Šta je novo?

Pomozite mi kako se zove igra

malibudo

Poštovan
Učlanjen(a)
05.03.2016
Poruke
105
Poena
70
E ovako igre se jako malo secam igra je tip 2007 2006 e ovako ono sto se secam je da preziveo sam brodolom budite se na ostrvu sa majmunima borite se sa njima znam kako zvuci :) tu gde sam ja stigo skoro pocetak igre e ovako znam da tipa na ctrl ili taj fazon transformisem se u fazon visokog lika sa sesirom tipa misija mi je da nadjem ogromnu krabu kao bossa znam da moze da se prolazi kroz neke portale koji su fazon kao leveli samo sto moze da se udje kad god hocete stvarno neznam kako da objasnim bolje bio sam klinac nista nisam razumeo ali mislim da u imenu ima buster busted taj fazon avanturisticka je igra iz treceg lica
 
King kong

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Pirates: Legend of the Black Buccaneer
 
Kako se zvala ona igra 2004-2006 gde letis avionima iz drugog svetskog rata, imas misije gde gadjas druge avione, a ima i misija gde bombardujes mesta?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Jeste bila je i za PC, probao sam je na tipa mozda 15 minuta tad. :) Ali svejedno good find.

A za avione mozda mislis na Blazing Angels ili Heroes of the Pacific?
 
naso je jedva skinuo e sta su igre bile 85mb zauzima :) a ne ove danas 100gb
 
Call of duty

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
@sebekkg

IL-2 Sturmovik: 1946 ?
 
Poslednja izmena:
treba pinovati jednu ovakvu temu gde cemo pomagati jedni drugima da se prisetimo imena igara koja smo zaboravili...
 
Ajde onda i ja da pitam :d

Igrao sam je pre sigurno 10+ godina, mozda i vise - neka matora DOS igra ili tako nesto - neki lik koji je go osim drvenog bureta koje nosi kao neku haljinicu ide levo-desno i skuplja u bure neka cuda koja padaju sa neba - e sad sta je padalo pojma nemam. Vec par godina pokusavam da se setim nesto vise o igri ali samo mi je ta slika ostala u glavi.
 
Ima tema na forumu sveta kompjutera, ljudi su izbacivali opise igara koje su igrali na spectrumu i naravno dobijali odgovore kako se igre zovu.
 
Ovu igru sam igrao u vreme bombardovanja cini mi se, u eri pentiuma 486.
Trka je u pitanju, nesto slicno danasnjem Trackmania.
Ako se ne varam bila su 4 tipa vozila. Neki brzi, neki jaci, neki agilniji itd... Bilo je 16 vozila ukupno u trci ako se ne varam, a mape su stalno bile sa nekim skakanjem, uvrtanjem, twist-delovima itd.
Svaki put prilikom sudara sa ostalim vozilima ostecenje je bilo obavezno, kao i prilikom skakanja po mapi. Narocito ako se ne "sleti" idealno na sva 4 tocka. Tako da je pit-stop bio obavezan svaka 2-3 kruga. Ponekad se igra zavrsavala tako sto unistim sva ostala vozila. :D
Moze li neko da se seti kako se ova igra zove ?

EDIT: Nasao sam sad, slucajno :D U pitanju je Fatal Racing / Whiplash.
 
Poslednja izmena:
Ako neko meni moze da pomogne.
Radi se o igri, gdje imam karte, koje stavljam na teren i izlaze cudovista i bore se sa protivnickim. Ne yugioh i slicno, nego u smislu dota 2.
Kontrolisem cudovista sve dok ne unistim protivnike. Secam se da je bila besplatna, pa je bila ukinuta jos pre oko 4,5 god, mozda i vise.
Dali neko ima neku ideju?
 
Radnja je sledeca - valjda je izvrsena invazija na SAD i glavni protagonista je dio nekog underground pokreta, trece lice, msm da je pucacina...

I vecinom se kroz levele napreduje spustanjem kroz sahtove, any bells? :)
 
^ Freedom Fighters

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Haha, skoro pa deceniju i po ne mogu da se sjetim... Hvala, zivio!
 
Vrhunska igra!
 
Videh ovu temu pa reko da pitam i ja za jednu igru koju sam davno igrao (mozda negde 2003-2004) a nikako da se setim imena :D Uglavnom igra je japanska koliko se secam, kad se pokrece igra ima neki uvodni film kako su je programeri razvijali u kojem jedan developer ima onu masku "SCREAM" (ni u jednoj drugoj igri nisam video tako nesto). Glavni lik u igri ima mac i ubija skelete neke, a igra pocinje koliko se secam u nekoj pecini ili tako nesto. Preglupo sam je opisao al to je jedino cega se secam. Kucao sam na guglu razne gluposti medjutim nikako da je nadjem :d :d
 
Poslednja izmena:
Da nije Die by the sword? Ne secam se uvoda, ali mislim da ima ubijanja kostura u pecini.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da nije Die by the sword? Ne secam se uvoda, ali mislim da ima ubijanja kostura u pecini.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Sad sam kucao na yt i nije to ta. Koliko se secam naziv igre je kratak i japanski a mislim i da pocinje sa "T" ili "K":D. Bas me nervira kako ne mogu da nadjem nikako a nalazio sam mnogo vece gluposti prelako, bas nebitna stvar al nervira ozbiljno :smash:
 
Poslednja izmena:
Radnja je sledeca - valjda je izvrsena invazija na SAD i glavni protagonista je dio nekog underground pokreta, trece lice, msm da je pucacina...
I vecinom se kroz levele napreduje spustanjem kroz sahtove, any bells? :)
^ Freedom Fighters

I dan danas imam ISO u kompu. Mogu da je igram svaki dan.
Obožavam je!!!

Aj meni mala pomoć....


Sećam se neke igre tamo negde iz 2003-2004....otprilike....
Igra je od onih manjih do 80-90MB....

Prvo lice, imaš nekakav top.....sediš u onom "gnezdu" a preko brda nailazi vojska, što pešadija, što artiljerija...
Pucaš i gaziš ih kao mrave.

To je cela igra.
Bukvalno.
Ali neverovatno gotivna za lelujanje mozga.
 
^ Beach Head 2000 ?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
neka preporuka za open world voznju?gta mape vise znam napamet,driver SF isto a i nisam lud za mapom...singlplejer,bez trkanja,ogranicenja na mapi,bukvalno morrowind sa kolima mi treba.gas na triggeru dzojstika takodje obavezan. :)
 
Nazad
Vrh Dno