Šta je novo?

Far Cry 5

Upravo tako. AC serijal je najbolji primer. Kad su pukli sa Syndicate-om, prvo smo dobili AC igru na dve godine, umesto svake, plus je to licilo na nesto, msm naravno na Origins. Nista specijalno ali ok. Odnosno sa Syndicate-om ih je samo sacekalo ono sto su sami sebi napravili sa Unity djubreom, u poredjenju sa njim Syndicate je jos i dobar....
 
I kakvi su utisci za hillbilly hunting simulator 2018?
Kapiram da je za dobar deo 'merikanaca ovakva igra vlažan san - ali jesu li makar napravili pomaka i potrudili se oko priče (I neotključavanje tornjeva) ili je u pitanju još jedan reskin trojke?

Lično ne znam, ali debeli Džimi, u koga se mnogi kunu ovde, praktično se izvinjava, i sebi i ostalima... zato što mu se igra sviđa :D

 
Poslednja izmena:
I FPS tata je zadovoljan igrom...

[YOUTUBE]NDtD6a_J6Xg[/YOUTUBE]

Kako da embedujem yt video? Tag ne radi ni sa url-om ni sa kodom videa? :)
 
Poslednja izmena:
Lično ne znam, ali debeli Džimi, u koga se mnogi kunu ovde, praktično se izvinjava, i sebi i ostalima... zato što mu se igra sviđa :D

Nisam ispratio do sada ni jedan review, ali preptpostavljam da se "digla prasina" zbog setting-a koji je amerima legao kao 1 na 10, verovatno prvi put mogu da se "asociraju" sa FC fransizom...

Bas zbog pozitivnih reakcija o kojima pricate i pitam - jesu li se makar malo potrudili oko necega (citaj: doslo iz pozadine u tikve i promenili izlizanu formulu) ili je i dalje reskin?

Ja tipujem na ovo drugo, samo sto je "hillbilly open season" > "metroseksualac u azijskoj vukojeb***"... " 'cause it's made in 'murica, boi!"

Nista onda, sacekati da talog slegne i ljudi sjasu sa hipi talasa pa onda da bacim pogled... :d
 
Koliko vidim,nema tu bas neke velike razlike izmedju trojke,cetvorke i ovoga.Naravno,petica je sve digla na mnogo veci nivo,sto se i ocekivalo.

Grafika je bombona,eksplozije su uzivancija za gledati,ali tako je bilo i u prethodnim nastavcima.Ovo je po meni trojka na steroidima.
Prebogata igra na ogromnim mapama,mozes istrazivati danima (sve sto igra nudi) i opet neces sve pronaci.Zato su mi se i svidele i trojka i cetvorka.Verujem da me ni petica nece razocarati.I cudi me trenutni hajp za ovom igrom,a prethodni nastavci su bili pljuvani,a sustinski se radi o jako slicnim igrama.
 
Ispade FC2 dosta napredniji :)
 
1998-2008, napredak kao da ih deli 20 godina. 2008-2018, kao da su prosle 3 (cast izuzecima).

edit: Interakcija NPCeva u FC2 me je toliko odusevila da sam morao da okacim svoj prvi YT video. :)

 
Poslednja izmena:
Far Cry 2 je bio poslednji koji sam odigrao. 3ci sam dao šansu ali avaj... nije me zanimalo da je odigram. Ostalo nisam hteo ni da probam. Ovaj možda budem isprobao, premda čim sam video ovo nakaradno markiranje protivnika crvenom bojom i to tako da ih vidiš kroz tarabe i kuće, iz momenta sam izgubio volju za igranjem. Inače razlog zbog koga sam odigrao 2ku do kraja iako mi se priča nije dopadala uopšte, je bio taj što su neke stvari zbilja bile dobro napravljene kao uostalom i fizika koja je bila na visokom nivou za to vreme i to se lepo vidi iz ovog videa gore koji je okačio Gdin_M. Koliko vidim 5ca koristi isto Dunia engine ali kako stvari stoje bez pola elemenata koje je imala dvojka. Moram priznati da je meni tada bilo zbilja zanimljivo da se igram u tom endžinu, pa sam ubrzo bio izradio i jednu MP mapu koja mislim da još uvek može da se nađe negde na Mod DB-u. Premda, kao što sam već rekao, osim prvog dela koji je zbilja bio originalan u svemu, ovo sve ostalo je manje-više teška boranija. :smoke:
 
Zaboravih, može li se u FC isključiti ovo da se protivnici vide kroz zidove?
 
Hahaha,ja jutros "pljuno" 50 jura!Rekoh sam sebi nece ovo skoro....:)
 
2560x1440p igra leti kod mene na ultra, mogu reci da prelepo izgleda i ima korektan smek, nekako mi ima vise ljubavi nego fc4...
 
ja je posle 2-3 sata obrisao. nije uspela bilo cime da me privuce. legendarni kec je najbolji i moze da prodje trojka, sve ostalo je tuga. sva sreca pa za 4 dana izlazi god of war da odigram nesto normalno jer ce i konzola da mi zapekne.
 
Kako je optimizovan?jel mogu sa 1gb gtx 750 da je pokrenem?
 
Poslednja izmena:
Meni je ovo zanimljivo skroz, za opuštanje, lepo izgleda, super optimizovano.
 
Instalirao sam i utisci su dobri. Ultra i High detalji. Zanimljiva priča.

Treba koristiti aktivnosti sa strane - lov, ribolov, pepper stashes i slične, da bi što brže napredovali.

Prilično me nervira automatsko prebacivanje na glavnu misiju, kada ono počne da mu se muti razum i odjednom ga prebaci kilometrima daleko u neku glavnu misiju. :)
 
joj boze sta je sa optimizacijom znaci 2gb vrama unapred pa onda biraj podesavanje jos igram na retardiranoj 1366x768 sta znaci sad ce da gledaju po min requiements i recomended pa ako imas imas ako ne ko te sisa
 
joj boze sta je sa optimizacijom znaci 2gb vrama unapred pa onda biraj podesavanje jos igram na retardiranoj 1366x768 sta znaci sad ce da gledaju po min requiements i recomended pa ako imas imas ako ne ko te sisa

Pa vreme je da se modernizuje hardver a ne da ocekujes da ti hardver star 5 godina tera najnoviju igru. Igraj igre spram svog hardvera a ne prema svojim zeljama.
 
Mašina iz potpisa. Da li zna neko kako da rešim ovo ?
Bez naslova.jpg
 
Mašina iz potpisa. Da li zna neko kako da rešim ovo ?
Pogledajte prilog 249758

Nemam pojma. Ja imam ASUS ROGA, kupljen pre skoro 4.5 godine koji je tada placen 160.000 dinara i koji i dan danas krcka sve sto mu ubacim, nijedan problem i na njemu WIN 8.1. Ne kapiram sta se ljudi desava na vasim masinama i sta radite sa njima da vam pola stvari ne radi, a nacitao sam se svakakvih stvari ovde na forumu. :trust::trust::trust::trust::trust::trust::trust::trust:
 
Poslednja izmena:
Ok, pohvalio si se...
 
Nadji bolju terapiju (lekic) ili ti anti virus povuce neki fajl.
 
Poslednja izmena:
Pa vreme je da se modernizuje hardver a ne da ocekujes da ti hardver star 5 godina tera najnoviju igru. Igraj igre spram svog hardvera a ne prema svojim zeljama.
Realno.
Ne secam se kada je izasla bolje optimizovana igra od FC5, ja sam prijatno iznenadjen.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno