Šta je novo?

Problem sa HP LaserJet CP1025 stampacem

Igor

Čuven
Učlanjen(a)
15.12.2001
Poruke
268
Poena
620
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel 12900K & SILENT LOOP 2
Matična ploča
ASUS ROG MAXIMUS Z690 HERO
RAM
KINGSTON DIMM DDR5 64GB 5600MHz Fury Beast
Storage
SAMSUNG MZ-V8P1T0BW 980 PRO 1TB M.2
PSU
Seasonic PRIME TX-1000, 1000W
Kućište
Corsair Carbide 600C
Monitor
Dell U4021QW
Miš & tastatura
REALFORCE R2 & Logitech MX Master 3S
Mobilni telefon
iPhone 15 PRO MAX
Pristup internetu
  1. Optički internet
Imam jako cudan problem sa stampacem, radi, stampa, sve je ok, sem pocetka stampe. Kada se pusti stampa sa racunara, ceka se
i po 90 sekundi da uvuce papir i krene sa stampom i tako za svaki dokument poslat na stampu (ako ima dokument vise strana, ne ceka stampac
izmenju stranica, stampa ih odmah). Proverio sam windows printer spoolerer, sve je ok (imam 1102 i neki
epson inkjet koji rade normalno), takodje probao na laptopu koji ima cist windows 10, isto se ponasa, probao nove kablove (i za napajanje i za USB konekciju).

Jedino sto nisam probao je da zamenim toner ketridze (svi su punjeni, prvo punjenje, promenjen cip, ne prijavljuje stampac nista sto se toga tice).

Ima li ko ideju sta jos da probam, sem da nosim u servis (moze i predlog koji)?
 
Poslednja izmena:
Takodje, zaboravih, kada pokrenem stampu, odmah stampac uradi pripremu za stampu ili sta vec uradi
(ima neki zvuk, kao da se inicializuje), nakon toga se ceka po minut, minut i po da krene stampa (bilo crno bela bilo kolor).
 
Da nije stavljena debljina papira velika ? Onda hoće da štampa sporo ...
 
kako se ponasa kad mu posaljes na stampu crno beli dokument, sa podesenom opcijom print as black and white?
 
Nazad
Vrh Dno