Šta je novo?

Chiftec 600 14cs , Da ne Eksplodira?

vlada1995

Poštovan
Učlanjen(a)
30.08.2014
Poruke
303
Poena
70
Malo bombastican naslov da vam privucem paznju, oprostite na tome.Nego da se vratimo problematici, kupio sam ovo napajanje koje je dugo stajalo, a pitanje je bilo i dali radi. Prikacim na komp i radi sve ok,(iako mu nedostaju kablovi za grafu), e kako da znam da nece da bukne? Dal da nosim u servis da ga testiraju, ili da me adrenalin drma od straha dok sedim za kompom?
 
Ti si ga već testirao i radi, ni u servisu neće ništa više uraditi. Ako nema naduvanih ili procurelih kondezatora, nema razloga za brigu.
 
Pa da ne bukne zato sto ne znam sta je radjeno na njemu i koliko dugo je i gde stajalo.

@Rick, u pravu si, ali ga nisam otvarao.
 
Poslednja izmena:
Pa sto si kupio nesto sto je rizicno i sto moze da dovede do spaljivanja kuce do temelja?
 
Ispalo jeftino, a verujem coveku kad kaze da radi. Plus imam sad kineza zito od "450" wati starog oko 7 godina...
 
I taj ti je Neron u najavi.
 
@vlada1995 Ako veruješ čoveku, čemu ova tema?
 
Zato sto nije korisceno ko zna koliko dugo. Ono radi i mislim da ce biti sve u redu.
 
Ма шта те брига за адреналин док седиш за компом, мисли на оно шта може да се деси кад ниси поред њега и нема ко да зове ватрогасце кад букне. ;)
 
Imam resenje, selim se pored vatrogasnog doma, ako nesto bude da vide odmah da ne mora niko da ih zove :-devil-:
 
Da dam konkretan savet. Prvo ga otvori i vidi u kakvom je stanju - vizuelno. Da mu nisu naduti kondentazori, to ovako izgleda

oyna.jpeg ili da ti se nešto drugo ne uklapa u sliku (paljevina, korozija ili slično). Šta si hteo da kažeš kada si rekao "da mu nedostaju kablovi za grafiku"? Da li su sečeni ?
 
Ma ne, modularni kablovi za grafu mu nedostaju. aj sad cu ga otvoriti da vidim, zanima me.
 
Nema uopste kablove za grafu? Koliko si ga platio?
 
Ko beše sa foruma pravi modularne kablove ?
 
Mixer PC pravi dobre kablove, video sam da ljudi od njega uzimaju.
 
Od drugara vrlo jeftino, meni za sada ne trebaju kablovi za grafu, ali planiram da ih nabavim. Slike stizu brzo, na par mesta ima bela smesa kao zvaka, pojma nemam sta je...
 
Evo slika, izvinjavam se ako sam iz losih uglova slikao, ali bi trebalo da se vidi sta treba. 18449934_1329247063779800_59857876_n.jpg18450033_1329247070446466_283085063_n.jpg18470919_1329247043779802_983326344_n.jpg18471493_1329247030446470_2028412104_n.jpg18492440_1329247037113136_1893363860_n.jpg
 
Vidim da slike lose,ova je bitna 6.jpg




PS: izvinjavam se na duplom postu.
 
Poslednja izmena:
Da li imaš mogućnost da ga negde izduvaš ? Imam dosta prašine. Ne vidi se dobro.
 
Duvao sam ja, ali sam ga vratio u komp. Ako treba otvoricu ga opet, samo mi recite tacno sta da slikam.

Nego malo mi je cudno da je na jednom delu ventilatora stavljena plastika da ne duva (iznad oznacenog dela)
55.jpg
 
Covece,gledam ovu tvoju temu...
Sta ti ustvari hoces ? Zasto otvaras napajanje i slikas unutar njega i zaokruzujes neke glupisti ? Ako napajanje radi i nema nadutih elektrolita,sto se tripujes i nagadjas da nece raditi ?

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Covece,gledam ovu tvoju temu...
Sta ti ustvari hoces ? Zasto otvaras napajanje i slikas unutar njega i zaokruzujes neke glupisti ? Ako napajanje radi i nema nadutih elektrolita,sto se tripujes i nagadjas da nece raditi ?

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока

Apsolutno si u pravu, ne znam ni sam sto se brinem...
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno