Šta je novo?

Pomozite mi kako se zove igra

txe naćoz !

važi, bate! samo da znaš da pijem ka magarac
 
e kad smo kod ovih nindzi da li se neko seca bilo je na onos fus segi, isto ko nindza samo bukvalno skace 100x vise i cickica je upola velicine, ne znam da li je nivo beskonacan ili kako al mislim da je pozadina bila neko suma ili tako nesto
 
Auu koliko smo ovo igrali, kao i boogermana sto gadja slinama :)
3f3260ae76ba59992ca2ee1e2e852682.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
jeste ja mislim da je to :) samo sto je u mom secanju bilo malo drugacije mozda ima drugi deo :), hvala
 
Igrao sam je pre 10-15god otprilike, ti si kao u tenku i imas da biras npr top, pusku i okreces se 360°, a vojnici skacu sa padobranom i ti moras sve da ih ubijes, i kako prolazi vreme sve ih vise ima, i tenkovi posle nekog vremena naidju, ne mogu da se setim kako se zove igricu, a treba mi [emoji16][emoji23]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Da nije BEACH HEAD?
 
To je to brate, hvala puno [emoji4] Beach head 2002 [emoji16]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Ako može pomoć oko naziva igrice, igrao sam je otprilike u periodu 2006-7. Radi se o igrici gde vozite policijski auto i jurite kradljivce u njihovim automobilima. Koliko se sećam prvo je trebalo da se neki auto skenira i onda kreće jurnjava ako se prikaže neki naziv iznad auta koji ukazuje da je u pitanju lopov (sećam se da se reč smuggler ponekad ispisivala), policijska auta su mogla da se biraju iz nekoliko evropskih zemalja, sećam se nemačkih i francuskih, nisam siguran koja su još bila dostupna. Guglao sam i iznenadio se kad na kraju ništa nisam uspeo da nađem. Nadam se da nisam jedini koji je izgubio sate i sate uz ovu igricu i da će se neko setiti tačnog naziva 🙂
 

Pursuit Force?

 
ovo mozda?

 
Igrica pronađena ! Nekim čudom sam naleteo na jedan snimak iz čak 2006 godine, skrolujući skoro 10 min kroz snimke na yt i odmah prepoznao igricu, naravno uz jak udar nostalgije. Izvinjavam se što sam gore napisao da nije bilo elemenata pucačine, tu sam pogrešio ali davno je to bilo kad sam ovo igrao. :D
Hvala svima koji su probali da pomognu u pronalasku naziva.

Naziv igrice je London Racer: Police Madness. Gameplay
 
Igrao sam je pre 10-15god otprilike, ti si kao u tenku i imas da biras npr top, pusku i okreces se 360°, a vojnici skacu sa padobranom i ti moras sve da ih ubijes, i kako prolazi vreme sve ih vise ima, i tenkovi posle nekog vremena naidju, ne mogu da se setim kako se zove igricu, a treba mi [emoji16][emoji23]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
Mozda mislis na Metal Slug
 
Igrica pronađena ! Nekim čudom sam naleteo na jedan snimak iz čak 2006 godine, skrolujući skoro 10 min kroz snimke na yt i odmah prepoznao igricu, naravno uz jak udar nostalgije. Izvinjavam se što sam gore napisao da nije bilo elemenata pucačine, tu sam pogrešio ali davno je to bilo kad sam ovo igrao. :D
Hvala svima koji su probali da pomognu u pronalasku naziva.

Naziv igrice je London Racer: Police Madness. Gameplay
igrana nekad,taman si i mene sada podsetio
 
Pitanje
Igrao sam negde između 2002 i 2004 te
dešava se na brodu, horor je postavka glavni lik je u crvenom prsluku, prilično mračna igra stalno si u nekom mraku

seća li se neko kako se zove?
 
Pitanje
Igrao sam negde između 2002 i 2004 te
dešava se na brodu, horor je postavka glavni lik je u crvenom prsluku, prilično mračna igra stalno si u nekom mraku

seća li se neko kako se zove?
Cold Fear
 
Ajd da pokušam i ja.
U pitanju je sidescroll tabačina, igrao sam je krajem 90ih na PCu, CD artwork je imao neku tetu sa pozamašnim grudima u plavom i još neke likove kao grupna slika.
Mislim da su modeli bili 3D dok je pozadina 2D. Stekao sam utisak da je igra lošija kopija Streets of Rage/Final Fight.
 
Da li neko mozda moze da se seti kako bi se zvala sledeca igra po opisu…?
Igrao sam je tipa izmedju 2000-2004 godine. Igra je iz treceg lica, kontrolisemo zenskog aktera. Ona je kao neki specijalac, policajac, tako nesto… znaci tabanje nekih losih likova. i sve se odvija po gradu, znaci urbano, i koliko se secam uvek je mrak (mozda gresim).
Ono sto je glavni hint, je to sto po gradu svuda ima toliko opalog lisca, da biva
noseno na sve strane, kako se krecemo i kako duva neki vetar. To je ono najkarakteristicnije za tu igru, brdo lisca koje pada i koje je vec opalo.

Hvala :)


Edit: upravo nasao URBAN CHAOS
 
Poslednja izmena:
Ne znam sad za lisce, ali ovo ostalo odgovara opisu kao ONI.

 
Nazad
Vrh Dno