Šta je novo?

da li sam ubio slushke od iphonea?

oogabooga

Čuven
Učlanjen(a)
20.10.2003
Poruke
2,883
Poena
690
pre neki dan sam slushke od SE malo presao sa onim stapicem sa ciscenje usiju (naravno, sa mekim delom gde je vata), i od onda na najvecem otvoru vise nemam zvuka...... tojest nemam vise visokih tonova.... jel moguce da sam ih ubio sa tim stapicem? neki savet, sta da radim? ili da ih bacim?
hvala
 
Нема шансе... Вјероватно коинциденција. Једини ско си јако притискао?
 
nemam pojma, ali cinjenica je da visoki tonovi vise ne rade, probao i na macbook da ih kacim, isto se desava
 
Poslednja izmena:
Verovatno ti je ostala vata u slušalici. Probaj da isčačkas nekom tankom iglom. Naravno, pazi da ne probijes membranu.
 
Proveri i ulaz u telefon da nije u njoj ostalo neke vate ili prasine. Procackaj tu rupu nekom iglom i produvaj.
To se meni desavalo a simptomi su bili da se nesto culo ali je falio odredjeni deo zvucnog spektra i nisu radile kontrole za hands-free koje su bile na sluskama.
 
Jel si cistio samo vatom ili si stavljao nesto na nju,alkohol mozda ili nesto slicno?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ma samo vatom, i gledam nema nista na mrezici, ali definitivno iz tog najveceg otvora vise ne dolazi zvuk.....a nije do ulaza na telefonu, jer sam ih probao i na macbook-u i isto se desava
 
Nazad
Vrh Dno