Šta je novo?

sms delivery notification na iphone

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

miltan

Cenjen
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruke
159
Poena
180
Da li noviji iphone-ovi imaju sms delivery notification? Mislim na potvrdu da je SMS stigla na telefon kome ste poslali, feature koji je postojao i pre smatfonova.

Pitam za novije ajfonove zato sto sam imao iPhone 3GS i taj feature nije bio nativno podrzan (iOS 5.x) ali sam ga omogucio kad sam uradio jailbreak i instalirao neki tweak. Sad sam negde procitao da apple i dalje nije ovo omogucio ni na poslednjim telefonima tj. iOS-ovima... da li je to istina i zasto je to tako? Moze li se nekako to omoguciti bez jailbreaka (ios 9/10)?

Ovo sve pitam jer razmatram kupovinu nekog iphona iz novije generacije (6 ili 6s.... mozda 7) i ne mogu da verujem da ovakve stvari i dalje nisu prisutne.
 
Apple forsira imessage servis i tu imaš izveštaj o dostavljenoj poruci. Za sms to nemaš. Zašto je to tako? Zato što im se može. Postojao je tweak kojim se to sređivalo, a bila je i varijanta sa onim *# (ili kako već beše) pre prvog karaktera u poruci.
 
Meni bi znacilo da znam da li je nekom stigla poruka koju sam poslao i da li je tu poruku procitao. Nevidim razlog ne postojanja te funkcije.
 
Pa ima ta opcija na iphone

00f6fc73cf0d89fa94e35ddb9cbf68d9.png
 
Mislio sam na SMS.
 
Jos je u prvom odgovoru napisano da to postoji samo za iMessage
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno