Šta je novo?

Vodeno SET Thermaltake Pacific R360

Arki

Cenjen
Učlanjen(a)
04.07.2012
Poruke
512
Poena
180
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel Core i9-11900k / Thermalright Turbo Right 360C
Matična ploča
Asus ROG Strix Z590-E Gaming
RAM
Corsair DDR4 Vengeance RGB PRO SL 2 x 16GB 3600Mhz
GPU
Msi Suprim X RTX 4090
Storage
WD Black SN770 Kingston NV1 1TB/Samsung 870 QVO 1TB/Samsung 850 EVO Basic 500Gb/OCZ Vetekx 1,2,3,4 120Gb
Zvuk
ASUS ROG Delta S
PSU
Seasonic Vertex GX 1200w
Kućište
ASUS ROG Strix Helios
Monitor
Asus ROG Swift PG279
Miš & tastatura
Asus ROG Gladius III AimPoint / Razer Huntsman V2
Ostale periferije
Sandberg Commander
Steam
ASUS GT-AX6000
Pristup internetu
  1. Optički internet
Sta mislite dali je Thermaltake Pacific R360 povoljno za 250Eur,
tip je samo Testirao i prodaje,mada videh da je prodajna Cena oko 400Eur.
neznam kave su Perfomanse u odnosu na EKWB i Alphacool.
 
Ok je za tu cifru, ali ne ocekuj da je u rangu EK kitova po performansama, jer je blok dosta losiji. Radijator ima malo losije performanse i ventilatori nisu neki, ali su tihi.
 
Ok je za tu cifru, ali ne ocekuj da je u rangu EK kitova po performansama, jer je blok dosta losiji. Radijator ima malo losije performanse i ventilatori nisu neki, ali su tihi.
Hvala za odgovor,ja sam pre par Meseca porucio bio EK-KIT X360 ali nisu imali na Lageru i odustao i jos uvek nemaju nista od EK,
jedino imaju na Lageru Alphacool NexXxoS Cool Answer 480 LT/ST za 200E, jedino sto je Radijator 30mm cinimi se da su bolji Radijatori od 45mm i 60mm.
 
Radijator u tom kitu je 40mm debljine, 17 FPI, aluminijumski(svega 451g) što je ogroman minus, CPU blok je prosečan. Jedino što vredi je D5 pumpa, ali 250e je dobra cena.
 
Nisam pogledao radijator detaljnije, dobar spot Kolose. Nikako ne uzimaj, miks aluminijuma i bakra = korozija u najavi.
 
Navodno ima neku Anti-Corrosion zaštitu, za materijal piše Aluminum Alloy. Sigurno ne može da se poredi sa bakarnim radijatorom od 1-1.5kg. Čak je i Alphacool ST30 360mm težak 970g, a ovaj TT samo 451, to sve govori.
 
Hvala vam za odgovore,nisam toliko pratio oko Vodenih pa nemam pojma kako sta,na ovaj sam naveo da je 30mm Radijator Alphacool NexXxoS Cool Answer 480 LT/ST i cena je 200e nov bacio oko na njega,ili
pak da cekam da dobiju EK?
 
Nazad
Vrh Dno