za digitalnu kupovinu. U zavisnosti na kom regionu ima PSN, sada je 39$ na popustu na US, dok je 35£ na UK.

Ako je više za fizičku kopiju, na KP ima novih diskova za slične iznose. Mada ja sam više za digitalnu, naročito što gotovo sigurno neće prodavati kasnije.
 
Digitalno izdanje nije baš najsrećnije rešenje za poklon, tako da bih ti preporučio da se držiš fizičke kopije za ovu priliku.
Igru možeš kupiti i na KP, ali i u nekoj od specijalizovanih prodavnica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zašto da ne... mene fizičke kopije odbijaju jer:

* potreban je disk da pokreneš igru
* instalacija igre svakako zauzima mesto na HDD-u
* RDR2 se instalira i do sat vremena preko diska
* plus download update-a

Kao što rekoh, ovo komotno može kao gift card kupovinom dopune. Ja sam tako kupio par igara za drugare i sestrića, poklon kao poklon. Za fizičke kopije se radnje ne isplate, pa je najpovoljnije na KP.

MS/Xbox ima dobru opciju što može i sama igra da se kupi kao poklon.
 
Hvala na brzim odgovorima! Ja licno sam za digitalnu kupovinu, ali posto kupujem osobi koja se sa tim ne bi snasla verovatno, bice kupovina fizicke kopije.

Videh da igra dolazi na 2x BluRay diska, da li sam u pravu? :)
 
Da, tako je.
 
Jel moze neka preporuka (na pp naravno) za nekog proverenog na KP za to? :)

Ne mogu docekati igru za PC :)
 
U sustini za diskove, tesko da je neko neproveren. Platis pouzecem i miran si
 
Nazad
Vrh Dno