»RSS Benchmark sajt

Strana 79 od 81 PrvaPrva ... 296975767778798081 PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 1.171 do 1.185 od ukupno 1214

Tema: MTS optika za fizicka lica

Member
        Na forumu od
        Apr 2005
        Poruka
        33
        Citat Citiram korisnika: Zeha Pogledaj poruku
        Za laptop je lako, kupis lan kabl (odgovarajuce boje radi "maskiranja") u potrebnoj duzini i na jednom kraju ubodes u modem a drugi kraj postavis da bude na mestu gde sedis dok koristis laptop, pa kad treba utaknes u laptop i imaces punu brzinu.
        To je jedan nacin resenja tvog problema.
        Drugi nacin je da nabavis zasita dobar ruter (ne mora preskup ali ce kostati znatno vise od "buđavaca"), spojis sa modemom koji ces (ili ce ti) staviti u bridge mod i eto pune brzine ili veoma blizu pune brzine na wifi.
        Treci nacin je onaj koji ti pokusavas i uspeh zavisi od mnogih faktora na koje ti slabo mozes da utices...

Jel moguce ovaj modem postaviti u bridge mod ... tj. jel mogu ja to sam bez MTS-a?

Member Avatar korisnika renne
        Na forumu od
        Jul 2007
        Poruka
        1.567
        Nije moguće

Member
        Na forumu od
        Apr 2005
        Poruka
        33
        Samo da javim da mi je napokon stigao novi modem.

Ovo je brzina koju sada izvlačim sa iste udaljenosti kao i sa prethodnim modemom. Kao što sam i pretpostavio situacija je mnogo bolja
        Menjao alex_011 : 11.07.2019. u 12:29

Na forumu od
        Jul 2007
        Poruka
        1.567
        Danas kod mene u komšiluku odradili tri instalacije "u paketu".
        Svi dobili Q2 odmah.

Newcomers
        Na forumu od
        Aug 2017
        Poruka
        817
        Šta daju za optiku q2 i koji još?

Sent from Note9

Na forumu od
        Jul 2007
        Poruka
        1.567
        Ranije H, sada većinom Q2

Member
        Na forumu od
        Feb 2013
        Poruka
        196
      8. Moja mašina
        • CPU: 9600k 4.8Ghz
        • MoBo: Maximus XI hero
        • RAM: Kingston 3200Mhz cl14
        • VGA: Gigabyte Aorus GTX1060
        • MON: Dell U2414H
        • HDD: 860evo, WD black
        • OPT: Samsung DVDRW
        • Case: Fractal design R4
        • SND: integrisana
        • Ostalo: Seasonic platinum 750w
      9. Neverovatno, ljudi mi ostali duzni Q2 po dogovoru, niti ko zove niti se trudi da odradi tako malenu zamenu? Zaista ih ne razumem, totalno neprofesionalno pogotovo sto daju ljudima sa manjim brzinama koji im ostavljaju manji novac. Dodje mi da odem u glavnu MTS centralu i trazim ono sto mi pripada po dogovoru, zaista mi idu na zivce sa tim ruterom.

Newcomers
        Na forumu od
        Aug 2017
        Poruka
        817
        Je l ima neko da je odradio bridge na optici? Ako ima, kako ste se dogovorili s njima?

Sent from Note9

Member Avatar korisnika keza
        Na forumu od
        Dec 2005
        Poruka
        191
        Citat Citiram korisnika: otaku Pogledaj poruku
        Neverovatno, ljudi mi ostali duzni Q2 po dogovoru, niti ko zove niti se trudi da odradi tako malenu zamenu? Zaista ih ne razumem, totalno neprofesionalno pogotovo sto daju ljudima sa manjim brzinama koji im ostavljaju manji novac. Dodje mi da odem u glavnu MTS centralu i trazim ono sto mi pripada po dogovoru, zaista mi idu na zivce sa tim ruterom.
        Dobrodošao u MTS

