Šta je novo?

Need for Speed Payback




Istovremeno izlazi i za PC.






 
Poslednja izmena:
nisam mogao da odolim a da ne postavim mladog rikarda :)

azrZMKz_700b.jpg
 
Odvaljen od života :D
 
Deluje obcavajuce, nfs2015 mi je odlican osim sto je non stop mrak pa zna da smori, idealno bi bilo da se obrce punih 24h ko u gta, i evo sad da ima i pricu...
 
K'o trackmania..
 
Uf, bas izuzetno izgleda kao arkada (previse..)
 
Jeste NFS arkada ali ne mora gameplay biti isti kao sa PS2, Hot Pursuit 2 od prije petnaest godina. Imao je NFS naslove i poput Need for Speed 5: Porsche Unleashed ili Shift, Shift 2 itd. Ne mora nuzno biti full retard arkada:

https://www.youtube.com/watch?v=sjTWchchnMU
 
Mislim stvarno NFS i arkada ne idu nikako zajedno:D

Cekaj da dodju simeri da truju temu kao prosli put... :d


Jeste NFS arkada ali ne mora gameplay biti isti kao sa PS2, Hot Pursuit 2 od prije petnaest godina. Imao je NFS naslove i poput Need for Speed 5: Porsche Unleashed ili Shift, Shift 2 itd. Ne mora nuzno biti full retard arkada:

https://www.youtube.com/watch?v=sjTWchchnMU

Shift i Shift 2 najgori NFS-ovi koje sam igrao, bas zato sto pokusavaju da budu nesto vise od "full retard arkade".
Dobro, bio je tu i onaj Pro Street koji je obecavao.
 
Poslednja izmena:
@Glenn Znam,ali te igre su bile izuzetak i očigledno da ovi drugi imaju bolju prođju. Iskreno meni je shift omiljeni jer je bila arkada na pravim stazama. Nisam neki ljubitelj trka u otvorenon svetu. Mada me ovaj poslednji NFS 2015 iznenadio mogućnostima raznolikoh mogućnostima podešavanja automobila ne samo vizuelnim.
 
Poslednja izmena:
Zato sam u zagradu stavio previse. Ovo vise nema veze sa voznjom, kao da gume ne doticu tlo, nego ceo auto lebdi.
 
Jeste NFS arkada ali ne mora gameplay biti isti kao sa PS2, Hot Pursuit 2 od prije petnaest godina. Imao je NFS naslove i poput Need for Speed 5: Porsche Unleashed ili Shift, Shift 2 itd. Ne mora nuzno biti full retard arkada:

https://www.youtube.com/watch?v=sjTWchchnMU

Pa bas naprotiv ne treba ni svaka igra da bude simulacija jer ako mi je do simulacije sescu u auto i oticu na neku stazu a ovo da sednem mozak pustim ko zna gde i uzivam. A ne da igram igre u grcu i da tu glumim sumahera na stazi.
 
Pa ne trazimo da bude simulacija, vec bar malo smisla da ima, a ovo ima smisla kao i flatout kad ciko proleti kroz vjetroban pa pogadja trojku na kosu.
 
Slazem se sa mrtavker.
 
Lol, pa niti je shift niti porše simulacija. Obe su teže arkade. Samo, kako neko rece, ovaj novi NFS k'o igra za mobitele.
 
Pa ne trazimo da bude simulacija, vec bar malo smisla da ima, a ovo ima smisla kao i flatout kad ciko proleti kroz vjetroban pa pogadja trojku na kosu.

Flatout je bila bas odlicna igra, cak i sa cikom i vetrobranom. :d


Lol, pa niti je shift niti porše simulacija. Obe su teže arkade. Samo, kako neko rece, ovaj novi NFS k'o igra za mobitele.

Zato i napisah ono u drugom delu recenice. ;)
 
Nisam mislio na tebe ali reference radi, ne znam kako vam je NFS i dalje prihvatljiv pored pCARS/2 ili forza 7. Primjer dobih arkada sa dosta sadrzaja. Ovo sto NFS nudi je prolazilo kada nije imao slicnu konkurenciuju. A sada se provlace na ime.
 
Ako cemo iskreno, odavno nije bilo dobre arkade - a i NFS nikad nije bio nista drugo nego to. Ovo je samo upakovano u ruho koje se ocekuje u 2017. godini i to je sve.
 
Nazad
Vrh Dno