Šta je novo?

Problem benq xl2411z i colour profil

pilauda

Čuven
Učlanjen(a)
13.10.2003
Poruke
2,729
Poena
705
Moja oprema  
CPU & Cooler
i5-12400F & be quiet! Pure Rock 2 Black
Matična ploča
Asus TUF GAMING B660M-PLUS D4
RAM
2x16GB DDR4 Kingston PC3600 Fury Beast RGB
GPU
MSI RTX 4080 SUPER 16G GAMING X SLIM
Storage
1TB SSD Samsung 970 EVO PLUS, 2TB SSD SP
Zvuk
2.1 Logitech Z313
PSU
FSP Hydro G PRO 1000W ATX3.0
Kućište
CoolerMaster MasterBox TD500 MESH
Monitor
Alienware 27" AW2723DF QHD 240Hz
Miš & tastatura
Razer Deathadder V3 Pro, Razer Cynosa V2
Laptop
Lenovo Ideapad 330
Mobilni telefon
iPhone 13 mini
Pristup internetu
  1. Optički internet
Najme sta je pocelo da se desava (mozda od najnovijeg windows 10 updatea danas nisam siguran) imam loadovan custome profil za benq sve sljaka na desktopu boje koje mi odgovaraju, upalim igru sve kul kako izadjem iz igre on loaduje neki njegov default profil koji je uzas isprane boje itd, e sad ranije se to nije desavalo kad izadjem iz bilo koje igre on vrati na moj profil koji je ubacen, da li se jos nekom ovo desava mozda, da znam da vracam windows pre ovog danasnjeg updatea
 
To je jedan od razloga zašto sam instalirao dual boot sa sedmicom, i verovatno ću se polako vratiti na sedmicu potpuno.

Doduše, meni je već duže vreme menjao profile kako poželi.
 
Meni je doduse radilo sve ok do evo danasnjeg updatea, znaci probacu da vratim na prethodni i da iskljucim update
edit: odradio sam restore na prethodnu verziju i sad sve radi ok
 
Poslednja izmena:
Ja sam na win 10 anniversary. Mozda zbog toga imam sličan problem vec duže vreme.
 
Ako sve radi kako treba u trenutnoj narodnoj verziji win 10 koju imam , gasi se update vise nikad da se ne upali i mirna backa. Bio na win 7 i win 8.1 godinama i ti update nista nisu doneli ako cemo realno da gledamo, sem glavobolje.
 
Slažem se, vidim da nema da se ugasi update za win 10 ali ću odlagati, ja sam updateovao reko kao imam oem vezuju pa će biti kul kad ono malo sutra

Sent from my E5823 using Tapatalk
 
Koji profil koristite? Mogao bih i ja konačno da podesim sliku :)
 
Instaliraj sedmicu, pomislićeš da si kupio 5x skuplji monitor. [emoji1]
 
Ima da se ugasi update, O&O ShutUp10 i ugasi se bez problema update, telemetrija i jos mnoge stvari.

Samo treba citati sta gasite, ima opcija da se ugasi pristup kameri/mikrofonu pa oni ne rade posle, dok se ne iskljuci ta opcija.

Kao sto je Kasa rekao, ako vam sve radi normalno, ugasite update i nikad vise ne ukljucujete. Trenutni sistem nije azuriran ko zna od kad, radi kao sat.
 
Nazad
Vrh Dno