Šta je novo?

Far Cry 5

Je l' se meni cini ili nisu prikazali premazanu grafiku nego ovaj horor? :D 2018-ta a grafika kao iz 2010-te, damn...
 


FEAR NOT! Sad ce doci "WE WUZ KANGZ", feministkinje i race-mixed homici da nas spasu od zlih religioznih fanatika u ime liberalizma i LJUCKIH PRAVA i sve to u prekopiranom gameplayu i grafici kao i u prethodnih nekoliko delova...

Ovaj trailer zahteva dugotrajno i podrobno odsedanje na wc solji, uz dobru dozu prdenja. Oprostite, odoh do kupatila... :D:d:D
 
Poslednja izmena:
@Vuk_ samo fali obris narandzaste kose od PreCednika Trumpa koji sve ovo podrzava. :)
Jedno je sigurno muzicka podloga ce biti najjaca ikad.
 
Ovo vise uopste nije Far Cry niti ima ikakve veze sa Far Cry. Samo se slepa na staro ime
 
Izgleda odlicno na trejlerima.
Valjda ce i gameplay biti dobar kao i grafika.
 
Hahaha al su **rali logo. :)
 
Meni i ovo pored, Assassins Creed Origins-a deluje ocajno. Uspeli su da upropaste sve dobre serijale sto su imali. Zadnji dobar FC je bio trojka, cetvorka je bila mlaka kopija trojke koju je posle trojke bilo mucno igrati, a o Primal-u i ne vredi trositi reci koliko je ocajan.
Grafika je losa za 2017 godinu, vegetacija i eksplozije nisu napredovale od Far Cry 3.
Jos su sad ubacili i kera kojim upravljate kao robotom, ne znam sto forsiraju te nerealne interakcije sa zivotinjama, u AC-u orao glumi drona :smoke:.
Sve cine samo da se decurlija popali, budzi se bespotreno gameplay i dodaju neke gluposti a sve to gubi smisao kad ce prica biti malki i traljavi klise.
Ubisoft podbacio i ove godine kao i proslih 4-5, nista novo.
 
Poslednja izmena:
Kad videh u AC eagle dron kao i gameplay,momentalna odluka da se nece igrati...

Ovde mi bilo super kada saljes snajpersitu na high point da ti cuva ledja,ajd pas jos nekako ali avion dvokrilac sa homing missile forama i sl... klinci ce je obozavati...
 
Ubisoft podbacio i ove godine kao i proslih 4-5, nista novo.

Rainbow Six Siege je trenutno najkvalitetnija timski orijentisana pucačina, For Honor je takođe odlična igra. Ako pratiš isključivo FC i AC naravno da nećeš videti ništa novo, a novog i kvalitetnog sigurno imaju :)
 
Rainbow Six Siege je trenutno najkvalitetnija timski orijentisana pucačina, For Honor je takođe odlična igra. Ako pratiš isključivo FC i AC naravno da nećeš videti ništa novo, a novog i kvalitetnog sigurno imaju :)

Ako si procitao post dobro, video si da sam najvise kritikovao kako su upropastili njihove najbolje serijale a to su AC i FC.
Rainnow Six Saige sam igrao nesto malo, ok deluje.
For Honor nisam, ali sam gledao dosta klipova, i cini mi se isto ok ali nista vise od toga.
Sve su to Multiplayer naslovi, strogo orjentisani timski, a iskreno mnogo ljudi zamara i nemaju vremena da uce igru i nesto mnogo taktiziraju sa kolegama, pogotovo mi stariji. Klnici koji sede kuci, nista ne rade i svakako imaju slobodnog vrmena na pretek, pa sto ga ne bi trosili na For Honor i slicno, i onako se sve vise prave igre za njih, a nas "ozbiljnije" igrace ko sisa...
AC i FC su pre svega bili, jako kvalitetni i veoma zabavni naslovi iskljucivo za singl player, to su bile igre za koje odvojis jedan vikend ili bilo koji slobodan dan-dva, zabodes na komp dok ne predjes i onda si pod utiskom koliko je dobro. To su bile igre za razonodu i uzivanje, a ove danasnje igre koje ti pominjes zahtevaju mnogo svega, da bi se u njima istinski uzivalo :) :wave:
 
Poslednja izmena:
Rainbow Six Siege je trenutno najkvalitetnija timski orijentisana pucačina, For Honor je takođe odlična igra. Ako pratiš isključivo FC i AC naravno da nećeš videti ništa novo, a novog i kvalitetnog sigurno imaju :)

Multiplayer?

Ramo ajde budi ozbiljan :)
 
Multiplayer?

Ramo ajde budi ozbiljan :)

Čovek je lepo primetio. Ubi Soft je trenutno više fokusiran na Multiplayer naslove. Ni meni se to ne dopada pošto preferiram SP igre ali je to tako.

Inače što se mene tiče kad je reč o ovoj igri, postoji samo Far Cry a ovo posle su listom sve propali pokušaji i bolje da su to nazvali nekim drugim imenom. Korektnije bi bilo prema originalu koji je zbilja imao duha i bio nešto posebno naročito u to vreme kada se pojavio. Ne kažem da su morali da se drže originalnog junaka iz prvog dela, ali je to trebalo da bude ono što je bio prvi deo, znači mešavina fantastike i open world shooter-a začinjen mističnim ambijentom i isto takvim likovima. Prvi deo je imao posebnu težinu jer je imao sve te elemente uz fino dozirane obrte unutar priče. Uostalom i sam kraj nagoveštava da priča nije zaokružena i da će potencijalnog nastavka biti. Nastavka je bilo ali nažalost samo po naslovu i ništa više, a realno priča sa mutogenom je mogla da ode korak dalje u nekoj novoj igri, koja je mogla biti smeštena na novoj lokaciji i sa novim likovima. Nadam se da će se neko ko radi na ovom naslovu dosetiti toga u dogledno vreme. Sve u svemu ova franšiza zaslužuje jedan dobar reboot. ,)
 
Poslednja izmena:
Čovek je lepo primetio. Ubi Soft je trenutno više fokusiran na Multiplayer naslove. Ni meni se to ne dopada pošto preferiram SP igre ali je to tako.

Inače što se mene tiče kad je reč o ovoj igri, postoji samo Far Cry a ovo posle su listom sve propali pokušaji i bolje da su to nazvali nekim drugim imenom. Korektnije bi bilo prema originalu koji je zbilja imao duha i bio nešto posebno naročito u to vreme kada se pojavio. Ne kažem da su morali da se drže originalnog junaka iz prvog dela, ali je to trebalo da bude ono što je bio prvi deo, znači mešavina fantastike i open world shooter-a začinjen mističnim ambijentom i isto takvim likovima. Prvi deo je imao posebnu težinu jer je imao sve te elemente uz fino dozirane obrte unutar priče. Uostalom i sam kraj nagoveštava da priča nije zaokružena i da će potencijalnog nastavka biti. Nastavka je bilo ali nažalost samo po naslovu i ništa više, a realno priča sa mutogenom je mogla da ode korak dalje u nekoj novoj igri, koja je mogla biti smeštena na novoj lokaciji i sa novim likovima. Nadam se da će se neko ko radi na ovom naslovu dosetiti toga u dogledno vreme. Sve u svemu ova franšiza zaslužuje jedan dobar reboot. ,)



+1
 
Cudi me da nisu izabrali za lokaciju Juznu Ameriku, dzungla Amazona, pustinja Atakama, snezni Andi i Pacifik s jedne i Atlantik s druge strane, plus karteli droge....milion opcija za zaplet i grafika za uzivanje....Kontam da su hteli da naprave odmak od Wildlandsa
 




Sve je isto, samo se ''skinovi''/mape menjaju :d
 
ovo je izaslo imamo i prve rewiewe ocene oko 8, ono sto ja vidim je novi dlc od strane FC5, samo druge boje :D
 
Bukvalno. Ali igraću, jer sam licimur. To mu dođe onaj guilty pleasure.
 
Mene bi bilo sramota da svake godine izbacujem istu igru sa promenjenim skinovima ali izgleda da biznismene za to zabole patka.

Za kvalitetno SP AAA iskustvo na PC-u ostao nam je samo CD Projekt Red.
 
Mene bi bilo sramota da svake godine izbacujem istu igru sa promenjenim skinovima ali izgleda da biznismene za to zabole patka.

Za kvalitetno SP AAA iskustvo na PC-u ostao nam je samo CD Projekt Red.

I oni su menjali rukovodstvo, mozda su otisli na dark side
 
Je li ovo novo ostrvo za FC4? :)
 
I kakvi su utisci za hillbilly hunting simulator 2018?
Kapiram da je za dobar deo 'merikanaca ovakva igra vlažan san - ali jesu li makar napravili pomaka i potrudili se oko priče (I neotključavanje tornjeva) ili je u pitanju još jedan reskin trojke?
 
^
Šta ti misliš? :smoke:,):banana::guitar:

Promeniće nešto tek kad budu smanjili drastično broj prodatih primeraka.
 
Nazad
Vrh Dno