Šta je novo?

MTS optika za fizicka lica

Sta ce vam FOX na EON nalogu kada i sam Telekom ima FOX?!

I nije nužno da blokiraju, 100x spomenuto da je bitno kakav je EON nalog, da li je s mreže ili van nje.

Ako tražiš EON nalog, gledaj da tražiš od nekoga ko ima OTT.
 
Sta ce vam FOX na EON nalogu kada i sam Telekom ima FOX?!

I nije nužno da blokiraju, 100x spomenuto da je bitno kakav je EON nalog, da li je s mreže ili van nje.

Ako tražiš EON nalog, gledaj da tražiš od nekoga ko ima OTT.

Razmišljam o menjanju pošte (tv i kablovski internet), pa biram između MTS optika i tv i MTS optika sa EON tv.

Šta je OTT?
 
Odeš u SBB i kupiš "EON van mreže" uslugu - ništa jednostavnije...
Pozdrav
 
Razmišljam o menjanju pošte (tv i kablovski internet), pa biram između MTS optika i tv i MTS optika sa EON tv.

Šta je OTT?
Ovo sam ja uradio, imao sam preko poste sve, pa sam presao na box paket bez optike. Televizija mi je bulja, da budem iskren, plus mi je ovaj njihov stb gadan.

Mislim da je bolja opcija trenutno mts optika u box-u sa mobilnim i sbb start paket. Obzirom da i supernova ima sada smart tv app za 300rsd/m, mozda moze i do njihovih kanala da se dodje, ali ne znam kako to radi i da li radi van njihove mreze..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Najviše gledam Fox, tako da mi EON van SBB-a ne odgovara (ako stvarno ne radi). MTS bez van optike je i skuplji i mnogo sporiji od PTT-a.
 
Kad kupiš EON van mreže, rade svi kanali, bez obzira čiji internet koristiš.
 
Odeš u SBB i kupiš "EON van mreže" uslugu - ništa jednostavnije...
Pozdrav

Bolje naruci online, imas opciju da ga vratis u roku od 14 dana i raskines ugovor... A ako odes u poslovnicu, svakako ga neces dobiti odmah, vec ti opet salju postom a nemas opciju vracanja i raskida ugovora u roku od 14dana...

Ja imam mts optiku (box 2 - tel i net) i uzeo eon van mreze... za sada sam zadovoljan... Mada mi bas baguje aplikacija, bar kod mene...
 
Poslednja izmena:
Ako uzmem nalog od drugara koji ima njihov paket, radice i sk i n1?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
sbb paket?
Neće raditi
 
Bolje naruci online, imas opciju da ga vratis u roku od 14 dana i raskines ugovor... A ako odes u poslovnicu, svakako ga neces dobiti odmah, vec ti opet salju postom a nemas opciju vracanja i raskida ugovora u roku od 14dana...

Ja imam mts optiku (box 2 - tel i net) i uzeo eon van mreze... za sada sam zadovoljan... Mada mi bas baguje aplikacija, bar kod mene...
Baguje u smislu aplikacija ne radi ili slika baferuje/izgleda lose? Koju si brzinu uzeo i koji tv je u pitanju?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da, mora van mreže
 
Baguje u smislu aplikacija ne radi ili slika baferuje/izgleda lose? Koju si brzinu uzeo i koji tv je u pitanju?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

ma aplikacija baguje... Pisao sam negde, iznad mislim, kada upalim eon box, eon aplikaciji treba jedno 5-6minuta da krene da radi normalno... Prvo mi se program bio pauzirao pa moram da kliknem na play da bi nastavio dalje... A onda je krenula da blokira aplikacija po paljenju uredjaja... kao sto rekoh po 5-6 minuta ne moze da se oporavi nego moram da uradim reset uredjaja ili jednostavno da cekam...

Sad sam resetovao aplikaciju i ponovo aktivirao pa cu videti kako se ponasa...

Inace nema seckanja/baferovanja i slika je ok...

brizna neta je mts optika 100/10
tv je lg 47 lb650v
 
Aha, razumem... A bez tog box-a ne moze?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
ma aplikacija baguje... Pisao sam negde, iznad mislim, kada upalim eon box, eon aplikaciji treba jedno 5-6minuta da krene da radi normalno... Prvo mi se program bio pauzirao pa moram da kliknem na play da bi nastavio dalje... A onda je krenula da blokira aplikacija po paljenju uredjaja... kao sto rekoh po 5-6 minuta ne moze da se oporavi nego moram da uradim reset uredjaja ili jednostavno da cekam...

