Šta je novo?

Far Cry 5

gorgilije

Čuven
Učlanjen(a)
05.03.2009
Poruke
3,675
Poena
845
C_9d0StUQAEl-VZ.png:large



Zvanicno je potvrdjeno,izlazi u martu 2018.

https://www.gamespot.com/articles/far-cry-5-officially-confirmed/1100-6450079/
 
Valjda ce da donese nesto novo, a ne isto staro prekopirano cudo sa zamucenom grafikom.. Makar da prica bude dobra.
 
Dobar je samo i jedino prvi i originalni. Ostalo je šrafljenje matica u savani i pravljenje novčanika od kože kazuara. Da ne upotrebim neku grublju reč.
 
U 4. je muzika bila ok, znao sam da zabodem na obroncima planine i blenem u daljinu, čist zen.
Ali da je reciklaža, jeste, bar je open world pa ima lutanja.
Realno, nema veze sa prvim delom, sem imena.
Mada je prvi deo ostavio mogućnost pravog nastavka, šteta što se to nije desilo...
 
Kako furaju isti fazon klipova i trailera, a kada izadje igra, bice svi vec znamo sta. :D

Downgrade da bi furalo sve na 22 fpsa na konzolama.
 
I naravno, u skladu sa modernim LGBT/neo-liberal pravilima, sve sto dolazi sa juga i nosi zastavu kopnfederacije je "ultimativno zlo". Ne sumnjam da ce glavni negativac biti rasista, homofob i religiozni fanatik, jer zaboga, kako drugacije predstaviti coveka iz Dixielanda... :/
 
hipster's wet dream
 
Ubisoft pravi manje vise jednu te istu igru godinama a postavka je samo kako im se cefne i kako se vuku trendovi... da budem iskren odavno nemam nikakvu zelju da igram njihove (main) igre sem ako nije nesto malo drugacije kao sto je Siege, sve ovo ostalo mi je isti "open world", tornjevi, "kvestovi", crafting, grinding, vecito budzenje svega i svacega, bukvalno mi je sve na isti kalup samo druga postavka. Da li je trece, prvo lice, sadasnji ili praistoriski period, USA, Bolivija ili Tibet skoro pa ispadne manje vise nebitno.
 
I naravno, u skladu sa modernim LGBT/neo-liberal pravilima, sve sto dolazi sa juga i nosi zastavu kopnfederacije je "ultimativno zlo". Ne sumnjam da ce glavni negativac biti rasista, homofob i religiozni fanatik, jer zaboga, kako drugacije predstaviti coveka iz Dixielanda... :/


Jos samo da glavni protagonista bude neka nacionalna manjina i to je to, full package (zna se koja uvek ima prednost).
 
Poslednja izmena:
Ovakvom postavkom ubijaju više muva odjednom. Biće apsolutni hit u Americi. Igraće redneci iako ih igra proziva, nema veze, njihova kultura je okosnica igre nebitno u kakvom svetlu je predstavljena. Igraće svi ostali jer su redneci bad guys. Veoma mudar izbor od strane Ubisofta.

Priča je ista kao i ranije, negde u američkoj zabiti religiozni fanatik, priest-overlord naoružava lokalnu komunu redneka i ima plan da osvoju Ameriku. Skoro kao scenario za film The Postman :d
 
Meni ovo nekako ima slican "filing za osecaj" kao FC3.Samo sto ne rokas obojene,nego tetovirane,bradate belce.:D
 
I naravno, u skladu sa modernim LGBT/neo-liberal pravilima, sve sto dolazi sa juga i nosi zastavu kopnfederacije je "ultimativno zlo". Ne sumnjam da ce glavni negativac biti rasista, homofob i religiozni fanatik, jer zaboga, kako drugacije predstaviti coveka iz Dixielanda... :/
Danas samo nenormalni i vitlaju zastavom konfederacije, bez obzira na to kakva bila realna istorijska pozadina iza nje. :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Svako ko maše bilo kojom zastavom, pa makar ona bila i zvanična državna zastava :d

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
:d
 

Prilozi

  • DAmqDvdXYAEAwE2.jpg largec.jpg
    DAmqDvdXYAEAwE2.jpg largec.jpg
    543.9 KB · Pregleda: 260
Jos samo da glavni protagonista bude neka nacionalna manjina i to je to, full package (zna se koja uvek ima prednost).

Ako ne bude "we wuz kangz", onda ce sigurno biti neki race mixed biseksualac sa militantnom "LJUCKA PRAVA" filozofijom. SJW's rejoice! :d
 
Meni je Ubisoft sada pod velikim znakom pitanja sto se igara tice. Sto se ovoga tice, mozda gresim ali osecam da ce biti premazani Wildlands samo u drugom okruzenju jer tako su radili do sada, ne vidim razlog da se sad opamete i pocnu da prave 'prave' igre. AC Egipat ili kako vec bice ok, tu igru gura prica, kakva takva, ostalo je sve uglavnom isto. Crew 2 guraju kada i novi NFS, jedva cekam da vidim sta oba nude, ali vec godinama NFS failuje, ne ocekujem puno, Crew mislim da ce biti osrednja igra za neko ubijanje vremena. Prvi deo je toliko hajpovan, a u stvari svi znamo..

Zivim u nadi, i ako me iznenade, rado cu im dati novac posle vec malo vece pauze. :)
 
^ A sta to fali njima ne razumem? Imaju odlicne igre pocev od Rainbow Six Siege, Division. Pratim ovaj forum vec 4godine I uvek ali uvek tako pocnete da lupate gluposti a jos nista nisu izbacili niti su pokazali.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Nema vise tapire da kokam i pravim pederuse ?...oh well
Sace progonimo hilbili sektase (izvalite koliko ova krstaca na zastavi i crkvi potseca na sajentoloski krst) a u pauzi rokanja po planini berem cvece i lovim grizlija od koga pravim drogu. Jos da mi protagonista bude neki mladi (i hrabri) transrodni crnac ili Paris Hilton i zabava zagarantovana.
10/10

X4pGaHI.gif
 
Ubisoft ce jos malo pa da padne pod Vivendi.
Ovaj setting u FC5, mi se nimalo ne dopada. Mnogo guraju taj neki hipsteraj, kai u Watch Dogs 2, katastrofa.
 
Pa da stave nesto tipa kao Black Panthers za glavne zlikovce, obesili bi ih sve kolektivno u sred Harlema.
 
Nazad
Vrh Dno