Šta je novo?

Pomozite mi kako se zove igra

Tako je, upravo to, Urban Chaos! Bravo, tnx!
 
Kako se zove igra, bila je na automatima krajem 80, Vozis malu formulu iz pticje perspektive po auto putu sa drugim automobilima. Mozes da skaces na njih ili da izbegavas rupe koju su na putu ili koje drugi automobili izbacuju. Oni hoce da te udare i nabace na ogradu. Karakteristicno da ima kao prepreka voda pa preskaces ili skocis sa strane na uzanu stazu. Imao sam ROM te igre na MAME al ko zna gde je to sad.
 
Der Schnitter Taj princip ali ispeglanija i bolja grafika od te. Kao da su na osnovu te igre posle izbacili ovu koju ja trazim.
 
Neka poređenja su bila uglavnom s ovom. Ako je Supermen učesnik, to je ova: :)

Ili pre ovo:
 
Poslednja izmena:
Mozes i fliper da igras preko emulatora, skini Future Pinball i nadji rom:

Zedpinball Physics 1.0: Mr. & Mrs. Pac-Man Pinball 1.2​

Da podsecanje bude kompletno :D


Real one:

Samo zvukove kad cujes....
 
Pokusacu da objasnim nekako...

Igra je starija, sa pocetka veka.
Vrlo moguce da u svom nazivu ima rec "miami".
Vrlo moguce da je glavni lik plav. Nesto kao Duke Nukem.

Glavni lik na pocetku igre ima pistolj uz sebe, i okolina je sa nekim kamionima, tako nesto. Iz drugog ili treceg lica je ja mislim.

Nazalost to je sve sto se secam. Pokusavao sam da je igram dva puta u to vreme, oba puta mi je pripadalo muka, ne zbog scena i slicno, prosto takav osecaj je izazivala posle par minuta. Kasnije sam citao o fenomenu te igre da odmah zaboli glava itd...

Bas bih voleo da neko zna o kojoj igri je rec.
 
C&C Renegade?:LOL: Fale detalji tipa u sadašnjosti, budućnosti, ime lika... Miami Vice možda, CSI Miami?
 
Занима ме назив једне игре за ПЦ, стара је неких 10 - 15 година. Нека пуцачина, сећам се да можеш да улазиш из канцеларије у канцеларију да се провлачиш кроз вентицацији. Један од ниво је у некој згради са пуно тих канцеларија.
Оно што ми је запало за за око је да кад уђеш у WC, поред шоље су три шкољке😀, као у филму Разбијач са Сталонеом.
 
Brate... Ukucaš "Game with 3 seashells" i ovo izleti među prvima.
Nisam nikad igrao ali mi interesantno bilo da potražim zbog 3 školjke, zbog Slaja naravno.;)
 
Куцао сам, али на српском.
"три шкољке игрица". 😀
Није ми баш енглески јача страна.

Пре два дана био филм на ТВ па се сетио.

Хвала обојици.
 
Da li neko zna kako se zove sleća igra:

Igrao sam je pre sigurno desetak godina (a možda i više) na PC-u, u suštini je mozgalica gde se lik/figura (ne sećam se šta je bilo) kreće po polju (obeleženo kockama) u kome se nalaze prepreke (rupe, zamke sa vatrom...) i postoje kutije za koje se sećam da se guraju i one blokiraju vatru, upadnu u vodu kako bi se preko nje prešlo... I tajming kretanja je imamo ulogu.
Igra je 3D, ali, koliko se sećam igralo se samo na tastaturi, kamera je bila fiksna.

Čini mi se da se igra zvala na W (u glavi mi je Wonderland, ali je ne nalazim pod tim imenom).

Jel ima neko ideju koja je ovo igra.
 
Da li je nekom možda poznato -

Igra je definitivno sa početka 2000ih - sredina 2000ih, mislim da ju je Nemački tim pravio, PC verzija.

Radnja igre je kao arena sa andjelom i djavolom koji idu po areni i otvaraju/zatvaraju portale (kao rupe) na zemlji i ujedno jure minione i ubacuju u te portale.

Čini mi se da je isometric view kamere bio.
 
Da li je nekom možda poznato -

Igra je definitivno sa početka 2000ih - sredina 2000ih, mislim da ju je Nemački tim pravio, PC verzija.

Radnja igre je kao arena sa andjelom i djavolom koji idu po areni i otvaraju/zatvaraju portale (kao rupe) na zemlji i ujedno jure minione i ubacuju u te portale.

Čini mi se da je isometric view kamere bio.
Meni na prvu na pamet pada Black & White
 
imam pitanje posto odavno ne pratim svjet igrica i tako da ne znam
Koja igrica ima da se prelazi tipa resident evil il sl
 
imam pitanje posto odavno ne pratim svjet igrica i tako da ne znam
Koja igrica ima da se prelazi tipa resident evil il sl
Imas Dead Island 1 i 2(zombi apokalipsa,nema zagonetki...) ,stare igre poput Dino Crysis 1 i 2(ne secam se da li ima zagonetki kao u RE) msm,Silent Hill ima dosta delova i posle 4-og...od RE serijala ne znam sta si igrao,imas redom sada..
Resident Evil Zero
Resident Evil 1
Resident Evil 2
Resident Evil 3
Resident Evil 4 HD
Resident Evil Code Veronica
Po meni,ovo jedino valja od RE...mada u prva 3 dela imas zagonetke,zezalice...ostalo samo run and shoot!
Pve rimejkove sam samo instalirao na KOMP ali iskreno,nije mi to ta draz kao orogonalni 1 Director's Cut,2,3...davno sam ih ograo mislim na PS3 sa emulatorom 👍👍👍👍
🫶
 
Vec dugo pokusavam da pronadjem igru kojoj ne znam naziv, pomagajte molim, navescu sve cega se secam:

  • nesto kao time management (mozda malo lici i na Settlerse)
  • radnja je na ostrvu, pogled iz pticje perspektive
  • u vrhu ekrana je Brod kojim su akteri dosli (mozda su bili gusari ne secam se)
  • u igri su gradjene razne gradjevine poput baraka (davali ljudstvo), bilo je drvoseca koje su sekle drva, neko je skupljao bobice, ...
  • u igri je bila mini igra, nesto kao AngryBirds samo sa dva broda ok kojih je jedan bio piratski cini mi se
  • cini mi se da je brod popravljan to je bio cilj valjda
  • igra je stajala na CD (mozda nije bio ceo popunjen)

pomagajte izludeh al ne mogu da se setim imena
hvala
 
Nazad
Vrh Dno