Sad sam resetovao aplikaciju i ponovo aktivirao pa cu videti kako se ponasa...

Inace nema seckanja/baferovanja i slika je ok...

brizna neta je mts optika 100/10
tv je lg 47 lb650v
Mislis 100/20 ?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Ne, mislim 100/10 - to je u box2 po ugovoru... Ali trenutno mi jeste 100/20 mada mislim da ce to smanjiti na 100/10
 
Znam da moze, ali me zanima sto on ne koristi tako kada vec ima tv sa webOs-om..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi.

Ima li nekoga ko bi mogao da mi kaze kakva je MTS optika u Kraljevu? Hocu da raskrstim sa SBB-om, pa vagam izmedju Oriona i MTS-a.

Hvala.
 
Moja iskustva na optici mnogo bolja od SBB. Na dve lokacije se koriste. Orion... Sta znam, nisu loši.

Napomena da ne pričam o KV.
 
Pozdrav ljudi.

Ima li nekoga ko bi mogao da mi kaze kakva je MTS optika u Kraljevu? Hocu da raskrstim sa SBB-om, pa vagam izmedju Oriona i MTS-a.

Hvala.
Ima drugar na periferiji, sve ok, ja u gradu, bez nekih anomalija. Tv je kaka generalno u odnosu na sbb, imam i jedno i drugo. Matematika je jasna, ko vise gleda tv ide na sbb, kome treba bolji net (nizi ping, bolji UL) ide na mts.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Koja je procedura za optiku, ja poslao emajl, zvala mi Operaterka i odobrila zapisala i Q2 ruter i rekla mi u cetvrtak ce da zovu da mi ugrade, pocupo lajsne busio rupe niko me ne zove, pito support oni mene pitali ko vam je reko to... E oni tako sve prskaju ili samo ja imam srece? Kontam da nece ni doci danas cim ne niko nije zvao do sada, predpostavljam ne rade polse 16h?
 
Mora da ti se najavi ekipa montera da dolaze, i ugovore montažu okvirno dva-tri dana. tek tada možeš da ih očekuješ
 
ja pito one iz suporta da li se javljaju dan ranije ili sta, ona kao ne mora, znaci danas nece doci sigurno po toj logici verovatno nece uopste ove nedelje, idem sad da ih zovem da vidim sta je bilo posto su mi iz supporta rekli javice se neko a niko nije

Update:
Trenutno nismo u mogucnosti da vam pruzimo odgovor bicte obavesteni uskoro xD rekli mi otprilike SOON
Ja pito pa e znate dokle rade tehnicari na terenu da ih ne cekam vise ako rade do 16h
odgovor: "Trenutno nismo u mogucnosti da vam pruzimo odgovor bicte obavesteni uskoro"
 
Poslednja izmena od urednika:
Bas me zanima koliko ces ih cekati, ja sam juce podnio zahtjev pa da vidimo. Pomenuo si i da si sam busio, to da bi islo kuda ti zelis ili?
 
kako si podneo zahtev preko telefona ili u poslovnici? Pa da VDSL mi je bio kod telefonske linije, sad mi telefonske linije vise nece trebati njih mogu da pocupam iz zida i zacementiram xD, sad sam odlucio da sve stavim odma na ulaz stana da natrpam sve pored el.brojila... Izbusio rupu pored ulaznih vrata i to sam nabo block pa mi rupa otisal malo u krive al nema veze xD, i izbusio jos jednu u stanu da provucem mreze kablove, pocupao lajsne da provucem mrezne ispod i sad cekam.. Samo da ne bude da nisu ni zaveli uvodjenje optike pa da opet moram da se smaram sa njima i da ih jurim, ja nisam dobio nikakav pismeni odgovor samo mi javila zena preko telefona da moze free meseci i da je stavila Q2 al da ne moze da mi garantuje zbog tehnickih mogucnosti
 
U poslovnici, probao online jer prelazim na optiku plus box 4 al izbacalo mi gresku pa ostadoh bez dodatnoh gb al nema veze. Ja evo bas gledam dje da mi buse da bude najbolje sto se tice kablova, da ne diraju plocice ili kabl da se vuce ko ovaj od adsla.
 
Nazad
Vrh Dno