Member
        Na forumu od
        Feb 2013
        Poruka
        196
      13. Moja mašina
        • CPU: 9600k 4.8Ghz
        • MoBo: Maximus XI hero
        • RAM: Kingston 3200Mhz cl14
        • VGA: Gigabyte Aorus GTX1060
        • MON: Dell U2414H
        • HDD: 860evo, WD black
        • OPT: Samsung DVDRW
        • Case: Fractal design R4
        • SND: integrisana
        • Ostalo: Seasonic platinum 750w
      14. Hvala, hvala Ne mogu samo da ih kritikujem, moram priznati da im je IPTV na moje veliko iznenadjenje skroz ok. Stvarno slika razbija i broj kanala je ok, pogotovo sto mi je sve otkljucano. Pretpostavljam da je sve ovo vezano za odmore, te da zbog toga ide usporeno. Sto se kabla tice, koji su sproveli do kompa a ne provodi gigabit, mogu sam da zameni, medjutim oni su rekli da ce sve to oni da urade. A ruter Q2 je zaveden u sistemu kao dogovoreni uredjaj i nije mi jasno da im treba toliko da zamene isti, s obzirom da ih ocigledno ima. Da sam kojim slucajem na manjoj brzini, da sam uveo optiku pre pola godine, i da trazim samo zamenu razumeo bih....

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2018
        Poruka
        532
        Citat Citiram korisnika: otaku Pogledaj poruku
        Neverovatno, ljudi mi ostali duzni Q2 po dogovoru, niti ko zove niti se trudi da odradi tako malenu zamenu? Zaista ih ne razumem, totalno neprofesionalno pogotovo sto daju ljudima sa manjim brzinama koji im ostavljaju manji novac. Dodje mi da odem u glavnu MTS centralu i trazim ono sto mi pripada po dogovoru, zaista mi idu na zivce sa tim ruterom.
        Secas li se mojih postova sta sam ti pisao, tesko ces dobiti, a posto je stigla neka nova kolicina Q2 sad kao krecu da daju polako, ja kad sam uzimao bio jedini u BG.
        Namucices se ti za Q2 taj kod da ti daju net za dz pa zezaju. Ja bih ga dobio nikad da mi drug ne radi tu gde radi.
        Srecno...

Moderator Avatar korisnika PJ
        Na forumu od
        Sep 2000
        Poruka
        6.874
        Meni su za pravno lice doneli HG8245H. Imam statičku IP adresu i tražio sam bridge mod, jer na ADSL ruteru nisam imao pun pristup. Tek sam ga kasnije dobio.

Sve su povezali i zakačili, ali nije pušten signal, jer je na nalogu pogrešna adresa i pogrešno čvorište.
        Nastala zabuna oko broja ulaza, jer zadrži slovo V, koje je kada se napise ćirilicom ispadne B latinicom. U ugovoru smo ih ispravili pre potpisivanja, ali u radnom nalogu ostalo pogrešno. Rekli doći će u petak, ali se niko nije pojavio.
        Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

Member
        Na forumu od
        Jan 2006
        Poruka
        79
        Vidim da se cesto pominje GPON ruter koji se dobija. Da li je moguce (iako to ni jedan normalan provajder nece dopustiti kao masovnu pojavu ili uopste) kupiti svoj GPON ruter, tipa ako vam treba bolji (pominjao se Huawei Q2)? Tu sad ima i zvrcka da ruter mora biti kompatibilan sa ostatkom opreme na drugom kraju vlakna, jer su vendori telekomunkacione opreme striktni po tom pitanju.

Na forumu od
        Jul 2007
        Poruka
        1.567
        To ne dozvoljavaju.

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2012
        Poruka
        69
      20. Moja mašina
        • CPU: AMD FX 6100
        • MoBo: Gigabyte 970 fx ds-3
        • RAM: 12 GB
        • VGA: Geforce GTX 1050
        • MON: Philips 221V
        • HDD: HDD 500 GB samsung
        • Case: Raidmax v5
        • SND: Integrisan/blueberry wooden
        • TV: Philips 221V
        • INET: DSL
        • Ostalo: SSD 250 Samsung EVO
      21. Vidim da kopaju kroz susednu ulicu u mom selu "nadam se" optiku. Crni kablovi, uzani rovovi i na svakom ćošku neke betonske kocke sa crnim i žutim kablovima. Pa me zanima jel moguće da je to optika ili je to samo VDSL? Ne razumem se mnogo. Selo je Aradac na par kilometara od Zrenjanina. Na crnim kablovima piše Telekom Srbija!
        Menjao markontije : 16.07.2019. u 18:42

Strana 79 od 81 PrvaPrva ... 296975767778798081 PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •